Smíšená štafeta jednotlivců, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) |
Sjezd žen, Bansko | Vítěz: E. Curtoniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Utkání hvězd NHL - dovednostní soutěže | (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Oberstdorf | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) |
Taneční páry - volné tance | Vítěz: Sinicinová, Kacalapov (RUS) (kon.) | | | Ženy - volné jízdy | Vítěz: A. Kostorná (RUS) (kon.) |
konec
SP - Smíšená štafeta, Pokljuka
Vítěz: Francie
Milan Huppert
Konečné pořadí:
1. Francie 1:17:53.3 (0+8)
2. Norsko +40.6 (0+4)
3. Německo +1:01.4 (0+5)
4. Rusko +1:24.8 (0+7)
5. Švédsko +1:34.1 (0+6)
6. Česká republika +1:49.8 (1+5)
7. Rakousko +2:01.1 (1+10)
8. Bělorusko +2:29.6 (0+7)
9. Itálie +2:52.8 (0+12)
10. Švýcarsko +3:41.4 (4+10)
11. Slovinsko +3:43.9 (2+9)
12. Spojené státy americké +4:10.6 (2+12)
13. Finsko +4:25.3 (3+15)
14. Polsko +4:30.1 (0+9)
15. Japonsko +4:55.3 (1+8)
16. Litva +5:07.1 (0+6)
17. Bulharsko +5:56.5 (0+8)
18. Kanada +6:47.5 (4+10)
19. Estonsko +7:35.2 (2+10)
20. Kazachstán +8:35.1 (2+10)
21. Slovensko +11:38.0 (2+13)
22. Čína +1 kolo (1+6)
23. Rumunsko +1 kolo (4+11)
24. Lotyšsko +1 kolo (1+12)
DSQ Ukrajina
DNF Jižní Korea
Pořadí po 8. střelbě
1. Francie 1:11:18,8 (0+8)
2. Norsko +44,3 (0+4)
3. Německo +59,3 (0+5)
4. Švédsko +1:33,6 (0+6)
5. Rusko +1:41,5 (0+7)
------
6. Česká republika +1:50,8 (1+5)
Pořadí po 7. střelbě
1. Francie 1:04:05,2 (0+7)
2. Norsko +43,2 (0+4)
3. Německo +47,2 (0+4)
4. Švédsko +1:16,0 (0+4)
5. Česká republika +1;24,1 (1+4)
Pořadí po 6. střelbě
1. Francie 50:29,6 (0+6)
2. Norsko +12,9 (0+4)
3. Německo +48,7 (0+3)
4. Švédsko +1:03,2 (0+3)
5. Rakousko +1:05,5 (0+5)
-----
6. Česká republika +1:20,9 (1+4)
Pořadí po 5. střelbě
1. Norsko 42:54,6 (0+2)
2. Francie +24,8 (0+5)
3. Německo +39,8 (0+1)
4. Rakousko 1:02,9 (0+3)
5. Švédsko +1:09,6 (0+2)
------
8. Česká republika +1:39,0 (1+4)
Pořadí po 4. střelbě
1. Norsko 30:20,7 (0+2)
2. Francie +10,7 (0+3)
3. Německo +30,1 (0+1)
4. Slovinsko +52,9 (0+4)
5. Švédsko +58,9 (0+2)
-----
7. Česká republika +1:21,3 (1+4)
Pořadí po 3. střelbě
1. Německo 24:15,3 (0+0)
2. Norsko +0,9 (0+2)
3. Francie +1,5 (0+3)
4. Česká republika +20,7 (0+1)
5. Slovinsko +23,8 (0+1)
Pořadí po 2. střelbě
1. Německo 12:37,2 (0+0)
2. Francie +1,8 (0+1)
3. Slovinsko +6,6 (0+2)
4. Norsko +7,1 (0+0)
5. Česká republika +12,6 (0+1)
Pořadí po 1. střelbě
1. Švýcarsko 6:22,4 (0+0)
2. Norsko +0,3 (0+0)
3. Česká republika +2,0 (0+0)
4. Slovinsko +2,7 (0+0)
5. Bělorusko +3,4 (0+0)
Startovní listina:
1. Itálie (Lukas Hofer, Dominik Windisch, Federica Sanfilippová, Michela Carraraová)
2. Norsko (Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø, Synnøve Solemdalová, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
3. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Anna Magnussonová, Elisabeth Högbergová)
4. Rusko (Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov, Larisa Kuklinová, Irina Starychová)
5. Rakousko (Felix Leitner, Dominik Landertinger, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová)
6. Švýcarsko (Mario Dolder, Eligius Tambornino, Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová)
7. Německo (Philipp Horn, Johannes Kühn, Janina Hettichová, Vanessa Hinzová)
8. Spojené státy americké (Leif Nordgren, Sean Doherty, Susan Dunkleeová, Clare Eganová)
9. Francie (Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Justine Braisazová, Julia Simonová)
10. Finsko (Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Mari Ederová, Kaisa Mäkäräinenová)
