Losování základních skupin EURO 2020 | (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Švédsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Östersund | Itálie (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: Daniel-André Tande (NOR) (kon.) |
Běh žen 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Viktor Sandev
Výsledky běhu na 10 km:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 26:12,7
2. Vincenz Geiger (GER) +48,8
3. Jens Luraas Oftebro (NOR) +48,9
4. Espen Bjørnstad (NOR) +54,8
5. Jörgen Graabak (NOR) +55,0
6. Lukas Greiderer (AUT) +59,4
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:09,5
8. Thomas Jöbstl (AUT) +1:31,8
9. Eric Frenzel (GER) +1:37,9
10. Akito Watabe (JPN) +2:00,5
11. Alessandro Pittin (ITA) +2:07,1
12. Manuel Faisst (GER) +2:17,3
13. Tomáš Portyk (CZE) +2:27,7
14. Julian Schmid (GER) +2:38,6
15. Philipp Orter (AUT) +2:44,9
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:47,3
17. Aaron Kostner (ITA) +2:53,5
18. Fabian Riessle (GER) +2:58,2
19. Espen Andersen (NOR) +2:58,4
20. Leevi Mutru (FIN) +2:58,6
21. Martin Fritz (AUT) +3:09,8
22. Antoine Gerard (FRA) +3:17,2
23. Ilkka Herola (FIN) +3:20,8
24. Terence Weber (GER) +3:23,0
25. Laurent Muhlethaler (FRA) +3:24,8
26. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:26,2
27. Ondřej Pažout (CZE) +3:26,7
28. Lukas Klapfer (AUT) +3:30,4
29. Go Jamamoto (JPN) +3:36,0
30. Eero Hirvonen (FIN) +3:37,7
Startovní listina:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR) +0:11
3. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0:24
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:34
5. Akito Watabe (JPN) +1:12
6. Jörgen Graabak (NOR) +1:16
7. Vincenz Geiger (GER) +1:18
8. Go Jamamoto (JPN) +1:21
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:24
10. Tomáš Portyk (CZE) +1:41
11. Aaron Kostner (ITA) +1:44
12. Thomas Jöbstl (AUT) +1:47
13. Julian Schmid (GER) +1:51
14. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:56
15. Eric Frenzel (GER) +2:03
16. Ondřej Pažout (CZE) +2:03
17. Manuel Faisst (GER) 2:08
18. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:30
19. Philipp Orter (AUT) +2:30
20. Alessandro Pittin (ITA) +2:30
21. Martin Fritz (AUT) +2:36
22. Erněst Jachin (RUS) +2:36
23. Espen Andersen (NOR) +2:37
24. Rjota Jamamoto (JPN) +2:44
25. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:48
26. Jošito Watabe (JPN) +2:50
27. Fabian Riessle (GER) +3:13
28. Leevi Mutru (FIN) +3:14
29. Antoine Gerard (FRA) +3:17
30. Terence Weber (GER) +3:20
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 26:12,7
2. Vincenz Geiger (GER) +48,8
3. Jens Luraas Oftebro (NOR) +48,9
4. Espen Bjørnstad (NOR) +54,8
5. Jörgen Graabak (NOR) +55,0
6. Lukas Greiderer (AUT) +59,4
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:09,5
8. Thomas Jöbstl (AUT) +1:31,8
9. Eric Frenzel (GER) +1:37,9
10. Akito Watabe (JPN) +2:00,5
11. Alessandro Pittin (ITA) +2:07,1
12. Manuel Faisst (GER) +2:17,3
13. Tomáš Portyk (CZE) +2:27,7
14. Julian Schmid (GER) +2:38,6
15. Philipp Orter (AUT) +2:44,9
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:47,3
17. Aaron Kostner (ITA) +2:53,5
18. Fabian Riessle (GER) +2:58,2
19. Espen Andersen (NOR) +2:58,4
20. Leevi Mutru (FIN) +2:58,6
21. Martin Fritz (AUT) +3:09,8
22. Antoine Gerard (FRA) +3:17,2
23. Ilkka Herola (FIN) +3:20,8
24. Terence Weber (GER) +3:23,0
25. Laurent Muhlethaler (FRA) +3:24,8
26. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:26,2
27. Ondřej Pažout (CZE) +3:26,7
28. Lukas Klapfer (AUT) +3:30,4
29. Go Jamamoto (JPN) +3:36,0
30. Eero Hirvonen (FIN) +3:37,7
Startovní listina:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR) +0:11
3. Jens Luuras Oftebro (NOR) +0:24
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:34
5. Akito Watabe (JPN) +1:12
6. Jörgen Graabak (NOR) +1:16
7. Vincenz Geiger (GER) +1:18
8. Go Jamamoto (JPN) +1:21
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:24
10. Tomáš Portyk (CZE) +1:41
11. Aaron Kostner (ITA) +1:44
12. Thomas Jöbstl (AUT) +1:47
13. Julian Schmid (GER) +1:51
14. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:56
15. Eric Frenzel (GER) +2:03
16. Ondřej Pažout (CZE) +2:03
17. Manuel Faisst (GER) 2:08
18. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:30
19. Philipp Orter (AUT) +2:30
20. Alessandro Pittin (ITA) +2:30
21. Martin Fritz (AUT) +2:36
22. Erněst Jachin (RUS) +2:36
23. Espen Andersen (NOR) +2:37
24. Rjota Jamamoto (JPN) +2:44
25. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:48
26. Jošito Watabe (JPN) +2:50
27. Fabian Riessle (GER) +3:13
28. Leevi Mutru (FIN) +3:14
29. Antoine Gerard (FRA) +3:17
30. Terence Weber (GER) +3:20
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 26:12,7
2. Vincenz Geiger (GER) +48,8
3. Jens Luraas Oftebro (NOR) +48,9
4. Espen Bjørnstad (NOR) +54,8
5. Jörgen Graabak (NOR) +55,0
6. Lukas Greiderer (AUT) +59,4
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:09,5
8. Thomas Jöbstl (AUT) +1:31,8
9. Eric Frenzel (GER) +1:37,9
10. Akito Watabe (JPN) +2:00,5
11. Alessandro Pittin (ITA) +2:07,1
12. Manuel Faisst (GER) +2:17,3
13. Tomáš Portyk (CZE) +2:27,7
14. Julian Schmid (GER) +2:38,6
15. Philipp Orter (AUT) +2:44,9
16. Harald Johnas Riiber (NOR) +2:47,3
17. Aaron Kostner (ITA) +2:53,5
18. Fabian Riessle (GER) +2:58,2
19. Espen Andersen (NOR) +2:58,4
20. Leevi Mutru (FIN) +2:58,6
21. Martin Fritz (AUT) +3:09,8
22. Antoine Gerard (FRA) +3:17,2
23. Ilkka Herola (FIN) +3:20,8
24. Terence Weber (GER) +3:23,0
25. Laurent Muhlethaler (FRA) +3:24,8
26. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:26,2
27. Ondřej Pažout (CZE) +3:26,7
28. Lukas Klapfer (AUT) +3:30,4
29. Go Jamamoto (JPN) +3:36,0
30. Eero Hirvonen (FIN) +3:37,7