Obří slalom žen, 1. kolo, Sestriere Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | Sjezd mužů, Wengen Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.)
Obří slalom žen, 2. kolo, Sestriere Vítěz: P. Vlhová (SVK) a F. Brignoneová (ITA) (kon.)
SP - sjezd mužů, Wengen

Vítěz: B. Feuz (SUI)

Sobota 18.01.2020, 12:30Sjezdové lyžování

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 12:30.

Světový pohár v alpském lyžování mužů pokračuje v sobotu sjezdem mužů. Mezi favority závodu bude patřit i Matthias Mayer, který vyhrál už páteční kombinaci, ve které si k triumfu pomohl zejména výtečným výkonem ve sjezdařské části.

Závod odstartoval.

1
    Prvním na startu je Američan Bryce Bennett.

1
    Bennett projel sjezd s časem 1:43,40.

2
    Do závodu vyrazil Rakušan Max Franz, který udělal výraznou chybu a ztratil na Bennetta 2,23 sekundy.

3
    Mauro Caviezel, jenž vyrazil na trať závodu, se pokusí pokořit amerického protivníka.

3
    Caviezel dlouho jel velmi těsné mezičasy, povedlo se mu nakonec vybojovat 45 setinový náskok!

4
    Benjamin Thomsen z Kanady ztratil 1,61 sekundy a je v cíli na třetí pozici.

5
    Thomas Dressen zajel parádní sjezd, dostává se do čela s náskokem 11 setin před Caviezelem.

6
    Travis Ganong naopak ztratil na Němce přes jeden a půl sekundy a je veden na čtvrtém místě.

7
    Těsný dojezd, rozhodoval možná tak metr, což je na tak dlouhé trati skutečně maličko! Dominik Paris jde do vedení sjezdu ve Wengenu o pouhé dvě setinky!

8
    Steven Nyman se v cíli řadí na pátou příčku se ztrátou 1,30 sekundy. Před ním jsou Paris, Dressen, Caviezel a Bennett.

9
    Lichá čísla zatím nabízí pravidelné střídání na čele! Beat Feuz vybojoval vedení o 29 setin a říká si důrazně o stupně vítězů!

10
    Otmar Striedinger naopak obsadil šestou pozici se ztrátou 1,54 sekundy. Pořadí je zajímavé. Na prvních pěti místech jsou závodníci s lichým číslem od 1 po 9 (vede). Od šestého místa jsou seřazeni závodníci se sudnými čísly od 10 sestupně.

11
    Matthias Mayer, vítěz páteční kombinace, tentokrát další úspěch nepřidá. V cíli je průběžně čtvrtý se ztrátou 38 setin.

12
    Maxence Muzaton z Francie obsadil v cíli osmé místo za Striedingerem, se kterým prohrál o 3 setiny.

13
    Vincent Kriechmayr z Rakouska vybojoval v cíli sedmou příčku se ztrátou 93 na vedoucího Feuze.

14
    Matthieu Bailet z Francie ztrácí v cíli 1,82 sekundy a řadí se na 11. místo.

15
    Aleksander Aamodt Kilde z Norska vybojoval solidní šesté místo se ztrátou 48 setin. Pořadí je mezi druhým a šestým místem dost našlapané v pouhých 19 setinách.

16
    Carlo Janka naopak ztrácí 1,54 sekundy a řadí se na devátou příčku.

17
    Johan Clarey závod dokončil se ztrátou téměř pěti sekund.

18
    Josef Ferstl se do cílového prostoru dostal se ztrátou 2,62 sekundy na 16. místě.

19
    Kjetil Jansrud v cíli vybojoval průběžné deváté místo se ztrátou 1,08 sekundy.

20
    Ryan Cochran-Siegle ze Spojených států zaujal v cílovém prostoru průběžnou desátou pozici, když ztratil 1,3 sekundy.

21
    Nils Allegre s mankem 1,54 sekundy obsadil v cíli průběžné 11. místo a na elitní desítku tak nedosáhne.

22
    Matteo Marsaglia je v cíli až na 19. místě. Ztratil přes dvě vteřiny.

23
    Niels Hintermann ztrácí v cíli na svého krajana Feuze 93 setin a je osmý.

24
    Daniel Danklmaier obsadil v cílovém prostoru průběžné jedenácté místo.

25
    Christian Walder se ztrátou dvou a půl sekundy obsadil 22. pozici a patří mezi poslední.

26
    Ital Peter Fill byl jen o 5 setinek rychlejší a dostává se před Waldera.

27
    Emanuele Buzzi svůj sjezd nezvládl, v cíli je předposlední se ztrátou 4,71 sekundy.

28
    Nicolas Raffots se probojoval na 22. místo se ztrátou 2,33 sekundy.

29
    Dominik Schwaiger obsadil v cíli 27. místo. Němec bude mít, co dělat, aby se udržel na bodech.

30
    Mattia Casse z Itálie vybojoval velmi slušné 13. místo! Jeho ztráta je 1,54 sekundy a dělí se o tuto pozici s Nilsem Allegrem, Carlem Jankou a Otmarem Striedingerem.

31
    Andreas Sander z Německa vybojoval v cíli průběžné 22. místo a neměl by dnes chybět na bodech.

32
    Martin Čater zaujal v cíli 24. místo a také by mohl skončit na bodovaných pozicích.

33
    Romed Baumann z Německa urval v cíli výborné 19. místo.

34
    Ralph Weber ze Švýcarska zajel fenomenálně! V cíli ztratil jen jednu vteřinu na svého krajana Feuze a vybojoval průběžné desáté místo!

35
    Gilles Roulin se do cíle probojoval na 23. pozici a také bojuje o body.

36
    Victor Schuller z Francie zaujal v cíli průběžné 27. místo.

37
    Klemen Kosi bude mít setrvání na bodech hodně obtížné. V cíli je na 29. místě.

38
    Manuel Schmid z Německa vybojoval fantastické 13. místo!

39
    Johannes Kroll z Rakouska se usadil v cíli na 27. příčce a také ještě živí malou naději na body.

40
    Jared Goldberg si říká o zisk příjemných bodů. V cíli totiž ztrácí jen 1,62 sekundy a figuruje na 21. místě.

41
    James Crawford je mimo bodovanou třicítku.

42
    Výborný zisk bude mít Cameron Alexander z Kanady, který se dostal na 19. místo se ztrátou jen 1,57 sekundy.

43
    Jeffrey Read se v cíli řadí až na 39. příčku.

44
    Davide Cazzaniga z Itálie s mankem 1,65 vteřiny vybojoval 23. příčku a promíchává pořadím.