11. Česká republika (Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková)
12. Kanada (Jules Burnotte, Scott Gow, Emily Dicksonová, Megan Bankesová)
13. Slovensko (Michal Šíma, Šimon Bartko, Terezia Poliaková, Veronika Machyniaková)
14. Polsko (Łukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Anna Mąkaová, Kamila Żuková)
15. Ukrajina (Artěm Tyščenko, Artěm Prima, Julija Džimová, Olena Pidhrušná)
16. Bělorusko (Anton Smolski, Nikita Lobastov, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová)
17. Bulharsko (Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev, Daniela Kadevová, Dafinka Koevová)
18. Estonsko (Robert Heldna, Raido Ränkel, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová)
19. Čína (Čen-jü Ču, Ťin-le Tchang, Jen Čang, Čao-chan Čang)
20. Jižní Korea (Sang-rea Kim, Džujn Čcho, Son-su Kim, Un-čung Ko)
21. Kazachstán (Anton Pantov, Vladislav Vitěnko, Galina Višněvská, Anastassija Kondratěvová)
22. Slovinsko (Jakov Fak, Klemen Bauer, Polona Klemenčičová, Lea Einfaltová)
23. Japonsko (Kosuke Ozaki, Mikito Tačizaki, Sari Maedaová, Fujuko Tačizakiová)
24. Lotyšsko (Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotinš, Julija Matvijenková, Baiba Bendiková)
25. Litva ( Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Gabriele Leščinskaiteová, Natalja Kočerginová)
26. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, Ana Larisa Cotrușová, Eniko Martonová)
1. Francie 1:17:53.3 (0+8)
2. Norsko +40.6 (0+4)
3. Německo +1:01.4 (0+5)
4. Rusko +1:24.8 (0+7)
5. Švédsko +1:34.1 (0+6)
6. Česká republika +1:49.8 (1+5)
7. Rakousko +2:01.1 (1+10)
8. Bělorusko +2:29.6 (0+7)
9. Itálie +2:52.8 (0+12)
10. Švýcarsko +3:41.4 (4+10)
11. Slovinsko +3:43.9 (2+9)
12. Spojené státy americké +4:10.6 (2+12)
13. Finsko +4:25.3 (3+15)
14. Polsko +4:30.1 (0+9)
15. Japonsko +4:55.3 (1+8)
16. Litva +5:07.1 (0+6)
17. Bulharsko +5:56.5 (0+8)
18. Kanada +6:47.5 (4+10)
19. Estonsko +7:35.2 (2+10)
20. Kazachstán +8:35.1 (2+10)
21. Slovensko +11:38.0 (2+13)
22. Čína +1 kolo (1+6)
23. Rumunsko +1 kolo (4+11)
24. Lotyšsko +1 kolo (1+12)
DSQ Ukrajina
DNF Jižní Korea
Pořadí po 8. střelbě
1. Francie 1:11:18,8 (0+8)
2. Norsko +44,3 (0+4)
3. Německo +59,3 (0+5)
4. Švédsko +1:33,6 (0+6)
5. Rusko +1:41,5 (0+7)
------
6. Česká republika +1:50,8 (1+5)
Pořadí po 7. střelbě
1. Francie 1:04:05,2 (0+7)
2. Norsko +43,2 (0+4)
3. Německo +47,2 (0+4)
4. Švédsko +1:16,0 (0+4)
5. Česká republika +1;24,1 (1+4)
Pořadí po 6. střelbě
1. Francie 50:29,6 (0+6)
2. Norsko +12,9 (0+4)
3. Německo +48,7 (0+3)
4. Švédsko +1:03,2 (0+3)
5. Rakousko +1:05,5 (0+5)
-----
6. Česká republika +1:20,9 (1+4)
Pořadí po 5. střelbě
1. Norsko 42:54,6 (0+2)
2. Francie +24,8 (0+5)
3. Německo +39,8 (0+1)
4. Rakousko 1:02,9 (0+3)
5. Švédsko +1:09,6 (0+2)
------
8. Česká republika +1:39,0 (1+4)
Pořadí po 4. střelbě
1. Norsko 30:20,7 (0+2)
2. Francie +10,7 (0+3)
3. Německo +30,1 (0+1)
4. Slovinsko +52,9 (0+4)
5. Švédsko +58,9 (0+2)
-----
7. Česká republika +1:21,3 (1+4)
Pořadí po 3. střelbě
1. Německo 24:15,3 (0+0)
2. Norsko +0,9 (0+2)
3. Francie +1,5 (0+3)
4. Česká republika +20,7 (0+1)
5. Slovinsko +23,8 (0+1)
Pořadí po 2. střelbě
1. Německo 12:37,2 (0+0)
2. Francie +1,8 (0+1)
3. Slovinsko +6,6 (0+2)
4. Norsko +7,1 (0+0)
5. Česká republika +12,6 (0+1)
Pořadí po 1. střelbě
1. Švýcarsko 6:22,4 (0+0)
2. Norsko +0,3 (0+0)
3. Česká republika +2,0 (0+0)
4. Slovinsko +2,7 (0+0)
5. Bělorusko +3,4 (0+0)
Startovní listina:
1. Itálie (Lukas Hofer, Dominik Windisch, Federica Sanfilippová, Michela Carraraová)
