Kvalifikace HS137, Oberstdorf | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Lienz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Bormio | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Lienz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Ženy 10 km volně. Lenzerheide | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Lenzerheide | Vítěz: S. Ustjugov (RUS) (kon.) |
Viktor Sandev
Výsledky závodu na 15 km mužů s hromadným startem:
1. Sergej Ustjugov (RUS) 33:19.1
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +4.0
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +4.0
4. Emil Iversen (NOR) +7.2
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +8.6
6. Dario Cologna (SUI) +8.7
7. Hans Christer Holund (NOR) +8.8
8. Jan Thomas Jenssen (NOR) +8.9
9. Sjur Røthe (NOR) +9.0
10. Simen Hegstad Krüger (NOR) +10.0
11. Iivo Niskanen (FIN) +10.3
12. Erik Valnes (NOR) +10.5
13. Jonas Dobler (GER) +10.6
14. Andrej Larkov (RUS) +15.3
15. Roman Furger (SUI) +15.6
16. Johan Häggström (SWE) +16.2
17. Didrik Tønseth (NOR) +16.4
18. Pål Golberg (NOR) +16.9
19. Denis Spicov (RUS) +17.0
20. Andrej Melničenko (RUS) +17.2
21. Jens Burman (SWE) +17.5
22. Jonas Baumann (SUI) +18.4
23. Lucas Bögl (GER) +18.9
24. Arťem Malcev (RUS) +28.8
25. Clement Parisse (FRA) +29.4
26. Michal Novák (CZE) +31.1
27. Perttu Hyvärinen (FIN) +31.2
28. Maurice Manificat (FRA) +33.1
29. Florian Notz (GER) +35.1
29. Hugo Lapalus (FRA) +35.1
---
44. Petr Knop (CZE) +52.1
67. Ján Koristek (SVK) +1:38.5
72. Adam Fellner (CZE) +1:49.6
Startovní listina:
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Emil Iversen (NOR)
3. Aleksander Bolšunov (RUS)
4. Iivo Niskanen (FIN)
5. Hans Christer Holund (NOR)
6. Sergej Ustjugov (RUS)
7. Pål Golberg (NOR)
8. Lucas Chanavat (FRA)
9. Erik Valnes (NOR)
10. Sjur Røthe (NOR)
11. Federico Pellegrino (ITA)
12. Jens Burman (SWE)
13. Didrik Tønseth (NOR)
14. Johan Häggström (SWE)
15. Simen Hegstad Krüger (NOR)
16. Calle Halfvarsson (SWE)
17. Richard Jouve (FRA)
18. Andrej Larkov (RUS)
19. Perttu Hyvärinen (FIN)
20. Gleb Retivych (RUS)
21. Denis Spicov (RUS)
22. Maurice Manificat (FRA)
23. Andrej Melničenko (RUS)
24. Dario Cologna (SUI)
25. Francesco De Fabiani (ITA)
26. Clement Parisse (FRA)
27. Andrew Musgrave (GBR)
28. Jean Marc Gaillard (FRA)
29. Adrien Backscheider (FRA)
30. Giandomenico Salvadori (ITA)
31. Jonas Dobler (GER)
32. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR)
33. Florian Notz (GER)
34. Ivan Jakimuškin (RUS)
35. Jan Thomas Jenssen (NOR)
36. David Norris (USA)
37. Toni Livers (SUI)
38. Beda Klee (SUI)
39. Oskar Svensson (SWE)
40. Irineu Esteve Altmiras (AND)
41. Jonas Baumann (SUI)
42. Lucas Bögl (GER)
43. Hugo Lapalus (FRA)
44. Livio Bieler (SUI)
45. Janosch Brugger (GER)
46. Üli Schnider (SUI)
47. Michal Novák (CZE)
48. Vitalij Puchkalo (KAZ)
49. Arťem Malcev (RUS)
50. Björn Sandström (SWE)
51. Karl-Johan Westberg (SWE)
52. Lari Lehtonen (FIN)
53. Dominik Bury (POL)
54. Renaud Jay (FRA)
55. Paul Constantin Pepene (ROU)
56. Jason Rüesch (SUI)
57. Sebastian Eisenlauer (GER)
58. Axel Ekström (SWE)
59. Jules Chappaz (FRA)
60. Maicol Rastelli (ITA)
61. Bernhard Tritscher (AUT)
62. Děnis Volotka (KAZ)
63. Michail Semjonov (BLR)
64. Ján Koristek (SVK)
65. Mikael Abram (ITA)
66. Erwan Käser (SUI)
67. Imanol Rojo (ESP)
68. Roman Furger (SUI)
69. Petr Knop (CZE)
70. Lauri Lepistö (FIN)
71. Adam Fellner (CZE)
72. Nail Bašmakov (KAZ)
73. Vladislav Kovaljov (KAZ)
74. Asset Djussenov (KAZ)
