ACEMA Sparta Praha
Pondělí 16.12.2019, 17:00 • UNYP Arena, Praha • Livesport Superliga • 18. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (19:15:13)

OHLASY TRENÉRŮ:

Michal Jedlička (FbŠ Bohemians): " Dnešní utkání nabídlo atraktivní florbal, Sparta od začátku zápasu nastoupila velice aktivně, hráli krásný rychlý moderní florbal se spoustou střel a šancí, my jsme to nedokázali ubránit a i přes hezké příležitosti z protiútoků jsme odešli poraženi. Musíme přes vánoce zapracovat."

Radek Skalička (ACEMA Sparta Praha): "První dvě třetiny se nám nedařilo dostat do hry. Zvýšená aktivita ve třetí třetině nám pomohla zápas vyrovnat a poté i zvrátit. Děkujeme našim fanouškům, kteří nás skvěle podporovali."

STATISTICKÉ OKÉNKO:

Střely v prodloužení: 0:4.
    Střely celkově: 20:29.
    Hráči utkání: Jakub Šárka (Bohemians) a Milan Garčar (Sparta).

Zápas je u konce. Sparta po prodloužení vítězí nad Bohemians 5:4, vítěznou branku vstřelil libeňský kapitán Milan Garčar.

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří šli po gólu Jakuba Šárky do vedení, Spartě se sice povedlo ještě do konce první dvacetiminutovky srovnat, pak už ale byla hra v režii Bohemians. Ti druhé dějství ovládli po gólech Matyáše Krebnera, druhé trefy Jakuba Šárky a přesném zásahu Vojtěcha Zezulky 3:1. Spartě se nakonec povedlo v závěrečné třetině srovnat a po gólu svého kapitána Milana Garčara v prodloužení si i připsat bonusový druhý bod.

64:43 Milan GARČAR - 4:5

64:43
    Sparta právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! MILAN GARČAR si několikrát vyměnil míček s Janem Marvánek a pak ho nechytatelně poslal do levé šibenice domácí branky! Asistence: Jan Marvánek.

64:20
    Jan Marvánek svým přízemním pokusem ze středu hřiště těsně minul levou tyč domácí branky.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:46
    Radim Křenek opět pálí, ani tentokrát ale ne přesně. Jeho pokus srazil jeden z domácích obránců.

62:59
    Radim Křenek to zkusil ze strany, jeden z domácích obránců ale nakonec jeho pokus srazil do zámezí.

62:28
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Filip Forman – 5 min., Hrubost).

62:28
    Jeden ze sparťanů končí při svém úniku na domácí branku přehozený přes mantinel, tohle bude zřejmě pětiminutový trest pro Bohemians.

62:22
    Matyáš Krebner to zkusil ze strany, trefil ale pouze nohu jednoho z obránců.

61:36
    Bohemians stále bez gólmana.

61:36

61:36
    Filip Forman svou trefou švihem trefil pouze nohu před sebou stojícího obránce!

61:08
    Sparťané jako gesto fair-play odevzdávají míček domácím.

61:02
    Hra nakonec bude pokračovat vhazováním ve středu hřiště.

Libor Kokoška

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Šárka (Forman), 22. Krebner (Šebek), 30. Šárka (Forman), 37. Zezulka (Forman) – 16. Kozák (Pruner), 32. Pažák (Zeman), 45. Kolstrunk (Čermák), 56. Zouzal (Čermák), 65. Garčar (Marvánek)

FbŠ Bohemians: Kotouček (Zavřel) – Zezulka, Dobisík, Vojtíšek, Kuncman, Čihák, Cabejšek, Krbec, Ďopan – Šebek, Krebner, Folauf – Forman, Kopecký, Buršík – Forman, Šárka, Šimáně.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Kozák, Pažák – Lang, Hurt, Čermák – Pruner, Čáp.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora