SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (po s.n.) | Trutnov – Děčín 5:3 (kon.) | Příbram – Kolín 10:2 (kon.)
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 3:2 (3:2 po s.n.) | Šumperk – Val. Meziříčí 5:2 (kon.) | Klatovy – Písek 7:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Bílina 10:1 (kon.) | Žďár n/S – Opava 3:4 (0:2 po s.n.) | Kobra – Tábor 5:6 (0:2 po s.n.)
Jablonec n/N – Vrchlabí 3:5 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 8:0 (kon.) | China Golden Dragon – David Servis 0:11 (kon.)
China Golden Dragon
0:11 (0:1, 0:7, 0:3)
HC David Servis Č. Budějovice
Sobota 18.01.2020, 19:00 • Zimní stadion, Slaný • 2. liga skupina Střed (ČR) • 31. kolo

50:28
    David Servis právě vstřelil branku!
    Hattrick dovršuje MIROSLAV TEJKO! Hostující útočník zvyšuje úspěšnou dorážkou na 11:0. Asistence: Jiří Kubeš.

47:41
    Hosté v přesilovce dovršili čepovanou desítku! Po skrumáži se před brankou dostal ke kotouči JAKUB MAREK a přesnou střelou překonal Wanga, který do třetí třetiny nahradil kolegu Chana – 0:10. Asistence: Daniel Dudáček.

45:13
    Hosté přesilovku nakonec využívají. Volný puk si našel TOMÁŠ VAK, který ke třem asistencím přidává i gólovou trefu. Bez asistence.

34:36
    Hosté vstřelili ve druhé třetině už sedm gólů! Ten poslední si připisuje DOMINIK PECKA. Tohle je už exhibice. Asistence: Jiří Ferebauer a Miroslav Tejko.

34:12
    O sedmý gól hostí se postaral obránce PETR ŠKOPEK, který dostal přihrávku od Ferebauera a golfákem z mezikruží se trefil k levé tyčce z pohledu domácího gólmana Chana. Asistence: Jiří Ferebauer a Miroslav Tejko.

32:33
    Vypadá to na další debakl čínského týmu. Tomáš Vak předložil puk mezi kruhy ROMANOVI ŠULČÍKOVI a kapitán David Servisu se nemýlil – 0:6. Asistence: Tomáš Vak a Jakub Marek.

31:11
    V pohodě hrající hosté skórují popáté! Druhou trefu v řadě si připisuje MIROSLAV TEJKO. Asistence: Aleš Krtek a Dominik Pecka.

28:24
    Hosté přidávají čtvrtý gól z dobře sehraného rychlého brejku! Prosadil se MIROSLAV TEJKO. Asistence: Jakub Marek a Daniel Dudáček.

21:16
    A je to 0:3! Pouhých osmnáct sekund po Šulčíkovi se trefuje také JIŘÍ FEREBAUER. Bez asistence.

20:58
    Hosté navyšují svůj náskok! Vladimír Sičák uvolnil na pravém křídle rozjetého ROMANA ŠULČÍKA a kapitán David Servisu překonal Chana – 0:2. Asistence: Vladimír Sičák a Tomáš Vak.

19:17
    Hosté otevírají skóre 43,1 sekundy před první přestávkou! Mezi kruhy se dostal k puku JAKUB MAREK, který zamířil mimo dosah brankáře. Asistence: Tomáš Vak a Roman Šulčík.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 20. Marek (Vak, Šulčík), 21. Šulčík (Sičák, Vak), 22. Ferebauer, 29. Tejko (Marek, Dudáček), 32. Tejko (Krtek, Pecka), 33. Šulčík (Vak, Marek), 35. Škopek (Ferebauer, Tejko), 35. Pecka (Ferebauer, Tejko), 46. Vak, 48. Marek (Dudáček), 51. Tejko (Kubeš)

China Golden Dragon: Pcheng-fej Chan (41. Chan Wang) – Siao-tung Wang, S', Chan Jü-chang (A), Zich, J. Kučera – Čchu, Husarik (A), Ming-ťüe Li, Jao, Čang, M. Kučera, Chang Li, Nagy, Bláha, Čou, Siang (C), Ma.
    HC David Servis Č. Budějovice: Hauser (Bubeníček) – Sičák, Kubeš, Krtek, Škopek, Dudáček – Pecka, Marek, Šulčík (C), Ferebauer (A), Tejko, Vak.

Rozhodčí: Hucl – Štěpánek, Maňák