Vánoční turnaj v halovém fotbale žen (Uh. Brod) | Spartak Myjava ženy (probíhá) |
Stíhací závod žen, 10 km, Hochfilzen | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) |
Paralelní slalom žen, St. Moritz | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Muži HS140, Klingenthal | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Davos | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Davos | Vítěz: S. H. Krüger (NOR) (kon.) |
konec
SP - muži HS140, Klingenthal
Vítěz: R. Kobajaši (JPN)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 277,0 bodů
2. Stefan Kraft (AUT) 274,0 b.
3. Marius Lindvik (NOR) 269,5 b.
4. Philipp Aschenwald (AUT) 269,2 b.
5. Karl Geiger (GER) 266,1 b.
6. Jukija Sato (JPN) 265,2 b.
7. Johann André Forfang (NOR) 260,4 b.
8. Peter Prevc (SLO) 258,4 b.
9. Piotr Żyła (POL) 258,3 b.
10. Kamil Stoch (POL) 258,1 b.
11. Robert Johansson (NOR) 255,9 b.
12. Gregor Schlierenzauer (AUT) 252,3 b.
13. Anže Lanišek (SLO) 249,0 b.
14. Dawid Kubacki (POL) 247,9 b.
15. Markus Eisenbichler (GER) 244,8 b.
16. Naoki Nakamura (JPN) 244,6 b .
17. Stephan Leyhe (GER) 243,8 b.
18. Daniel-André Tande (NOR) 241,8 b.
19. Pius Paschke (GER) 241,6 b.
20. Jan Hörl (AUT) 240,8 b.
21. Daiki Ito (JPN) 236,2 b.
22. Simon Ammann (SUI) 234,5 b.
23. Antti Aalto (FIN) 234,3 b.
24. Killian Peier (SUI) 233,1 b.
25. Moritz Bär (GER) 230,9 b.
26. Constantin Schmid (GER) 230,7 b.
27. Klemens Murańka (POL) 227,9 b.
28. Jakub Wolny (POL) 226,5 b.
29. Rok Justin (SLO) 226,2 b.
Domen Prevc (SLO) diskvalifikován
Pořadí po prvním kole:
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 140,6 bodů
2. Philipp Aschenwald (AUT) 135,9 b.
3. Stefan Kraft (AUT) 134,8 b.
4. Gregor Schlierenzauer (AUT) 132,7 b.
5. Karl Geiger (GER) 131,5 b.
6. Marius Lindvik (NOR) 131,2 b.
7. Peter Prevc (SLO) 130,9 b.
8. Robert Johansson (NOR) 128,1 b.
9. Johann André Forfang (NOR) 128,0 b.
10. Piotr Żyła (POL) 127,7 b.
- postup do druhého kola
...
39. Čestmír Kožíšek (CZE) 101,5 b.
46. Filip Sakala (CZE) 97,5 b.
Startovní listina:
1. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Klemens Murańka (POL)
