Buffalo – Boston 0:3 (kon.) | Washington – Columbus 2:1 (po pr.) | New Jersey – Toronto 4:5 (po pr.)
NY Rangers – Carolina 5:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 4:6 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 4:5 (po pr.) | Chicago – NY Islanders 5:2 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:5 (kon.)
Anaheim – Vegas 4:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 2:3 (po pr.)
New Jersey Devils
4:5 (1:2, 3:1, 0:1 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 28.12.2019, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:56:11)

Hity: 24 – 8

Máme tu konec dnešního utkání. Toronto si nakonec z ledu Ďáblů odváží dva body po výhře v prodloužení. Za domácí dnes byla nejvíce produktivní elitní formace. Za Devils se dnes prosadili HISCHIER, GUSEV, PALMIERI a BRATT. Za Maple Leafs dnes skórovali HYMAN, MICHEJEV, KAPANEN, TAVARES a NYLANDER. Domácí dnes aspoň za zisk bodu mohou děkovat svému brankáři, protože nebýt jeho Toronto zvítězilo v normální hrací době.

62:38 William NYLANDER - 4:5

62:38
    Toronto právě vstřelilo branku!
    A máme rozhodnuto. Nylander ztratil na Hughesovi puk, ale následně si ho vzal ještě v útočné třetině zpět. WILLIAM NYLANDER si následně vybruslil před Blackwooda, ale puk mu ujel, ovšem Severson si ho poslal nešťastně do vlastní sítě. Bez asistence.

62:11
    Zatím i hra v prodloužení je z obou stran opatrná.

61:31

61:18
    Puk za brankou Hutchinsona.

60:28
    Dělovku Barrieho od modré likviduje Blackwood a následně Devils vyhazují.

60:01
    Buly pro Tavarese.

60:01

Jedinou branku v třetí třetině dal JOHN TAVARES.

Základní hrací doba nerozhodla a musíme jít tedy do prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:31
    Oddechový čas pro hosty.

59:31
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., sekání).

58:37
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

58:24
    Tavares zadovkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Ofsajd Marnera.

57:43
    Blackwood raději puk od zadního mantinelu přidržel v lapačce.

57:30
    Poslední komerční přestávka.

57:25
    Nahození Subbana od modré zablokoval Kerfoot.

56:53
    Tečovaný pokus Subbana od modré šel těsně vedle branky.

56:18
    Střela Dermotta od modré byla sražená.

55:25
    Více se nyní tlačí do útoku hosté z Toronta a jej na nich vidět, že se jim do prodloužení moc nechce.

54:59
    Hymanova střela z mezikruží skončila přesně v náručí Blackwooda. Následuje komerční přestávka.

54:30
    Rána Marnera od modré byla sražená.

54:24
    Zakázané uvolnění po nepřesné rozehrávce Subbana.

53:55
    Ani jednomu z týmů se nyní nedaří usadit se v útočném pásmu.

53:00
    Hutchinson vypomáhá s rozehrávkou za vlastní brankou.

52:38
    Zakázané uvolnění nyní také na straně Maple Leafs.

52:25
    Icing Devils.

51:57
    Střelu Holla tečoval na Hutchinsona Tavares, domácí brankář si bližší tyčku pohlídal.

Dnešní utkání sleduje 16.514 diváků.

51:52
    Vatanen zahrál vysokou holí a hra je přerušena. Následuje komerční přestávka.

51:20
    Rána Marnera z levého kruhu nebyla přesná.

51:00
    Toronto začíná další akci od vlastní branky.

50:26
    Subban vyhazuje do středního pásma a on i jeho spoluhráči rychle střídají.

49:20
    Bratt v pádu nepřekonal Hutchinsona.
    48:15 John TAVARES - 4:4

48:15
    Máme srovnáno a Maple Leafs využívají přesilovou hru. Barrie tak tak udržel puk v útočném pásmu, přesto dokázal na levou stranu poslat puk na Nylandera, který posílal střílenou přihrávku před branku, kde stál JOHN TAVARES, který usměrnil puk za Blackwooda. Asistence: William Nylander, Tyson Barrie.

47:58
    Devils opět v poklidu vyhazují na Hutchinsona.

