Sparta – Liberec 9:4 (kon.) | Chodov – Black Angels 14:10 (kon.) | Hattrick Brno – Střešovice 2:8 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
2:8 (0:3, 0:2, 2:3)
PSN Tatran Střešovice
Neděle 19.01.2020, 17:00Livesport Superliga • 21. kolo

Tatran Teka Střešovice celkem jednoznačně vyhrává tento zápasu. Střešovice vyhrávají 8:3 a získávají další body do tabulky. Domácí hráči se dokázali prosadit až ve třetí třetině.

Jakub Kolísko a David Medek byli vyhlášeni jako lepší hráči v tomto mači. (18:50:53)

59:35
    Útočného faulu se dopustil hostující celek.

59:10
    Utkání se dohrává, body z tohoto mače bere do tabulky Tatran Teka Střešovice.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:50
    Na dvakrát si dokázal brankář poradit se střelou hostujícího hráče.

57:08
    Střešovice rozehrávají od své branky, přišly o míček, ale Jakub Procházka II nedokázal nic vymyslet.

56:50
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas.

56:12
    Střídání v týmu Tatran Teka Střešovice: ze hřiště odchází Martin Frühbauer, přichází Lukáš Kříž.

55:30
    Oba týmy nyní střídají, na hrací plochu přicházejí odpočinutí hráči.

55:00
    Dostáváme se do poslední pětiminutovky, hostující celek kontroluje hru a hraje dál aktivně.

54:57
    Brno se pokouší hrát aktivně, nyní však prohrává o šest branek a čas se blíží ke konci.
    53:08 Jan GRÁBL - 2:8

53:08
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Domácí tým nyní přepisuje skóre, krásnou ránou poslal míček do horní části branky JAN GRÁBL. Asistence: David Medek.
    52:15 Martin ŠINDELÁŘ - 1:8

52:15
    Tatran právě vstřelil branku!
    Hostující celek se prosazuje znovu, trefuje se MARTIN ŠINDELÁŘ. Asistence: Filip Langer.

51:45
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Milan Meliš – 2 min., Nesportovní chování).

51:45
    Rozehrávka pro domácí celek.

51:11
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

50:09
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Filip Langer – 2 min., Sekání).
    49:32 Adam TLAPÁK - 1:7

49:32
    Volného míčku před brankou si všiml ADAM TLAPÁK.Ten jej rychle nahodil na branku a možná i ke svému překvapení překonal brankáře soupeře Asistence: Martin Šindelář.
    48:58 Jakub KOLÍSKO - 1:6

48:58
    David Medek (Hattrick Brno) špatně rozehrával, míček získal hostující JAKUB KOLÍSKO. Dostal se před branku, a pak i s trochou štěstí překonal brankáře.

47:34
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

47:02
    Souboj o míček v rohu hrací plochy u branky Střešovic, následně se rychle hosté dostali do šance.

46:12
    Matěj Hronek byl blízko vstřelení další branky Hattricku, ale tentokrát byl projektil hodně nepřesný.

45:50
    Hostující celek se dostal ke střele z velké dálky, jeho střelecký pokus byl před brankou zblokovaný.

44:49
    Krásná akce domácích, míček rychle se dostal až k zakončujícímu hráči. Rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

43:24
    Josef Novák (Tatran Teka Střešovice) se dostal do zajímavé pozice před brankou, ale nedokázal vypálit.
    42:19 Oliver GOLD - 1:5

42:19
    Z kraje třetí třetiny se prosazuje domácí celek, střelu Medka výborně vyrazil hostující brankář, na dorážku už byl ovšem krátký, prosazuje se OLIVER GOLD. Asistence: David Medek.

41:20

41:02
    Pětibrankový náskok mají hostující florbalisté na začátku třetí třetiny, tento duel mají dobře rozehraný.

40:01

Dvě branky padly ve druhé třetině Petr Brautferger a Ondřej Sádlo se dokázali prosadit, a tak po čtyřiceti minutách hry vede Tatran celkem jednoznačně 5:0.

40:00

39:20
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Jakub Kolísko – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
    38:08 Ondřej SÁDLO - 0:5

38:08
    Hostující celek, který hraje v naprosté pohodě, přidává další branku, po parádní akci se prosazuje po rychlém pasu Havlase ONDŘEJ SÁDLO. Asistence: Matěj Havlas.

37:20
    Pavel Sládeček (Tatran Teka Střešovice) to zkoušel individuálně, jeho projektil končí v rohu hrací plochy.