4. Filip Sakala (CZE)
5. Jarkko Määttä (FIN)
6. Gregor Deschwanden (SUI)
7. Antti Aalto (FIN)
8. Noriaki Kasai (JPN)
9. Jevgenij Klimov (RUS)
10. Vladimir Zografski (BUL)
11. Anže Semenič (SLO)
12. Roman Trofimov (RUS)
13. Rok Justin (SLO)
14. Dominik Peter (SUI)
15. Dmitrij Vasiljev (RUS)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Moritz Bär (GER)
18. Jakub Wolny (POL)
19. Naoki Nakamura (JPN)
20. Simon Ammann (SUI)
21. Piotr Żyła (POL)
22. Maciej Kot (POL)
23. Michael Hayböck (AUT)
24. Domen Prevc (SLO)
25. Stephan Leyhe (GER)
26. Richard Freitag (GER)
27. Marius Lindvik (NOR)
28. Pius Paschke (GER)
29. Junširo Kobajaši (JPN)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Johann André Forfang (NOR)
32. Robin Pedersen (NOR)
33. Robert Johansson (NOR)
34. Daiki Ito (JPN)
35. Gregor Schlierenzauer (AUT)
36. Jan Hörl (AUT)
37. Thomas Aasen Markeng (NOR)
38. Daniel Huber (AUT)
39. Peter Prevc (SLO)
40. Timi Zajc (SLO)
41. Killian Peier (SUI)
42. Dawid Kubacki (POL)
43. Kamil Stoch (POL)
44. Jukija Sato (JPN)
45. Anže Lanišek (SLO)
46. Philipp Aschenwald (AUT)
47. Rjoju Kobajaši (JPN)
48. Karl Geiger (GER)
49. Stefan Kraft (AUT)
50. Daniel-André Tande (NOR)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Daniel-André Tande (NOR) 260 bodů
2. Stefan Kraft (AUT) 196 b.
3. Karl Geiger (GER) 192 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 190 b.
5. Philipp Aschenwald (AUT) 164 b.
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 277,0 bodů
2. Stefan Kraft (AUT) 274,0 b.
3. Marius Lindvik (NOR) 269,5 b.
4. Philipp Aschenwald (AUT) 269,2 b.
5. Karl Geiger (GER) 266,1 b.
6. Jukija Sato (JPN) 265,2 b.
7. Johann André Forfang (NOR) 260,4 b.
8. Peter Prevc (SLO) 258,4 b.
9. Piotr Żyła (POL) 258,3 b.
10. Kamil Stoch (POL) 258,1 b.
11. Robert Johansson (NOR) 255,9 b.
12. Gregor Schlierenzauer (AUT) 252,3 b.
13. Anže Lanišek (SLO) 249,0 b.
14. Dawid Kubacki (POL) 247,9 b.
15. Markus Eisenbichler (GER) 244,8 b.
16. Naoki Nakamura (JPN) 244,6 b .
17. Stephan Leyhe (GER) 243,8 b.
18. Daniel-André Tande (NOR) 241,8 b.
19. Pius Paschke (GER) 241,6 b.
20. Jan Hörl (AUT) 240,8 b.
21. Daiki Ito (JPN) 236,2 b.
22. Simon Ammann (SUI) 234,5 b.
23. Antti Aalto (FIN) 234,3 b.
24. Killian Peier (SUI) 233,1 b.
25. Moritz Bär (GER) 230,9 b.
26. Constantin Schmid (GER) 230,7 b.
27. Klemens Murańka (POL) 227,9 b.
28. Jakub Wolny (POL) 226,5 b.
29. Rok Justin (SLO) 226,2 b.
Domen Prevc (SLO) diskvalifikován
Pořadí po prvním kole:
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 140,6 bodů
2. Philipp Aschenwald (AUT) 135,9 b.
3. Stefan Kraft (AUT) 134,8 b.
4. Gregor Schlierenzauer (AUT) 132,7 b.
5. Karl Geiger (GER) 131,5 b.
6. Marius Lindvik (NOR) 131,2 b.
7. Peter Prevc (SLO) 130,9 b.
8. Robert Johansson (NOR) 128,1 b.
9. Johann André Forfang (NOR) 128,0 b.
10. Piotr Żyła (POL) 127,7 b.
- postup do druhého kola
...
39. Čestmír Kožíšek (CZE) 101,5 b.
