20 18 27
AERO Odolena Voda
3
25 25 29
Čtvrtek 19.12.2019, 18:00 • Sportcentrum Sluneta, Ústí nad Labem • Uniqa extraliga mužů • 14. kolo

Středočeši potvrdili roli mírného favorita a z Ústí nad Labem si odváží vítězství za tři body. První dva sety byly zcela v režii týmu vedeném nahrávačem Robertem Viiberem, až ve třetím dějství se dostali domácí do nadějného náskoku, ale vedení 21:18 nedokázali dotáhnout do zdárného konce a hosté mohli proměnit třetí mečbol. (19:32:59)

Konec zápasu

27:29
    Je konec! Odolena Voda vítězí na severu Čech ve třech setech. Kevin Gear dokázal domácí potrápit servisem, následně smečoval Kobolka z pipu pouze do bloku.

27:28
    Odolena Voda má třetí možnost k ukončení zápasu. Po servisu Kevina Geara smečoval pouze do bloku Junuzović.

27:27
    Přetahovaná ve třetím setu pokračuje. Po vysoké nahrávce prodloužil třetí sadu Vanags.

27:26
    Martin Tibitanzl za koncovou lajnou. O bod se postaral Kramar a domácí mají setbol.

26:26
    Jiří Kraffer tentokrát chybuje na podání a je srovnáno.

25:26
    Hosté mají k dispozici druhý mečbol. Kraffer umístil podání dokonale do rohu kurtu.

25:25
    Znovu je srovnáno. Kobolka poslal prudké podání daleko do autu.

25:24
    Ivo Kobolka rozhodil hosty prudkým servisem. Následně neměl Kraffer k dispozici dobru nahrávku a míč jen odevzdal. Toho využil po dlouhé výměně Junuzović.

24:24
    Drama ve třetím setu pokračuje. Na druhou přes si zahrál domácí nahrávač Melcher.

23:24
    Mečbol! Parraguirre riskoval na podání, ale na Hadravu si nepřišel. Míč skončil v těsném autu.

23:23
    Je vyrovnáno. Kraffer se útokem neprosadil, stejně dopadl i Hladík.

22:23
    Ústí nad Labem se ještě dostává do kontaktu. Taylor poslal podání jen do autu.

21:23
    Taylorův servis dělá domácím obrovské potíže. Středočeši vedou v závěru třetí sady o dva body díky útoku Hladíka.

21:22
    Oddechový čas pro domácí.

21:22
    Odolena Voda jde do vedení. Kramar trefil útokem pouze vysoký blok Kraffera.

21:21
    Ani oddechový čas domácím nepomáhá. Po Taylorově servis je ve třetím setu srovnáno. Kobolka inkasuje eso.