Boston – Vancouver 4:0 (kon.) | Buffalo – Colorado 1:6 (kon.) | Tampa – Vegas 4:2 (kon.)
New Jersey – Montreal 4:5 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Dallas 4:3 (po pr.) | Washington – Los Angeles 4:2 (kon.)
Columbus – Florida 1:0 (po pr.) | Ottawa – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Carolina 6:3 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Nashville 1:2 (po pr.) | Calgary – San Jose 1:3 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:0 (kon.)
Winnipeg Jets
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Nashville Predators
Středa 05.02.2020, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (04:52:12)

Československá stopa v utkání:
    Do tohoto zápasu nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hokejový hráč.

Trestné minuty: 4-6

Je za námi tedy důležité utkání dvou konkurentů v boji o play- off, které nakonec lépe dopadlo pro hosty z Nashvillu, kteří si Bell MTS Place odvážejí vítězství 2:1 po prodloužení. Po první třetině, ve které jsme viděli dvě branky už žádné další v průběhu základní hrací doby nepadly a tak jsme museli jít do prodloužení, které rozhodl po minutě Mikael Granlund a přisoudil tak důležitý bod navíc Predátorům. Hrdinou hostů byl bezpochyby brankář Juuse Saros, který dnes předvedl několik skvělých zákroků a výrazně přispěl k vítězství.

61:11 Mikael GRANLUND - 1:2

61:11
    Nashville právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Po ztrátě jednoho z domácích na modré čáře vybídl ke skórování Mattias Ekholm MIKAELA GRANLUNDA a ten neměl problém zakončit do poloprázdné klece a přisuzuje důležitý bod hostům.

60:15
    Hned na buly zlomil hůl Scheifele a hosté tak šli do přečíslení, střelu Forsberga dokázal Hellebuyck vyrazit.

60:01

Třetí třetina je za námi a stále jsme nepoznali vítěze. Ani ve třetí části zápasu branka nepadla a tak si týmy zahrají o bonusový bod v atraktivním prodloužení hraném tři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Dvě sekundy před končem třetí třetiny mohl rozhodnout Morrissey, jeho tvrdou střelu ale obětavě zastavili hráči hostujícího celku!

59:30
    Svoji rozehrávku hosté nevyřešili dobře a vyhazují na zakázané uvolnění.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:55
    Po pěkné individuální akci se dostal k zakončení Granlund. Střelou mezi betony ale nevyzrál na domácího brankáře, který tak drží svůj tým.

58:10
    Nabídka Scheifeleho nenašla před brankou adresáta a tak do rychlého protiútoku mohou hosté.

56:05
    Do přečíslení 2 na 1 se řítili domácí. Scheifele se rozhodl pro střelu, kterou těsně minul hostující branku!

Adam Černý

Branky a nahrávky: 3. Appleton (Ehlers, Niku) – 18. Bonino (Grimaldi), 62. Mikael Granlund (Ekholm)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Pionk, Morrissey, Niku, D. Kulikov, Sbisa, Bitetto – Laine, Scheifele (C), Connor – Appleton, Wheeler, Ehlers – Roslovic, Copp, Harkins – L. Shaw, N. Shore, G. Bourque.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Y. Weber, Tinordi, Ekholm, Hamhuis, Fabbro – Duchene, Johansen, Mikael Granlund – F. Forsberg, Turris, Arvidsson – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Sissons, Blackwell.