Wizards Praha – Oxyworld Baník Chomutov 7:6 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Boca Chotěboř 10:5 (kon.)
FK GMM Jablonec nad Nisou
10:5 (2:2)
FK Boca Chotěboř
Pátek 31.01.2020, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 2. Futsal liga západ • 17. kolo

V první půli to s Jabloncem nevypadalo moc růžově. Ani na začátku druhého poločasu to nevypadalo na kdoví jak záživný zápas.Domácí se ale nakonec probrali a začali hrát svou hru, díky čemuž zvítězili vysoko 10:5. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (22:12:10)

39:12
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je P. MEČÍŘ.

38:50

Jablonec vybojoval na půli balon a pak proti náhradnímu gólmanu v situaci 3 na nikoho měl jednoduchou šanci.

38:15
    Chotěboř právě vstřelila branku!

Po sporné situaci, kdy se srazil gólman Masařík s útočníkem Chotěboře se podařilo hostům snížit.

37:27
    Chotěboř opět v 5 v poli.

37:06
    Hostům power play nejde. Zatím se nedostali k pořádné šanci. U míče je teď Jablonec a Chalupa se musel vrátit do brány.

35:42
    Hosté si vzali oddechový čas po jehož konci jdou v 5 do pole ...

34:55

Bratři Mečířové pokračují v kolotoči. Několikrát si rychle vyměnili balon, hostující obrana nevěděla, kde jim hlava stojí a díky tomu Petr Mečíř přidává další branku.

33:17
    Jablonec si připisuje 2. akumulovaný faul.

31:54

Další pěkná kombinace domácích. Hypius po kličce krásně uvolnil Milana Mazánka a ten připomněl, jakou má ránu. 7:4.

31:06

Petr Mečíř se nemýlí a proměňuje. Završuje tak svůj hattrick.

31:06
    Chotěboř si připisuje 6. akumulovaný faul a Jablonec bude kopat desetimetrový kop. Balon si staví kapitán Petr Mečíř.

29:05
    Za posledních pár minut se toho stalo opravdu hodně. Kromě toho, že padlo spoustu gólu proběhlo také několik faulů. Aktuální stav akumulovaných faulů je 1:5. Chotěboří tedy za další faul hrozí desetimetrový kop.

28:10

Chotěboř opět rychle odpovídá. Jablonci to jde dopředu, ale už méně dozadu.Moravec nekompromisně propálil Honzu Masaříka.

27:25

Jablonec začíná hrát svoji hru a začíná mu to tam padat. Matzlt krásně našel Honzu Mečíře a ten zvyšuje na 5:3.

27:01
    Jablonec se po několika gólech na obou stranách probral a začíná kombinovat. Matzlt krásně našel Petra Mečíře a ten trefil tyč.

25:12

Jablonec se dlouho z dvoubrankového vedení neradoval. Chotěboř přešla do útoku, získali rohový kop a po něm snižují na jednu branku.

24:32

Jablonec po špatné rozehrávce přímého kopu na půli přešel rychle do útoku a po první pěkné kombinaci domácích se Jablonec raduje z dalšího gólu.

Jan Mejsnar

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 11. Mečíř (Mečíř), 16. Kukla, 24. Mečíř, (Mečíř), 25. Kukla (Mazánek), 28. Mečíř (Matzlt), 32. Mečíř (10 m kop), 32. Mazánek (Hypius), 35. Mečíř (Mečíř), 39. Mečíř (Matzlt), 40. Mečíř – 18. Novotný (Kratochvíl), 20. Moravec (10 m kop), 26. Novotný (Vymetal), 29. Moravec (Novotný), 39. Novotný

Karty:   25. Matzlt (GJN)

FK GMM Jablonec nad Nisou: Masařík, Hypius, Kraus, Mazánek M., Mazánek T., Mečíř J., Mečíř P., Kukla, Matzlt, Jirák
    FK Boca Chotěboř: Chalupa, Novotný P., Moravec, Novotný J., Kratochvíl, Čáp, Vymetal, Dočekal, Bělovský

Rozhodčí: Vrtal – Říha