2. Norsko (Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø, Synnøve Solemdalová, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
3. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Anna Magnussonová, Elisabeth Högbergová)
4. Rusko (Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov, Larisa Kuklinová, Irina Starychová)
5. Rakousko (Felix Leitner, Dominik Landertinger, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová)
6. Švýcarsko (Mario Dolder, Eligius Tambornino, Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová)
7. Německo (Philipp Horn, Johannes Kühn, Janina Hettichová, Vanessa Hinzová)
8. Spojené státy americké (Leif Nordgren, Sean Doherty, Susan Dunkleeová, Clare Eganová)
9. Francie (Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Justine Braisazová, Julia Simonová)
10. Finsko (Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Mari Ederová, Kaisa Mäkäräinenová)
11. Česká republika (Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková)
12. Kanada (Jules Burnotte, Scott Gow, Emily Dicksonová, Megan Bankesová)
13. Slovensko (Michal Šíma, Šimon Bartko, Terezia Poliaková, Veronika Machyniaková)
14. Polsko (Łukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Anna Mąkaová, Kamila Żuková)
15. Ukrajina (Artěm Tyščenko, Artěm Prima, Julija Džimová, Olena Pidhrušná)
16. Bělorusko (Anton Smolski, Nikita Lobastov, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová)
17. Bulharsko (Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev, Daniela Kadevová, Dafinka Koevová)
18. Estonsko (Robert Heldna, Raido Ränkel, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová)
19. Čína (Čen-jü Ču, Ťin-le Tchang, Jen Čang, Čao-chan Čang)
20. Jižní Korea (Sang-rea Kim, Džujn Čcho, Son-su Kim, Un-čung Ko)
21. Kazachstán (Anton Pantov, Vladislav Vitěnko, Galina Višněvská, Anastassija Kondratěvová)
22. Slovinsko (Jakov Fak, Klemen Bauer, Polona Klemenčičová, Lea Einfaltová)
23. Japonsko (Kosuke Ozaki, Mikito Tačizaki, Sari Maedaová, Fujuko Tačizakiová)
24. Lotyšsko (Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotinš, Julija Matvijenková, Baiba Bendiková)
25. Litva ( Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Gabriele Leščinskaiteová, Natalja Kočerginová)
26. Rumunsko (George Buta, Cornel Puchianu, Ana Larisa Cotrușová, Eniko Martonová)
Česko skončilo na šesté pozici. Před závodem by jsme takový výsledek brali všemi deseti, ale nebýt trestného kola Michala Krčmáře, jenž na čtyři rány nedokázal sestřelit jediný terč, mohlo to být ještě výše, nejspíše by se Češi dostali i před čtvrté Rusko. (16:41:14)
1. Francie 1:17:53.3 (0+8)
2. Norsko +40.6 (0+4)
3. Německo +1:01.4 (0+5)
4. Rusko +1:24.8 (0+7)
5. Švédsko +1:34.1 (0+6)
6. Česká republika +1:49.8 (1+5)
7. Rakousko +2:01.1 (1+10)
8. Bělorusko +2:29.6 (0+7)
9. Itálie +2:52.8 (0+12)
10. Švýcarsko +3:41.4 (4+10)
11. Slovinsko +3:43.9 (2+9)
12. Spojené státy americké +4:10.6 (2+12)
13. Finsko +4:25.3 (3+15)
14. Polsko +4:30.1 (0+9)
15. Japonsko +4:55.3 (1+8)
16. Litva +5:07.1 (0+6)
17. Bulharsko +5:56.5 (0+8)
18. Kanada +6:47.5 (4+10)
19. Estonsko +7:35.2 (2+10)
20. Kazachstán +8:35.1 (2+10)
21. Slovensko +11:38.0 (2+13)
22. Čína +1 kolo (1+6)
23. Rumunsko +1 kolo (4+11)
24. Lotyšsko +1 kolo (1+12)
DSQ Ukrajina
DNF Jižní Korea
1. Francie 1:11:18,8 (0+8)
2. Norsko +44,3 (0+4)
3. Německo +59,3 (0+5)
4. Švédsko +1:33,6 (0+6)
5. Rusko +1:41,5 (0+7)
------
6. Česká republika +1:50,8 (1+5)
1. Francie 1:04:05,2 (0+7)
2. Norsko +43,2 (0+4)
3. Německo +47,2 (0+4)
4. Švédsko +1:16,0 (0+4)
5. Česká republika +1;24,1 (1+4)