Šachtar – Atalanta BC 0:3 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Manchester City 1:4 (kon.) | PSG – Galatasaray 5:0 (kon.)
Club Brugge – Real Madrid 1:3 (kon.) | Bayern – Tottenham 3:1 (kon.) | Olympiakos – CZ Bělehrad 1:0 (kon.)
Atlético – Lok. Moskva 2:0 (kon.) | Leverkusen – Juventus 0:2 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:2 (0:0)
Juventus FC
Středa 11.12.2019, 21:00 • BayArena, Leverkusen • Liga mistrů • Skupina D

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:13:49)
    Tato skvělá statistika ani nepotřebuje komentář

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:9.

Utkání je u konce a hosté z Turína poslední skupinový zápas zvládli na výbornou. Ve druhé půli byli aktivnější a už v 51. minutě se jim povedlo dostat míč do sítě, Ronaldův gól však neplatil pro ofsajd. Cristiano Ronaldo se ale dočkal, v 75. minutě si naběhl na Dybalovu přihrávku a hravě sklepl míč za Hrádeckého. Bayeru snaha o vyrovnání nevycházela, akcím scházela přesnost a tak vyšli naprázdno. Hosté naopak v nastaveném čase přidali ještě jednu branku, pěknou střelou k tyči se prosadil Gonzalo Higuaín. Juventus tak po výhře 2:0 skupinu vyhrál s 16 body, Leverkusen s šesti body obsadil třetí příčku a na jaře bude hrát Evropskou ligu.

90+4

90+3
    Na závěr je tu ještě jedno přerušení, neboť se nám na trávníku objevil jeden z diváků, pořadatelská služba však situaci bleskově vyřešila.

90+3
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Simone Muratore.
    90+2. Gonzalo HIGUAÍN - 0:2

90+2
    Juventus právě vstřelil branku!
    No a tato uspávací taktika nakonec přinesla ještě jeden gól hostů. Po dlouhém pasu na útočnou polovinu si s Dybalou vyměnil míč GONZALO HIGUAÍN a přesnou střelou k tyči překonal marně se natahujícího Hrádeckého – 0:2.

90+1
    Už se vážně pouze dohrává, sledujeme kombinace do šířky v podání hostujícího celku.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

89
    Juventus se už nikam nežene, pouze se snaží držet míč a být co nejdál od vlastní brány.
    88. Aránguiz z vápna minul

88
    Domácí teď předvedli hodně komplikovanou akci a už to vypadalo, že se zase nedočkají zakončení. Nakonec vystřelil Aránguiz, technický pokus prolétl kolem levé Buffonovy tyče.

87
    Buffon rozehrává od vlastní branky, samozřejmě s odkopem nikam nepospíchá.

86
    Útok Bayeru skončil kus od pokutového území, Bailey akci pouze roztáhl do šířky.

85
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Blaise Matuidi.

84
    Střídání se chystá i na straně Juventusu, opět se ale bude čekat na přerušení hry.

83
    Domácí tým se teď vůbec nemůže dostat do tempa, výsledkem je, že se i nadále hraje daleko od Buffonovy branky. A to Juventusu vyhovuje.