Ankaragücü – Denizlispor 2:2 (kon.) | Başakşehir – Kasımpaşa 5:1 (kon.) | Trabzonspor – Kayserispor 6:2 (kon.)
Galatasaray – Antalyaspor 5:0 (kon.)
MKE Ankaragücü
2:2 (0:2)
Denizlispor Kulübü
Sobota 28.12.2019, 13:00 • Eryaman Stadyumu, Ankara • Turecká Superliga • 17. kolo

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 12:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 20:9. (14:58:43)

Denizlispor málem propásl svůj dvojgólový náskok, jelikož na hřiště přišel Scarione a řádil jak černá ruka. Dal dvě pěkné branky a v poslední minutě ho vychytal brankář Stachowiak. První poločas slavila úspěch vyčkávací a zároveň chytrá hra Denizlipsoru. Druhý poločas byl jasně ve znamení vichřice jménem Ankaragücü. Bod je pro domácí velmi málo, hosté 80 minut v deseti, asi bod berou více, jelikož si nemuseli odvést ani ten. Všechny důležité momenty včetně gólů vidíte v onlajnu díky gifům kolegy a Jana Hochmana. Přeji všem hezký zbytek soboty.

90+4

90+4
    Murawski si sice zavařil, ale nakonec vše výtečně vyřešil ke svému prospěchu.

90+3
    Rodallega z voleje velmi nepřesně a špatně vystřelil, místo aby takticky podržel nějakou dobu míč.

90+2
    Mustafa Yumlu na zemi, ale Sadajev si myslí své.

90+1
    Karayel přes veškerou svou snahu neudržel míč na hrací ploše.

90
    Sudí nastaví čtyři minuty!
    90. Scarione měl na kopačce možná vítěznou střelu

90
    Scarioen opět vypustil téměř gólovou střelu, ale brankář Stachowiak se nyní vyznamenal!

88
    Zápas spěje ke konci udrží Denizlispor aspoň remízu, nebo dokoná skvělý obrat Ankaragücü třetí brankou?

87
    Pravdou je, že už je to z poslední doby třetí zápas, Kdy tým MKE Ankaragücü dokázal stáhnout dvojgólové manko.

86
    Střídání v týmu Denizlispor Kulübü: ze hřiště odchází Isaac Sackey, přichází Marc Kibong Mbamba.
    84. Ezequiel Óscar Scarione - 2:2

84
    Ankaragücü právě vstřelilo branku!
    EZEQUIEL ÓSCAR SCARIONE napřáhl pravačkou zpoza pokutového území a míč skončil přesně vedle tyče a už se třepotá v síti – 2:2!

83
    Scarione se k centru nedostal, ale domácí jsou i nadále u míče poblíž pokutového území.