Smíšená štafeta jednotlivců, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) |
Sjezd žen, Bansko | Vítěz: E. Curtoniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Utkání hvězd NHL - dovednostní soutěže | (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů, 30 km, Oberstdorf | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) |
Taneční páry - volné tance | Vítěz: Sinicinová, Kacalapov (RUS) (kon.) | | | Ženy - volné jízdy | Vítěz: A. Kostorná (RUS) (kon.) |
Patrik Czepiec
Konečné pořadí:
1. Německo - 1182,2 b.
2. Norsko - 1142,5 b.
3. Slovinsko - 1125 b.
4. Japonsko - 1122,5 b.
5. Polsko - 1118,6 b
6. Rakousko - 1114,9
7. Česká republika - 974,9 b.
8. Švýcarsko - 965,1 b
9. Rusko - 294,9 b.
Pořadí po prvním kole:
1. Q Německo - 561,7 b.
2. Q Norsko - 541,6 b.
3. Q Slovinsko - 529,8 b.
4. Q Rakousko - 528,4 b.
5. Q Polsko - 528,1 b
6. Q Japonsko - 520,6 b.
7. Q Česká republika - 467,1 b.
8. Q Švýcarsko - 457,4 b.
9. Rusko - 296,9 (Trofimov DNF pro špatnou kombinézu)
Startovní listina
1. Rusko (Dmitrij Vasiljev, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov, Roman Trofimov)
2. Česká republika (Viktor Polášek, Filip Sakala, Vojtěch Štursa, Roman Koudelka)
3. Švýcarsko (Gregor Deschwanden, Dominik Peter, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Slovinsko (Anže Lanišek, Domen Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc)
5. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
6. Německo (Constantin Schmid, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
7. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
8. Norsko (Marius Lindvik, Robert Johansson, Daniel-André Tande, Johann André Forfang)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Michael Hayböck, Daniel Huber, Stefan Kraft)
1. Německo - 1182,2 b.
2. Norsko - 1142,5 b.
3. Slovinsko - 1125 b.
4. Japonsko - 1122,5 b.
5. Polsko - 1118,6 b
6. Rakousko - 1114,9
7. Česká republika - 974,9 b.
8. Švýcarsko - 965,1 b
9. Rusko - 294,9 b.
Pořadí po prvním kole:
1. Q Německo - 561,7 b.
2. Q Norsko - 541,6 b.
3. Q Slovinsko - 529,8 b.
4. Q Rakousko - 528,4 b.
5. Q Polsko - 528,1 b
6. Q Japonsko - 520,6 b.
7. Q Česká republika - 467,1 b.
8. Q Švýcarsko - 457,4 b.
9. Rusko - 296,9 (Trofimov DNF pro špatnou kombinézu)
Startovní listina
1. Rusko (Dmitrij Vasiljev, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov, Roman Trofimov)
2. Česká republika (Viktor Polášek, Filip Sakala, Vojtěch Štursa, Roman Koudelka)
3. Švýcarsko (Gregor Deschwanden, Dominik Peter, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Slovinsko (Anže Lanišek, Domen Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc)
5. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
6. Německo (Constantin Schmid, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
7. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
8. Norsko (Marius Lindvik, Robert Johansson, Daniel-André Tande, Johann André Forfang)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Michael Hayböck, Daniel Huber, Stefan Kraft)
1. Rusko (Dmitrij Vasiljev, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov, Roman Trofimov)
2. Česká republika (Viktor Polášek, Filip Sakala, Vojtěch Štursa, Roman Koudelka)
3. Švýcarsko (Gregor Deschwanden, Dominik Peter, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Slovinsko (Anže Lanišek, Domen Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc)
5. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
6. Německo (Constantin Schmid, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
7. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
8. Norsko (Marius Lindvik, Robert Johansson, Daniel-André Tande, Johann André Forfang)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Michael Hayböck, Daniel Huber, Stefan Kraft)
1. Q Německo – 561,7 b.
2. Q Norsko – 541,6 b.
3. Q Slovinsko – 529,8 b.
4. Q Rakousko – 528,4 b.
5. Q Polsko – 528,1 b
6. Q Japonsko – 520,6 b.
7. Q Česká republika – 467,1 b.
8. Q Švýcarsko – 457,4 b.
9. Rusko – 296,9 (Trofimov DNF pro špatnou kombinézu)
1. Viktor Polášek (CZE)
2. Gregor Deschwanden (SUI)
3. Anže Lanišek (SLO)
4. Jukija Sato (JPN)
5. Constantin Schmid (GER)
6. Piotr Żyła (POL)
7. Marius Lindvik (NOR)
8. Philipp Aschenwald (AUT)
9. Filip Sakala (CZE)
10. Dominik Peter (SUI)
11. Domen Prevc (SLO)
12. Keiči Sato (JPN)
13. Markus Eisenbichler (GER)
14. Jakub Wolny (POL)
15. Robert Johansson (NOR)
16. Michael Hayböck (AUT)
17. Vojtěch Štursa (CZE)
18. Simon Ammann (SUI)
19. Timi Zajc (SLO)
20. Džunširo Kobajaši (JPN)
21. Stephan Leyhe (GER)
22. Kamil Stoch (POL)
23. Daniel-André Tande (NOR)
24. Daniel Huber (AUT)
25. Roman Koudelka (CZE)
26. Killian Peier (SUI)
27. Peter Prevc (SLO)
28. Rjoju Kobajaši (JPN)
29. Karl Geiger (GER)
30. Dawid Kubacki (POL)
31. Johann André Forfang (NOR)
32. Stefan Kraft (AUT)
1. Německo – 1182,2 b.
2. Norsko – 1142,5 b.
3. Slovinsko – 1125 b.
4. Japonsko – 1122,5 b.
5. Polsko – 1118,6 b
6. Rakousko – 1114,9
7. Česká republika – 974,9 b.
8. Švýcarsko – 965,1 b
9. Rusko – 294,9 b.