47:30
    Wood vyhazuje přes všechny čáry.

47:12

46:28
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Nikita Gusev.

46:20
    Engvall vyváží puk do středního pásma a šetří tak čas.

45:50
    Maple Leafs se osvobozují.

45:12
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Tyson Barrie – 2 min., vysoká hůl).

45:10
    Hughes si vybruslil od pravého mantinelu před branku, ale Hutchinsona neprostřelil.

44:39
    Štiplavá jedovka Subbana skončila na betonu Hutchinsona.

44:24
    Dělovka Greena z levé strany šla vedle.

43:35
    Nylander se nedostal k zakončení přes Bratta a domácí tak mohou vyrazit dopředu.

43:10
    Puk v hledišti.

42:45
    Střela domácích z velkého úhlu skončila na tyči.

42:09
    Střela Kapanena z pravé strany vyprášila betony Blackwooda.

41:11
    Ďáblové vyhazují tak, aby z toho nebyl icing a střídají.

40:41
    Střela Barrieho od modré byla zablokovaná.

40:27
    Michejev hledal před brankou Tavarese, ale Blackwood s pomocí spoluhráčů celou situaci vyřešil.

Hity 17 – 5

Po druhé třetině vedou Ďáblové 4:3, když dvou třetinu zvládli 3:1. Za Maple Leafs dal jedinou branku ve druhé třetině KAPANEN. Za domácí se prosadili GUSEV, PALMIERI a BRATT.
    Třetí třetina nám přinese ještě rozhodně zajímavý hokej z obou stran, tak pokud Vás to zajímá zůstaňte s naším přenosem.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:19
    Rooney byl vytlačený k mantinelu a o puk následně přichází, když mu ho vypíchl Holl.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:36
    Dělovka Kapanena od modré byla sražena.

38:00
    Tavares proti Haydenovi za domácí brankou neuspěl.

37:12
    Dělovka Greena z levé strany skončila v náručí Hutchinsona.

36:30
    Simmonds nedostal pořádnou přihrávku od Wooda, proto si mohl Hutchinson oddechnout.

35:47
    Javorové listy nyní zastavuje ofsajd.

35:39
    Komerční přestávka.

35:05
    Nylander na pravé straně přišel o puk, ale rozehrávka Devils končí pouze zakázaným uvolněním.

34:33
    Slabý pokus Hymana od pravého mantinelu schoval do lapačky Blackwood. Následuje komerční přestávka.

34:03
    Střelu Marnera z otočky Blackwood výborně chytá.

33:39
    Devils nahazují na Hutchinsona a střídají.

33:02

32:59
    V obrovské šanci se zjevil na pravé straně Kerfoot, ale Blackwood vytáhl fantastický zákrok lapačkou.

32:33
    Střela Barrieho šla vedle branky.

31:55
    Ránu Tavarese od modré vyráží Blackwood pouze před sebe, ale tam ke štěstí domácích stojí jejich obránce.

31:08
    Střelu Müllera od modré vyráží Hutchinson do rohu.
    30:11 Jesper BRATT - 4:3

30:11
    Devils právě vstřelili branku!
    Chybu Kapanena domácí trestají. Devils ujeli dva na jednoho a využili toho na jedničku. Palmieri poslal puk na levou stranu, kde byl najetý JESPER BRATT, který střelou pod "víko" posílá domácí zpět do vedení. Asistence: Kyle Palmieri.

30:00
    Blackwood vyjel za branku a pomohl s rozehrávkou.

29:10
    Oba týmy jsou při chuti a dál útočí.
    27:01 Kyle PALMIERI - 3:3

27:01
    Máme opět srovnáno. Co se nepodařilo před chvilkou Hischierovi to se nyní podařilo Palmierimu. Toronto opět nedokázalo dostat puk z pásma a k němu se dostal Hischier, který vymyslel přihrávku mezi kruhy, kde si nabruslil KYLE PALMIERI, který přesnou střelou zápěstím překonává Hutchinsona. Asistence: Nico Hischier, Jesper Bratt.