36:52
    Filip Langer (Tatran Teka Střešovice) zakončoval. Jeho rána byla zblokovaná, brankář zasahovat nemusel.

36:20
    Florbalisté v červeném rozehrávají od své branky, následně se dostali na útočnou polovinu, ale Petr Brautferger (Tatran Teka Střešovice) pálil nepřesně.

Dnešní utkání sleduje 212 diváků.

35:55
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější závěr druhé třetiny.

34:28
    Domácí florbalisté nyní postupovali do předbrankového prostoru, pokoušeli se něco vymyslet před brankou soupeře. Ale do zakončení se nedostali.

33:24
    Oba týmy střídají. Do hry přicházejí odpočinutí hráči.

33:05
    Jeden z hostujících hráčů pálil z pravé strany, jeho projektil však končí vedle branky.

32:18
    Střešovice rozehrávají od své branky, nikam se neženou a snaží se hrát daleko od své branky.

31:18
    Filip Kuhn kryje míček, ale rozehrávat budou z rohu hostující florbalisté.

29:50
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, hostující celek navýšil vedení na 4:0.

28:30
    Další střelecký pokus hostujícího celku, míček tentokrát končí vedle branky.

28:00
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho práce brankáři nemají.

26:43
    Jakub Procházka II (Hattrick Brno) vedle rychlou protiakci Brna, ale zakončit na branku nedokázal.

26:43

26:20
    Vít Máček (Hattrick Brno) pálil z první z otočky, jeho rána končí vedle branky, gólman Střešovic zasahovat nemusel.

25:47
    Dominik Dvořák (Hattrick Brno) hledal dlouhou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
    24:31 Petr BRAUTFERGER - 0:4

24:31
    Hostující celek se po rychlé akci středem hrací plochy prosazují, před brankou zůstal volný PETR BRAUTFERGER, který šikovně tečoval míček do branky. Asistence: Jakub Kolísko.

22:44
    Brno se dopustilo chybné rozehrávky před brankou, ale soupeři toho nedokázali využít.

22:22
    Martin Šindelář (Tatran Teka Střešovice) se dostal až před branku soupeře, ale nedokázal přesněji vypálit.

21:47
    Jan Grábl (Hattrick Brno) rozehrává na útočné polovině, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

21:14
    Luděk Ondráček (Hattrick Brno) se pokoušel dostat do dobré střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.

20:01

Milan Meliš, Josef Novák a Jan Kolísko se dokázali prosadit v první třetině, a tak vede hostující celek po dvaceti minutách o tři branky.

20:00

19:24
    Tatran se dostal ke střele při hře čtyři na čtyři, ale ta byla zblokovaná.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině, Martin Nagy pálil hodně nepřesně.

18:33
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Martin Mühlfait – 2 min., Sekání).

18:20
    Nyní se Brno nastěhovalo na útočnou polovinu, ale do šance se nedostalo.

18:05
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Marek Fuchs – 2 min., Sekání).

17:25
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Jonáš Kreysa – 2 min., Sekání).

17:10
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Tatran má nyní dobrou výchozí pozici pro zbytek mače.

16:27
    Vít Máček (Hattrick Brno) pálil z dobré pozice, jeho rána tak tak minula branku.

16:03
    Tatran rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek vede o tři branky a kontroluje hru.
    15:11 Jan KOLÍSKO - 0:3

15:11
    Krásná rána a už je to o tři branky, povedenou střelou, která prolétla hradbou těl před bránou, se prosazuje JAN KOLÍSKO. Asistence: Jakub Kolísko.

14:52
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Jonáš Kreysa (Tatran Teka Střešovice) hrál aktivně, vybojoval rozehrávku na útočné polovině.

13:45
    Tak tak dokázala domácí obrana zblokovat střelecký pokus hostujícího hráče z dobré pozice.

13:00
    Brněnský pokus o rychlou střelu byl zblokovaný. Obětavě se do střely vložil jeden z hostujících vracejících se hráčů.

12:20
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

12:07
    Vít Máček (Hattrick Brno) rozehrává na útočné polovině, náslendá rána Grábla byla zblokovaná.

11:44
    Jonáš Kreysa (Tatran Teka Střešovice) byl před brankou osamocený, nastavil do směru přihrávky florbalku a jeho střela trefila tyčku.

11:19
    Martin Mühlfait (Tatran Teka Střešovice) to vzal na sebe, jeho projektil končí mimo.

10:44
    Dominik Dvořák (Hattrick Brno) rozehrává od své branky, aktivně ho ale napadají hostující florbalisté.

