Barys – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 6:5 (po pr.) | Magnitogorsk – Jokerit 3:4 (po pr.)
Čeljabinsk – Kunlun 3:1 (kon.) | Jaroslavl – N.Novgorod 5:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 5:2 (kon.)
Petrohrad – Omsk 1:0 (po pr.) | Soči – Čerepovec 3:0 (kon.)

Jokerit právě vstřelil branku!
    Hosté vítězí v prodloužení. Savinainen našel NICKLASE JENSENA, který z prostoru mezikruží překonal Děmčenka pohotovou střelou zápěstím. Asistence: Veli-Matti Savinainen.
    57:46 Nicklas JENSEN - 3:3

57:46
    Při hře bez brankáře Jokerit vyrovnává vývoj utkání. Lehtonen po naznačené střele posunul kotouč NICKLASU JENSENOVI, který přeci jen dokázal Děmčenka překonat. Brankář domácích neměl šanci střelu vidět. Asistence: Mikko Lehtonen a Brian O'Neill.

41:08
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 5 min. + osobní trest do konce utkání, sekání).
    38:24 Sergej MOZJAKIN - 3:2

38:24
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Domácí otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch. Rozehrávající Sklenička rozehrával přes střed modré čáry, kde byl ale SERGEJ MOZJAKIN, který šel sám na Kalninše. Toho si rychlou kličkou roztáhl a poslal puk mezi betony.

35:42
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Nestrašil – 2 min., hákování).
    34:54 Denis PARŠIN - 2:2

34:54
    Při hře čtyři na čtyři domácí srovnávají stav utkání. DENIS PARŠIN si převzal kotouč od Loktionova a téměř z ostrého úhlu propálil Kalninše. Asistence: Andrej Nestrašil a Grigorij Dronov.

34:33
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Sami Lepistö – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Dennis Rasmussen – 2 min., hrubost).

32:29
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Petri Kontiola – 2 min., podrážení).
    24:25 Grigorij DRONOV - 1:2

24:25
    Je sníženo na jednobrankový rozdíl. GRIGORIJ DRONOV nic nevymýšlel a udělal to parádně. Na modré se zbavil napadajícího hráče a v ne příliš rychlém pohybu se dostal až do prostoru mezikruží, odkud taženou střelou překonal Kalninše. Asistence: Nikita Rožkov a Eric O'Dell.

21:04
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (David Sklenička – 2 min., držení).

20:01
    Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Vasilij Košečkin, přichází Vasilij Děmčenko.
    15:53 Saku MÄENALANEN - 0:2

15:53
    První třetina zatím patří finskému klubu, který nabírá dvoubrankové vedení. Savianainen zpoza branky přistrčil kotouč Normanovi, který před brankou našel nepokrytého SAKU MÄENALANENA. Ten nikým nenapadaný měl dostatek času a překonal Košečkina. Asistence: John Norman a Veli-Matti Savinainen.
    06:22 Teemu ERONEN - 0:1

06:22
    Rychlou akcí se hosté dostávají do vedení. Norman po zavezení hry do útočné třetiny přenechal zadovkou puk na ose hřiště Savinainenovi, který posunul hru na pravé křídlo, odkud z vrchu pravého kruhu pálil z první TEEMU ERONEN. Asistence: Veli-Matti Savinainen a John Norman.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 25. Dronov (Rožkov, O'Dell), 35. Paršin (Loktionov, Dronov), 39. Mozjakin – 7. Eronen (Savinainen, Norman), 16. Mäenalanen (Norman, Savinainen), 58. Nicklas Jensen (Lehtonen, O'Neill), 61. Nicklas Jensen (Savinainen)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (21. Děmčenko) – Antipin, J. Birjukov, Dronov, J. Jakovlev, Minulin, Pivcakin – Mozjakin, A. Nestrašil, Filippi – Rožkov, N. Kuljomin, Rasmussen – Kozun, O'Dell, Potěchin – Ljubimov, Timkin, Paršin – Loktionov.
    Jokerit Helsinky: Kalninš (A. Niemi) – D. Sklenička, Lehtonen, Lööv, Lepistö, Eronen, Kivistö, E. Räsänen – O'Neill, Joensuu, Regin – Kontiola, Haapala, Nicklas Jensen – Norman, Savinainen, Mäenalanen – Anttila, Oksanen, Pihlström.

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Bersenjov, Maximovsky