Slalom žen, 1. kolo, Lienz Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | Kombinace mužů, 1. kolo, Bormio Vítěz: A. Kilde (NOR) (kon.)
Slalom žen, 2. kolo, Lienz Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | Kombinace mužů, 2. kolo, Bormio Vítěž: A. Pinturault (FRA) (kon.)

7. Aline Daniothová (SUI) +2,47
    8. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2,56

30
    Mikaela Shiffrinová (USA) získává své 64. vítězství kariéry v rámci Světového poháru! Nebylo co řešit, Američanka byla prostě ještě lepší než Slovenka. Její náskok v cíli činil 0,61 sekundy. Opět se ukázalo, kdo je aktuálním vládcem ženského sjezdového lyžování.

29
    1,11 sekundy! To byl náskok slovenské slalomářky. Petra Vlhová (SVK) je první, brankami, které stavěl její trenér, projela jako nůž máslem. Skvělá jízda, skvělá! Bude její výkon stačit na fenomenální Shiffrinovou, jedinou závodnici, která je ještě na startu?

Tak pozor! Wendy Holdenerová (SUI) během své jízdy zaznamenala špicar, což prokázaly opakované televizní záběry až zpětně. Čili je diskvalifikována. A na vedoucí místo se tedy zpátky posunula Michelle Gisinová (SUI).

24
    Wendy Holdenerová (SUI) vystřídala svou soupeřku a zároveň krajanku ze Švýcarska na prvním místě! Celou dobu byla v zelených číslech, situace ale byla velmi, velmi těsná. Nakonec si vytvořila náskok 0,15 vteřiny.

23
    Michelle Gisinová (SUI) balancovala na hranici první příčky. A nakonec jí urvala pro sebe. V cíli byla totiž lepší o 19 setin sekundy. Švýcarka si svoje dosavadní prvenství užívá. Na startu je mimochodem ještě sedm závodnic.

Průběžné pořadí:

1. Christina Ackermannová (GER) 1:50,80
    2. Aline Daniothová (SUI) +0,56
    3. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +0,63
    4. Meta Hrovatová (SLO) +0,79
    5. Marlene Schmotzová (GER) +0,88

22
    Christina Ackermannová (GER) předvedla senzační výkon! Rozhodně si průběžné vedení za svou jízdu zasloužila. A druhou Daniothovou porazila o 0,56 sekundy. Vážně krásná jízda, a to i okem laického diváka.

19
    Aline Daniothová (SUI) předvedla velmi slušný výkon. Držela se v zelených číslech po celou dobu a nakonec cílem projela taktéž v této barvě. Sice jen o sedm setin sekundy, ale i to se počítá. Švýcarka po dojetí doslova jásala.

1. Mina Fürst Holtmannová (NOR) 1:51,43
    2. Meta Hrovatová (SLO) +0,16
    3. Marlene Schmotzová (GER) +0,25
    4. Erin Mielzynská (CAN) +0,46
    5. Kristin Lysdahlová (NOR) +0,82

15
    Mina Fürst Holtmannová (NOR) se prala se vší vervou! Jela na úrovni Hrovatové, jednou byla horší, pak lepší... Balancovala vehementně na hranici prvního místo. Nakonec ho ale urvala o šestnáct setin sekundy.

14
    Meta Hrovatová (SLO) mohla být po projetí cílem spokojená! Předvedla vyvážený výkon, bez velkých chyb. I proto si vysloužila první místo. Schmotzovou porazila o devět setin sekundy. Pěkný souboj mezi Slovinkou a Němkou.

12
    Jsou to teď opravdu těsné souboje! A potřetí v řadě se nám mění průběžné pořadí na čele. Marlene Schmotzová (GER) si vytvořila náskok 0,21 sekundy na čele. Po celou dobu byla v zelených číslech a svůj trend udržela až do cíle.

11
    Erin Mielzynská (CAN) jela na podobné úrovni jako Lysdahlová, každopádně poslední úsek jí vyšel daleko lépe, a tak se posunula na první místo. Její náskok činí 0,36 sekundy. Kanaďanka nemůže být nespokojená.

10
    Nová vedoucí závodnice je tu! Kristin Lysdahlová (NOR) sice udělala jednu velkou hrubici, jinak si však vedla velmi dobře. Škoda, mohla se postupně posunovat i výše. Nakonec její náskok stanul na hodnotě 0,22 sekundy.

4
    Chiara Mairová (AUT) zajela velmi dobře. Druhé kolo jí opravdu sedlo, našla správný rytmus. A dostala se do vedení s náskokem 0,62 sekundy. Bezpochyby může být spokojená.

14. Meta Hrovatová (SLO)
    15. Mina Fürst Holtmannová (NOR)