75. Stefan Zelger (ITA)
76. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
77. Kevin Bolger (USA)
78. Kamil Bury (POL)
79. Indulis Bikse (LAT)
80. Maciej Staręga (POL)
81. James Clugnet (GBR)
82. Michael Hellweger (ITA)
83. Mark Chanloung (THA)
84. Miha Šimenč (SLO)
85. Logan Hanneman (USA)
86. Jovian Hediger (SUI)
1. Sergej Ustjugov (RUS) 33:19.1
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +4.0
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +4.0
4. Emil Iversen (NOR) +7.2
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +8.6
6. Dario Cologna (SUI) +8.7
7. Hans Christer Holund (NOR) +8.8
8. Jan Thomas Jenssen (NOR) +8.9
9. Sjur Røthe (NOR) +9.0
10. Simen Hegstad Krüger (NOR) +10.0
11. Iivo Niskanen (FIN) +10.3
12. Erik Valnes (NOR) +10.5
13. Jonas Dobler (GER) +10.6
14. Andrej Larkov (RUS) +15.3
15. Roman Furger (SUI) +15.6
16. Johan Häggström (SWE) +16.2
17. Didrik Tønseth (NOR) +16.4
18. Pål Golberg (NOR) +16.9
19. Denis Spicov (RUS) +17.0
20. Andrej Melničenko (RUS) +17.2
21. Jens Burman (SWE) +17.5
22. Jonas Baumann (SUI) +18.4
23. Lucas Bögl (GER) +18.9
24. Arťem Malcev (RUS) +28.8
25. Clement Parisse (FRA) +29.4
26. Michal Novák (CZE) +31.1
27. Perttu Hyvärinen (FIN) +31.2
28. Maurice Manificat (FRA) +33.1
29. Florian Notz (GER) +35.1
29. Hugo Lapalus (FRA) +35.1
---
44. Petr Knop (CZE) +52.1
67. Ján Koristek (SVK) +1:38.5
72. Adam Fellner (CZE) +1:49.6
Startovní listina:
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Emil Iversen (NOR)
3. Aleksander Bolšunov (RUS)
4. Iivo Niskanen (FIN)
5. Hans Christer Holund (NOR)
6. Sergej Ustjugov (RUS)
7. Pål Golberg (NOR)
8. Lucas Chanavat (FRA)
9. Erik Valnes (NOR)
10. Sjur Røthe (NOR)
11. Federico Pellegrino (ITA)
12. Jens Burman (SWE)
13. Didrik Tønseth (NOR)
14. Johan Häggström (SWE)
15. Simen Hegstad Krüger (NOR)
16. Calle Halfvarsson (SWE)
17. Richard Jouve (FRA)
18. Andrej Larkov (RUS)
19. Perttu Hyvärinen (FIN)
20. Gleb Retivych (RUS)
21. Denis Spicov (RUS)
22. Maurice Manificat (FRA)
23. Andrej Melničenko (RUS)
24. Dario Cologna (SUI)
25. Francesco De Fabiani (ITA)
26. Clement Parisse (FRA)
27. Andrew Musgrave (GBR)
28. Jean Marc Gaillard (FRA)
29. Adrien Backscheider (FRA)
30. Giandomenico Salvadori (ITA)
31. Jonas Dobler (GER)
32. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR)
33. Florian Notz (GER)
34. Ivan Jakimuškin (RUS)
35. Jan Thomas Jenssen (NOR)
36. David Norris (USA)
37. Toni Livers (SUI)
38. Beda Klee (SUI)
39. Oskar Svensson (SWE)
40. Irineu Esteve Altmiras (AND)
41. Jonas Baumann (SUI)
42. Lucas Bögl (GER)
43. Hugo Lapalus (FRA)
44. Livio Bieler (SUI)
45. Janosch Brugger (GER)
46. Üli Schnider (SUI)
47. Michal Novák (CZE)
48. Vitalij Puchkalo (KAZ)
49. Arťem Malcev (RUS)
50. Björn Sandström (SWE)
51. Karl-Johan Westberg (SWE)
52. Lari Lehtonen (FIN)
53. Dominik Bury (POL)
54. Renaud Jay (FRA)
55. Paul Constantin Pepene (ROU)
56. Jason Rüesch (SUI)
57. Sebastian Eisenlauer (GER)
58. Axel Ekström (SWE)
59. Jules Chappaz (FRA)
60. Maicol Rastelli (ITA)
61. Bernhard Tritscher (AUT)
62. Děnis Volotka (KAZ)
63. Michail Semjonov (BLR)
64. Ján Koristek (SVK)
65. Mikael Abram (ITA)
66. Erwan Käser (SUI)
67. Imanol Rojo (ESP)
68. Roman Furger (SUI)
69. Petr Knop (CZE)
70. Lauri Lepistö (FIN)
71. Adam Fellner (CZE)
72. Nail Bašmakov (KAZ)
73. Vladislav Kovaljov (KAZ)
74. Asset Djussenov (KAZ)
75. Stefan Zelger (ITA)
76. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
77. Kevin Bolger (USA)
78. Kamil Bury (POL)
79. Indulis Bikse (LAT)
