Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 3:2 (4:1 po s.n.) | Olomoucký kraj – Královéhradecký kraj 2:5 (kon.) | Ústecký kraj – Zlínský kraj 5:1 (kon.)
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 2:1 (kon.) | Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 2:4 (kon.)
Královéhradecký kraj
2:4 (0:1, 0:3, 2:0)
Moravskoslezský kraj
Čtvrtek 23.01.2020, 15:45 • Zimní stadion v Chebu • Olympiáda dětí a mládeže • Finále

43:20
    Domácí v útočném pásmu v šesti bez brankáře.

43:20
    Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Milata – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

41:40
    Teď měl na hokejce gól u pravé tyče Lukáš Král, ale netrefil! Tohle ho může na konci mrzet.

40:37
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
    Domácí jsou zpátky v zápase. Na 2:4 snižuje JIŘÍ KLÍMA. Asistence: Daniel Dunda a Jiří Felcman.

33:01
    Že by ještě naděje pro Královéhradecký kraj? Po strkanici před brankovištěm Dybala našel puk PAVEL ŠIMEK a protlačil ho za brankovou čáru. Bez asistence.

30:49
    Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Buják – 2 min., hákování).

29:40
    Jiskru naděje mohl vykřesat Lukáš Král, který zblízka trefil tyč!

28:18
    Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku!
    Tohle už budou mít královéhradečtí hodně těžké. Střela MATĚJĚ ŠTIAKA propadla až za záda nešťastného Kasala. Bez asistence.

25:38
    Martin Milata měl puk na hokejce před odkrytou brankou, na poslední chvíli mu do střely zasáhl Vojtěch Vytlačil!

21:30
    Bialy přišel o puk na vlastní modré a Jaromír Síla neproměnil nájezd na Dybala.

19:45
    Petr naskočil z trestné lavice rovnou na přihrávku, ale skvělým rozklekem zachránil svůj tým Jan Kasal!

17:38
    Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Petr – 2 min., hákování).

16:53
    Oddechový čas pro tým Královéhradeckého kraje.

16:53
    Druhý gól během půl minuty! V samostatném úniku přehodil TADEÁŠ KALUŽÍK bekhendem padajícího brankáře Kasala. Asistence: Ilja Kovalčík.

16:22
    Matěj Štiak nabil na modrou čáru obránci ŠIMONU BIALYMU, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Matěj Štiak.

11:27
    Ilja Kovalčík nahodil na Kasala, kterému puk vypadl těsně vedle levé tyčky!

07:34

06:24
    Marek Mach za vražení na hrazení dostává 2 + 10 minut. Menší trest odsedí Ondřej Zámečník.

Informace z boxu časoměřičů: utkání se po domluvě trenérů bude hrát 3x 15 minut.

02:33
    Dnes padají góly hodně rychle a finále není výjimkou! Krásnou kličkou do bekhendu vykoupal Kasala JAKUB BELAN. Asistence: Dominik Petr.

Tomáš Stehlík

Branky a nahrávky: 34. Šimek, 41. Klíma (Dunda, Felcman) – 3. Belan (Petr), 17. Bialy (Štiak), 17. Kalužík (Kovalčík), 29. Štiak

Královéhradecký kraj: Kasal (Lequin) – Sklenář, Fiala, Dunda, Klepš, Mráz, Žaba, Vytlačil, Bezpalec, Veselý – Sláma, Klíma, Vencl, Šimek, Síla, Král, Mach, Trejbal, Felcman, Zámečník. Trenér: Král.
    Moravskoslezský kraj: Dybal (Smolka) – Pospíšil, Zielinski, Kubíček, Kočí, Pavič, Fibigr, Buják, Bialy – Činčala, Belan, Pavelec, Vehovský, Štiak, Kovalčík, Milata, Kalužík, Krčmarský, Rigo, Petr, Csabi. Trenér: Krayzel.

Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Dědek, Hradil