26:27
    Subban proti přesile o puk na útočné modré přišel.
    25:16 Kasperi KAPANEN - 2:3

25:16
    Maple Leafs si berou vedení zpět. Rychlá akce po trase Tavares – Kerfoot a přesný puk do jízdy na pravé straně dostal KASPERI KAPANEN a přesně umístěnou střelou posílá svůj tým zpátky do vedení. Asistence: Alexander Kerfoot, John Tavares.

24:48
    Nylander to vyzkoušel od pravého mantinelu, Blackwood vyráží vyrážečkou do rohu.

24:01
    Rielly si vybruslil na levý kruh a vypálil, ale zamířil přesně do Blackwooda.

23:49
    Rána Seversona od modré šla přesně do lapačky Hutchinsona.

23:33

23:29
    Střelu Butchera od modré schoval Hutchinson v lapačce.

23:06
    Klasická přesilová hra pro domácí dál pokračuje.

22:17
    Toronto vyhazuje.
    21:42 Nikita GUSEV - 2:2

21:42
    Máme srovnáno a Devils využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Ránu Vatanena od modré vyrazil Hutchinson na levou stranu, kde stál zcela volný NIKITA GUSEV, který střelou pod břevno srovnává. Asistence: Nico Hischier, Sami Vatanen.

21:33
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jake Muzzin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

21:27
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., podrážení).

20:58
    Střela Guseva z mezikruží šla vedle, ale bude se vylučovat na straně Maple Leafs.

20:07
    Střelu Seversona od pravého mantinelu chytil Hutchinson do lapačky.

Hity 10 – 5

Po první třetině vede Toronto na ledě Devils 2:1. Skóre dnešního utkání otevřel přesnou střelou z mezikruží NICO HISCHIER. Za Javorové listy srovnal z přesilové hry dorážkou z brankoviště ZACH HYMAN. Vedení poté dal hostům přesnou teči ILJA MICHEJEV po nahození Tavarese od modré.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:53
    Dělovka Kapanena z první z levého kruhu zamířila do náruče Blackwooda.

19:18
    Vatanenova střela od modré zamířila do ochranné sítě.

19:00
    Zajac vyhazuje tak aby to nebyl icing a odjíždí střídat.

17:56
    Ránu Tavarase z levé strany si Blackwood nyní pohlídal.
    17:15 Ilja MICHEJEV - 1:2

17:15
    Hosté otáčejí vývoj utkání. Nylander objel branku a poslal puk na modrou, kde stál Tavares. Ten poslal na branku nahození, které těsně před Blackwoodem tečoval za jeho záda ILJA MICHEJEV. Asistence: John Tavares, William Nylander.

17:07
    16:56 Zach HYMAN - 1:1

16:56
    Máme vyrovnáno a využitou přesilovou hru k tomu. Střelu Riellyho od modré vyrazil Blackwood pouze před sebe, kde stál připravený na dorážku ZACH HYMAN, který střelou mezi betony překonává zatím do této doby výborně chytajícího domácího brankáře. Asistence: Morgan Rielly, Jason Spezza.

16:46
    Střela Matthewse z pravého kruhu a výborný semafór od Blackwooda.

16:18
    Toronto se zatím během přesilové hry vůbec neusadilo v útočném pásmu.

15:49
    Domácí drží puk za brankou Hutchinsona a šetří tak v klidu čas.

15:29
    Další poklidné vyhození puku od domácích.

14:36
    Devils v klidu vyhazují.

14:00
    Úvod přesilové hry se zatím Torontu vůbec nedaří.

13:48
    Greene odpaluje puk až na Hutchinsona.

13:26
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2+2 min, vysoká hůl).

13:26
    Střela Simmondse z levého kruhu skončila na hrudi Hutchinsona.

12:50
    Dělovka Vatanena od modré a lehký zákrok Hutchinsona.

11:55
    Kerfoot i Kapanen v obrovských šancích vychytání Blackwoodem.

11:39
    Kapanen proti přesile přišel na levém mantinelu o puk.

11:05
    Střela Seversona od modré na Hutchinsona neprošla.

10:39
    Střelu Tavarese z pravé strany i dorážku Nylandera si Blackwood pohlídal.

10:17
    Rána Ceciho mířila nad beton Blackwooda, ale ten si dokázal poradit.

10:06
    Ofsajd Devils. Následuje komerční přestávka.

