Losování základních skupin EURO 2020 | (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Švédsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Östersund | Itálie (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: Daniel-André Tande (NOR) (kon.) |
Běh žen 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - obří slalom žen, 2. kolo, Killington
Vítěz: M. Bassinová (ITA)
Viktor Sandev
Výsledky obřího slalomu žen:
1. Marta Bassinová (ITA) 1:38,19
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,26
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,29
4. Michelle Gisinová (SUI) +0,31
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,50
6. Petra Vlhová (SVK) +0,65
7. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,98
8. Wendy Holdenerová (SUI) +1,12
9. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,29
10. Meta Hrovatová (SLO) +1,34
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,48
12. Estelle Alphandová (SWE) +1,62
13. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +1,63
14. Clara Direzová (FRA) +1,79
15. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,82
16. Eva-Maria Bremová (AUT) +1,95
17. Alexandra Tilleyová (GBR) +2,01
18. Katharina Truppeová (AUT) +2,06
19. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,13
20. Katharina Huberová (AUT) +2,16
21. Marlene Schmotzová (GER) +2,44
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2,52
23. Ana Buciková (SLO) +2,56
24. Tina Robniková (SLO) +2,65
25. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,69
26. Francesca Marsagliová (ITA) +2,77
27. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,13
28. Nina O'Brienová (USA) +3,20
29. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,52
30. Laura Pirovanová (ITA) +3,77
Startovní listina 2. kola:
1. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,19
2. Alexandra Tilleyová (GBR) +2,19
3. Laura Pirovanová (ITA) +2,14
4. Nina O'Brienová (USA) +2,09
5. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,07
6. Marlene Schmotzová (GER) +2,07
7. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2,07
8. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,04
9. Ana Bučiková (SLO) +1,91
10. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1,87
11. Katharina Huberová (AUT) +1,86
12. Francesca Marsagliová (ITA) +1,65
13. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,61
14. Clara Direzová (FRA) +1,55
15. Estelle Alphandová (SWE) +1,55
16. Tina Robniková (SLO) +1,51
17. Sofia Goggiaová (ITA) +1,34
18. Katharina Truppeová (AUT) +1,24
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,10
20. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,03
21. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +0,98
22. Eva-Maria Bremová (AUT) +0,82
23. Meta Hrovatová (SLO) +0,70
24. Wendy Holdenerová (SUI) +0,64
25. Federica Brignoneová (ITA) +0,59
26. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,45
27. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,41
28. Tessa Worleyová (FRA) +0,35
29. Michelle Gisinová (SUI) +0,29
30. Petra Vlhová (SVK) +0,23
31. Marta Bassinová (ITA)
1. Marta Bassinová (ITA) 1:38,19
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,26
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,29
4. Michelle Gisinová (SUI) +0,31
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,50
6. Petra Vlhová (SVK) +0,65
7. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,98
8. Wendy Holdenerová (SUI) +1,12
9. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,29
10. Meta Hrovatová (SLO) +1,34
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,48
12. Estelle Alphandová (SWE) +1,62
13. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +1,63
14. Clara Direzová (FRA) +1,79
15. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,82
16. Eva-Maria Bremová (AUT) +1,95
17. Alexandra Tilleyová (GBR) +2,01
18. Katharina Truppeová (AUT) +2,06
19. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,13
20. Katharina Huberová (AUT) +2,16
21. Marlene Schmotzová (GER) +2,44
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2,52
23. Ana Buciková (SLO) +2,56
24. Tina Robniková (SLO) +2,65
25. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,69
26. Francesca Marsagliová (ITA) +2,77
27. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,13
28. Nina O'Brienová (USA) +3,20
29. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,52
30. Laura Pirovanová (ITA) +3,77
Startovní listina 2. kola:
1. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,19
2. Alexandra Tilleyová (GBR) +2,19
3. Laura Pirovanová (ITA) +2,14
4. Nina O'Brienová (USA) +2,09
5. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,07
6. Marlene Schmotzová (GER) +2,07
7. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2,07
8. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,04
9. Ana Bučiková (SLO) +1,91
10. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1,87
11. Katharina Huberová (AUT) +1,86
12. Francesca Marsagliová (ITA) +1,65
13. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,61
14. Clara Direzová (FRA) +1,55
15. Estelle Alphandová (SWE) +1,55
16. Tina Robniková (SLO) +1,51
17. Sofia Goggiaová (ITA) +1,34
18. Katharina Truppeová (AUT) +1,24
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,10
20. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,03
21. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +0,98
22. Eva-Maria Bremová (AUT) +0,82
23. Meta Hrovatová (SLO) +0,70
24. Wendy Holdenerová (SUI) +0,64
25. Federica Brignoneová (ITA) +0,59
26. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,45
27. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,41
28. Tessa Worleyová (FRA) +0,35
29. Michelle Gisinová (SUI) +0,29
30. Petra Vlhová (SVK) +0,23
31. Marta Bassinová (ITA)
1. Marta Bassinová (ITA) 1:38,19
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,26
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,29
4. Michelle Gisinová (SUI) +0,31
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,50
6. Petra Vlhová (SVK) +0,65
7. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,98
8. Wendy Holdenerová (SUI) +1,12
9. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,29
10. Meta Hrovatová (SLO) +1,34
11. Sofia Goggiaová (ITA) +1,48
12. Estelle Alphandová (SWE) +1,62
13. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +1,63
14. Clara Direzová (FRA) +1,79
15. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,82
16. Eva-Maria Bremová (AUT) +1,95
17. Alexandra Tilleyová (GBR) +2,01
18. Katharina Truppeová (AUT) +2,06
19. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,13
20. Katharina Huberová (AUT) +2,16
21. Marlene Schmotzová (GER) +2,44
22. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2,52
23. Ana Buciková (SLO) +2,56
24. Tina Robniková (SLO) +2,65
25. Andrea Ellenbergerová (SUI) +2,69
26. Francesca Marsagliová (ITA) +2,77
27. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,13
28. Nina O'Brienová (USA) +3,20
29. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,52
30. Laura Pirovanová (ITA) +3,77
1. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,19
2. Alexandra Tilleyová (GBR) +2,19
3. Laura Pirovanová (ITA) +2,14
4. Nina O'Brienová (USA) +2,09
5. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,07
6. Marlene Schmotzová (GER) +2,07
7. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2,07
8. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,04
9. Ana Bučiková (SLO) +1,91
10. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1,87
11. Katharina Huberová (AUT) +1,86
12. Francesca Marsagliová (ITA) +1,65
13. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,61
14. Clara Direzová (FRA) +1,55
15. Estelle Alphandová (SWE) +1,55
16. Tina Robniková (SLO) +1,51
17. Sofia Goggiaová (ITA) +1,34
18. Katharina Truppeová (AUT) +1,24
19. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,10
20. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +1,03
21. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +0,98
22. Eva-Maria Bremová (AUT) +0,82
23. Meta Hrovatová (SLO) +0,70
24. Wendy Holdenerová (SUI) +0,64
25. Federica Brignoneová (ITA) +0,59
26. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,45
27. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,41
28. Tessa Worleyová (FRA) +0,35
29. Michelle Gisinová (SUI) +0,29
30. Petra Vlhová (SVK) +0,23
31. Marta Bassinová (ITA)