Columbus – Winnipeg | 4:3 (kon.) | | | Minnesota – Detroit | 4:2 (kon.) |
Jekatěrinburg – Čeljabinsk | 4:1 (kon.) | | | Jaroslavl – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) | | | Kazaň – Ufa | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Dynamo Moskva – Viťaz | 3:1 (kon.) | | | Jokerit – Vladivostok | 4:3 (po pr.) | | | Omsk – Soči | 5:2 (kon.) |
Petrohrad – Barys | 7:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Čerepovec | 3:0 (kon.) |
Česko – Slovensko | 4:1 (kon.) |
Litomyšl – Přerov | 0:9 (kon.) |
Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina | 3:2 (4:1 po s.n.) | | | Olomoucký kraj – Královéhradecký kraj | 2:5 (kon.) | | | Ústecký kraj – Zlínský kraj | 5:1 (kon.) |
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina | 2:1 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj | 2:4 (kon.) |
konec
Spartak Moskva
3:0
(0:0, 0:0, 3:0)
Severstal Čerepovec
56:08
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jakov Rylov – 2 min., sekání).
|
|
46:00
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., sekání).
|
|
17:50
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., hákování).
|
|
10:12
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Damir Musin – 2 min., podrážení).
|
|
4:00
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ilja Chochlov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
41. Fjodorov (Rylov, D. Višněvskij), 45. Fjodorov (TS), 46. A. Galimov (Viklund, Kokarev)
Rozhodčí: Bondar, Morozov – Viljugin, Osipov
Diváci: 7021
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
Bespalov (Chomčenko) – Hersley, Viklund, Rylov, D. Višněvskij, D. Musin, Kutějkin, Trišin – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Cyplakov, Kotljarevskij, Juňkov – A. Galimov, Kokarev, Stoljarov – Lvutin.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Makejev, Chochlov, M. Chabarov, Kudako, Provolněv, A. Kulda, N. Chlystov – Monachov, Trubačjov, Jakimov – Liška, J. Jakovlev, Kapustin – Markovin, Kodola, Petunin – J. Bodrov, J. Morozov, A. Alexejev – Nevolin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Makejev, Chochlov, M. Chabarov, Kudako, Provolněv, A. Kulda, N. Chlystov – Monachov, Trubačjov, Jakimov – Liška, J. Jakovlev, Kapustin – Markovin, Kodola, Petunin – J. Bodrov, J. Morozov, A. Alexejev – Nevolin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Morozov – Viljugin, Osipov
Diváci: 7021
Karel Jedlička