10:00
    Střela Holla od modré byla nepřesná.

09:30
    Bekhend Kerfoota z mezikruží na branku vůbec neprošel.

08:36
    Marner tečoval těsně před Blackwoodem, ten byl pozorný a mezírku mezi betony si pohlídal.

08:14
    Michejev nedokázal zpracovat přihrávku od Tavarese a tak měl Blackwood lehkou práci s tím, aby chytil puk.

07:43
    Michejev z levé strany našel dobře postaveného Blackwooda. Následuje komerční přestávka.

07:25
    Marner hledal zadovkou Tavarese, ale domácí obránce se vrhl do přihrávky a tu poslal ven z pásma.

06:27
    Rána Haydena od modré byla pro Hutchinsona obtížná.

05:47
    Bratt bekhendovou střelu nepřekonal z blízkosti Hutchinsona.
    04:33 Nico HISCHIER - 1:0

04:33
    Ďáblové se dostávají do vedení. Muzzin ani Holl nedostali puk z pásma a tak se ho za brankou zmocnil Palmieri, který posunul ještě na Bratta, který z poza branky našel mezi kruhy najetého NICO HISCHIERA, který svojí dělovku poslal puk o tyčku do sítě. Hutchinson byl bez šance zareagovat. Asistence: Jesper Bratt, Kyle Palmieri.

04:19
    Palmieri to vzal na sebe a z velkého úhlu prověřil Hutchinsona.

03:36
    Colmenovo nahození na levou stranu na Guseva bylo příliš prudké.

03:18
    Hra je nyní plná nepřesností na obou stranách a ani jeden z týmů se zatím nemůže dostat do tempa.

02:23
    Riellyho nahození skončilo v lapačce Blackwooda.

02:00
    Toronto uklidňuje hru u vlastní branky a prostřídává.

01:16
    Nahození od modré v podání Muzzina skončilo na vyrážečce Blackwooda.

00:49
    Rána Bratta z mezikruží skončila na rameni Hutchinsona.

00:39
    Blackwood vyjel za vlastní branku a pomohl s rozehrávkou.

00:01
    Úvodní buly pro Maple Leafs.

00:01

Prudential Centrem zní státní hymna USA a Kanady a poté budeme moci přejít na samotné utkání.

New Jersey Devils: Blackwood (Senn) – A. Greene (C), P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, Severson – Bratt, Hischier, Palmieri (A) – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Wood, J. Hughes, Simmonds – J. Boqvist, Rooney, Hayden.

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Andersen) – Rielly (A), Barrie, Muzzin, Holl, Dermott, Ceci – I. Michejev, Tavares (C), W. Nylander – Hyman, Matthews (A), Marner – Engvall, Kerfoot, Kapanen – Timashov, F. Gauthier, Spezza.

Rozhodčí: Rank, McCauley – Cherrey, Nansen.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy

11. 1. 2019 New Jersey – Toronto 2:4
    19. 12. 2018 New Jersey – Toronto 2:7
    10. 11. 2018 Toronto – New Jersey 6:1

Toronto

„Javorové listy“ mají odehráno 38 zápasů. Maple Leafs se po těchto zápasech nachází na 7. místě Východní konference, když si připsali bilanci 16-4-4-14 při skóre 133:122. V Atlantické divizi je Tornoto Maple Leafs na 2. místě. Na venkovních kluzištích si z 20 odehraných zápasů připsali bilanci 9-1-0-10 při skóre 71:66. Po zápase s „Ďábly“ čeká Maple Leafs domácí utkání proti NY Rangers.

New Jersey

„Ďáblové“ mají odehráno 36 zápasů. Devils se to těchto zápasech nachází na 15. místě Východní konference, když si připsali bilanci 10-2-5-19 při skóre 91:128. V Metropolitní divizi je New Jersey Devils na 8. místě. Na domácím ledě si z 18 odehraných zápasů připsali bilanci 5-0-5-8 při skóre 51:64. Po zápase s „Javorovými Listy“ čeká Devils venkovní utkání proti Ottawě.

Absence

brankář Louis Domingue (zranění v dolní části těla)
    obránce Matt Tennyson (zranění v horní části těla)