10:20
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hostující celek vede o dvě branky a pokouší se dál hrát aktivně.
    09:36 Josef NOVÁK - 0:2

09:36
    Z osy hrací plochy po rychlé přihrávce spoluhráče poslal míček za brankářova záda JOSEF NOVÁK. Asistence: Jakub Kolísko.

08:46
    Brno se dostalo do zajímavé střelecké pozice, ale Tatran se dokázal ubránit.

08:14
    Hostující celek se nyní usadil na útočné polovině, kde se pokoušel něco vymyslet. Pavel Sládeček (Tatran Teka Střešovice) zakončoval nepřesně.

07:10
    Martin Nagy (Hattrick Brno) střelou z otočky pořádně vystrašil hostující obranu, ale ta si dokázala poradit a zblokovala i další projektil.

06:07
    Matěj Hronek (Hattrick Brno) se propracoval do střelecké pozice, jeho rychlou střelu z kroku kryje brankář.

05:39
    Oliver Gold (Hattrick Brno) to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se domácí florbalisté dostat nedokázali.

05:13
    Střešovice vedou o jednu branku a pokouší se hrát dál aktivně, nyní ale o šanci přišly vinou nepřesné přihrávky.
    04:22 Milan MELIŠ - 0:1

04:22
    Bleskově využitá přesilovce, Langer vyhrál buly a tvrdou ránou uspěl pro střelu připravený na středu MILAN MELIŠ. Asistence: Filip Langer.

04:21

03:50
    Martin Mühlfait (Tatran Teka Střešovice) to vzal na sebe, jeho rána byla domácí obranou zblokovaná do roku hrací plochy.

03:10
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Marek Fuchs (Hattrick Brno) hledal spoluhráče v předbrankovém prostoru, ale neuspěl.

02:30
    Josef Novák (Tatran Teka Střešovice) pálil z otočky, jeho ránu vyrazil domácí brankář maskou.

02:00
    Registrujeme první střelu. Vít Máček (Hattrick Brno) se dostal k zakončení, jeho projektil končí vysoko nad brankou.

01:36
    Filip Langer (Tatran Teka Střešovice) rozehrával od své branky, rozehrávka na spoluhráče byla nepřesná, a tak mohou hrát domácí. Ti se ale do šance nedostali.

00:54
    Hosté rozehrávají od své branky, na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekají.

00:01

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Kejík) – Jalový, Andrle, Horák, Medek – Procházka II, Gold, Fuchs – Dvořák, Mar. Nagy, Ondráček – Grábl, Vlach, Maleček – Halama, Máček, Hronek.

Tatran Teka Střešovice: Frühbauer (Kříž) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček – Tlapák, Kreysa, Piták – Sádlo, Jak. Kolísko, Langer – Havlas, Josef Novák, Meliš – Brautferger, Šindelář, Švéda.

Rozhodčí: Kačer, Vašíček.

FBŠ Hummel Hattrick Brno odehrál 20 zápasů s bilancí 4-2-2-12 a ziskem 18 bodů. V tabulce Superligy je Brno na předposlední pozici, má šestibodový náskok na poslední Pardubice. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Ostravou 3:2. Nestačil na Otrokovice 2:4, Spartu 2:7, Královské VInohrady 3:7 a Bohemians 9:13.

Tatran Teka Střešovice odehrál 20 zápasů s bilancí 7-1-2-10 a se ziskem 25 bodů. V tabulce nejvyšší soutěže je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrály Střešovice jediný, v tom posledním v prodloužení přehrály Královské Vinohrady 6:5 v prodloužení. Nestačily na Mladou Boleslav 1:15, Black Angels 6:8, Otrokovice 5:6 a Spartu 6:11.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky florbalu. V tomto zápase nejvyšší soutěže proti sobě nastoupí FBŠ Hummel Hattrick Brno – Tatran Teka Střešovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 43. Gold (Medek), 54. Grábl (Medek) – 5. Meliš (Langer), 10. Josef Novák (Jak. Kolísko), 16. Ja. Kolísko (Jak. Kolísko), 25. Brautferger (Jak. Kolísko), 39. Sádlo (Havlas), 49. Jak. Kolísko, 50. Tlapák (Šindelář), 53. Šindelář (Langer)

PSN Tatran Střešovice: Frühbauer (57. Kříž) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Sládeček – Tlapák, Kreysa, Piták – Sádlo, Jak. Kolísko, Langer – Havlas, Josef Novák, Meliš – Brautferger, Šindelář, Švéda.

Rozhodčí: Kačer, Vašíček