80. Maciej Staręga (POL)
81. James Clugnet (GBR)
82. Michael Hellweger (ITA)
83. Mark Chanloung (THA)
84. Miha Šimenč (SLO)
85. Logan Hanneman (USA)
86. Jovian Hediger (SUI)
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Emil Iversen (NOR)
3. Aleksander Bolšunov (RUS)
4. Iivo Niskanen (FIN)
5. Hans Christer Holund (NOR)
6. Sergej Ustjugov (RUS)
7. Pål Golberg (NOR)
8. Lucas Chanavat (FRA)
9. Erik Valnes (NOR)
10. Sjur Røthe (NOR)
11. Federico Pellegrino (ITA)
12. Jens Burman (SWE)
13. Didrik Tønseth (NOR)
14. Johan Häggström (SWE)
15. Simen Hegstad Krüger (NOR)
16. Calle Halfvarsson (SWE)
17. Richard Jouve (FRA)
18. Andrej Larkov (RUS)
19. Perttu Hyvärinen (FIN)
20. Gleb Retivych (RUS)
21. Denis Spicov (RUS)
22. Maurice Manificat (FRA)
23. Andrej Melničenko (RUS)
24. Dario Cologna (SUI)
25. Francesco De Fabiani (ITA)
26. Clement Parisse (FRA)
27. Andrew Musgrave (GBR)
28. Jean Marc Gaillard (FRA)
29. Adrien Backscheider (FRA)
30. Giandomenico Salvadori (ITA)
31. Jonas Dobler (GER)
32. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR)
33. Florian Notz (GER)
34. Ivan Jakimuškin (RUS)
35. Jan Thomas Jenssen (NOR)
36. David Norris (USA)
37. Toni Livers (SUI)
38. Beda Klee (SUI)
39. Oskar Svensson (SWE)
40. Irineu Esteve Altmiras (AND)
41. Jonas Baumann (SUI)
42. Lucas Bögl (GER)
43. Hugo Lapalus (FRA)
44. Livio Bieler (SUI)
45. Janosch Brugger (GER)
46. Üli Schnider (SUI)
47. Michal Novák (CZE)
48. Vitalij Puchkalo (KAZ)
49. Arťem Malcev (RUS)
50. Björn Sandström (SWE)
51. Karl-Johan Westberg (SWE)
52. Lari Lehtonen (FIN)
53. Dominik Bury (POL)
54. Renaud Jay (FRA)
55. Paul Constantin Pepene (ROU)
56. Jason Rüesch (SUI)
57. Sebastian Eisenlauer (GER)
58. Axel Ekström (SWE)
59. Jules Chappaz (FRA)
60. Maicol Rastelli (ITA)
61. Bernhard Tritscher (AUT)
62. Děnis Volotka (KAZ)
63. Michail Semjonov (BLR)
64. Ján Koristek (SVK)
65. Mikael Abram (ITA)
66. Erwan Käser (SUI)
67. Imanol Rojo (ESP)
68. Roman Furger (SUI)
69. Petr Knop (CZE)
70. Lauri Lepistö (FIN)
71. Adam Fellner (CZE)
72. Nail Bašmakov (KAZ)
73. Vladislav Kovaljov (KAZ)
74. Asset Djussenov (KAZ)
75. Stefan Zelger (ITA)
76. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
77. Kevin Bolger (USA)
78. Kamil Bury (POL)
79. Indulis Bikse (LAT)
80. Maciej Staręga (POL)
81. James Clugnet (GBR)
82. Michael Hellweger (ITA)
83. Mark Chanloung (THA)
84. Miha Šimenč (SLO)
85. Logan Hanneman (USA)
86. Jovian Hediger (SUI)
1. Sergej Ustjugov (RUS) 33:19.1
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +4.0
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +4.0
4. Emil Iversen (NOR) +7.2
5. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +8.6
6. Dario Cologna (SUI) +8.7
7. Hans Christer Holund (NOR) +8.8
8. Jan Thomas Jenssen (NOR) +8.9
9. Sjur Røthe (NOR) +9.0
10. Simen Hegstad Krüger (NOR) +10.0
11. Iivo Niskanen (FIN) +10.3
12. Erik Valnes (NOR) +10.5
13. Jonas Dobler (GER) +10.6
14. Andrej Larkov (RUS) +15.3
15. Roman Furger (SUI) +15.6
16. Johan Häggström (SWE) +16.2
17. Didrik Tønseth (NOR) +16.4
18. Pål Golberg (NOR) +16.9
19. Denis Spicov (RUS) +17.0
20. Andrej Melničenko (RUS) +17.2
21. Jens Burman (SWE) +17.5
22. Jonas Baumann (SUI) +18.4
23. Lucas Bögl (GER) +18.9
24. Arťem Malcev (RUS) +28.8
25. Clement Parisse (FRA) +29.4
26. Michal Novák (CZE) +31.1
27. Perttu Hyvärinen (FIN) +31.2
28. Maurice Manificat (FRA) +33.1
29. Florian Notz (GER) +35.1
29. Hugo Lapalus (FRA) +35.1
---
44. Petr Knop (CZE) +52.1
67. Ján Koristek (SVK) +1:38.5
72. Adam Fellner (CZE) +1:49.6