46. Filip Sakala (CZE) 97,5 b.
Startovní listina:
1. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Klemens Murańka (POL)
4. Filip Sakala (CZE)
5. Jarkko Määttä (FIN)
6. Gregor Deschwanden (SUI)
7. Antti Aalto (FIN)
8. Noriaki Kasai (JPN)
9. Jevgenij Klimov (RUS)
10. Vladimir Zografski (BUL)
11. Anže Semenič (SLO)
12. Roman Trofimov (RUS)
13. Rok Justin (SLO)
14. Dominik Peter (SUI)
15. Dmitrij Vasiljev (RUS)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Moritz Bär (GER)
18. Jakub Wolny (POL)
19. Naoki Nakamura (JPN)
20. Simon Ammann (SUI)
21. Piotr Żyła (POL)
22. Maciej Kot (POL)
23. Michael Hayböck (AUT)
24. Domen Prevc (SLO)
25. Stephan Leyhe (GER)
26. Richard Freitag (GER)
27. Marius Lindvik (NOR)
28. Pius Paschke (GER)
29. Junširo Kobajaši (JPN)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Johann André Forfang (NOR)
32. Robin Pedersen (NOR)
33. Robert Johansson (NOR)
34. Daiki Ito (JPN)
35. Gregor Schlierenzauer (AUT)
36. Jan Hörl (AUT)
37. Thomas Aasen Markeng (NOR)
38. Daniel Huber (AUT)
39. Peter Prevc (SLO)
40. Timi Zajc (SLO)
41. Killian Peier (SUI)
42. Dawid Kubacki (POL)
43. Kamil Stoch (POL)
44. Jukija Sato (JPN)
45. Anže Lanišek (SLO)
46. Philipp Aschenwald (AUT)
47. Rjoju Kobajaši (JPN)
48. Karl Geiger (GER)
49. Stefan Kraft (AUT)
50. Daniel-André Tande (NOR)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Daniel-André Tande (NOR) 260 bodů
2. Stefan Kraft (AUT) 196 b.
3. Karl Geiger (GER) 192 b.
4. Rjoju Kobajaši (JPN) 190 b.
5. Philipp Aschenwald (AUT) 164 b.
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 140,6 bodů
2. Philipp Aschenwald (AUT) 135,9 b.
3. Stefan Kraft (AUT) 134,8 b.
4. Gregor Schlierenzauer (AUT) 132,7 b.
5. Karl Geiger (GER) 131,5 b.
6. Marius Lindvik (NOR) 131,2 b.
7. Peter Prevc (SLO) 130,9 b.
8. Robert Johansson (NOR) 128,1 b.
9. Johann André Forfang (NOR) 128,0 b.
10. Piotr Żyła (POL) 127,7 b.
- postup do druhého kola
...
39. Čestmír Kožíšek (CZE) 101,5 b.
46. Filip Sakala (CZE) 97,5 b.
1. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Klemens Murańka (POL)
4. Filip Sakala (CZE)
5. Jarkko Määttä (FIN)
6. Gregor Deschwanden (SUI)
7. Antti Aalto (FIN)
8. Noriaki Kasai (JPN)
9. Jevgenij Klimov (RUS)
10. Vladimir Zografski (BUL)
11. Anže Semenič (SLO)
12. Roman Trofimov (RUS)
13. Rok Justin (SLO)
14. Dominik Peter (SUI)
15. Dmitrij Vasiljev (RUS)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Moritz Bär (GER)
18. Jakub Wolny (POL)
19. Naoki Nakamura (JPN)
20. Simon Ammann (SUI)
21. Piotr Żyła (POL)
22. Maciej Kot (POL)
23. Michael Hayböck (AUT)
24. Domen Prevc (SLO)
25. Stephan Leyhe (GER)
26. Richard Freitag (GER)
27. Marius Lindvik (NOR)
28. Pius Paschke (GER)
29. Junširo Kobajaši (JPN)
30. Constantin Schmid (GER)
31. Johann André Forfang (NOR)
32. Robin Pedersen (NOR)
33. Robert Johansson (NOR)
34. Daiki Ito (JPN)
35. Gregor Schlierenzauer (AUT)
36. Jan Hörl (AUT)
37. Thomas Aasen Markeng (NOR)
38. Daniel Huber (AUT)
39. Peter Prevc (SLO)
40. Timi Zajc (SLO)
41. Killian Peier (SUI)
42. Dawid Kubacki (POL)
43. Kamil Stoch (POL)
44. Jukija Sato (JPN)
45. Anže Lanišek (SLO)
46. Philipp Aschenwald (AUT)
47. Rjoju Kobajaši (JPN)
48. Karl Geiger (GER)
49. Stefan Kraft (AUT)
50. Daniel-André Tande (NOR)