Luleå – Lausanne 5:2 (kon.) | Biel – Frölunda 3:5 (po pr.) | Zug – Mountfield HK 0:4 (kon.)
Mnichov – Djurgården 0:3 (kon.)
EHC Biel-Bienne
3:5 (0:2, 1:0, 2:2 - 0:1)
Frölunda HC
Úterý 10.12.2019, 19:45 • TISSOT Arena, Biel-Bienne, Švýcarsko • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Čtvrtfinále

63:59
    Nejkritičtější moment pro Biel přichází právě nyní! Yannich Rathgeb (BIE) podrazil jednoho ze soupeřů v obranném pásmu a míří na trestnou lavici. Frölunda má dvě minuty 4 na 3!

54:25
    Další komplikace pro Frölundu! Pět a půl minuty před koncem je vyloučen Samuel Fagano (FRO) na dvě minuty za zásah Rajaly holí do obličeje.

43:14
    Mike Künzle (BIE) se stává vyloučeným hráčem, zcela mimo hru totiž podrazil rozjíždějícího se Carlssona. Proto stráví maximálně dvě minuty na trestné lavici.

19:59
    Joel Mustonen (FRO) jde podruhé ze dvou vyloučení na trestnou. V brankovišti totiž zachytil Rathgeba za hlavu, strhl mu helmu a je jako jediný hráč vyloučen za hrubost.

05:47
    Máme tu první potyčku v zápase! Do sebe se pustili za domácí brankou Yannick Rathgeb (BIE) a Joel Mustonen (FRO). Zatímco Mustonen byl pasivnější v souboji a ani vyloženě nechtěl bitku, Rathgeb do něj bušil. Tresty byly českou dvojící sudích rozděleny takto: Mustonen dostává dvě minuty za hrubost, Rathgeb dostává rovnou 2+2 minuty za hrubost. Dvouminutový trest navíc odsedí za Rathgeba Jason Fuchs.

02:43
    Máme tu však také první vyloučení zápasu. Samuel Kreis (BIE) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 31. Ulmer (Gustafsson), 53. Poulliot (Rajala), 57. Schneider (Cunti) – 4. Lasch (Gormley), 16. Lundquist (Friberg), 58. Carlsson (Lasch), 58. Lasu (Friberg), 66. Carlsson (Rakhshani)

EHC Biel-Bienne: Hiller (Paupe) – Satarič, Salmela, Moser, Kreis (A), Forster, Rathgeb – Ullström, Pouliot, Rajala (A) – Brunner, Cunti, Künzle – Schneider, Fuchs, Neuenschwander (C) – Kohler, Gustafsson, Ulmer
    trenér: Antti Tormanen

Frölunda HC: Mattsson (Rubin) – Moverare, Ekbom, Lennström, Stollery, Grönlund, Gormley, Printz, Stalberg – Mustonen, Lundquist (C), Friberg – Carlsson, Sundström, Fagemo – Peterson, Hjalmarsson (A), Lasch – Söderblom, Lasu (A), Rakhshani
    trenér: Roger Rönnberg

Rozhodčí: Pešina, Jeřábek (oba CZE) – Kovacs, Progin (oba SUI)

Diváci: 5 592
    03.12.2019
    Frölunda - Biel 2:3

Branky a nahrávky: 51. Lasu (Carlsson, Grönlund), 54. Mustonen (Moverare) – 25. Fuchs (Salmela), 34. Brunner (Kreis), 41. Pouliot (Rajala, Moser)