Karviná – SHC Maloměřice 38:19 (kon.) | Frýdek-M. – Dukla 26:35 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
26:35 (11:16)
HC Dukla Praha
Středa 05.02.2020, 19:00 • Sportovní hala 6. ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 17. kolo

60
    Unger mohl dát finální podobu výsledku, z levého křídla však netrefil ani branku! (26:35)

60
    Šimůnek zbytečně fauloval Stracka na levé spojce a posledních 17 sekund stráví na střídačce jako vyloučený. (26:35)
    60
    Šůstek na začátku 60. minuty z pravé spojky prostřelil Pyška a Frýdek dostane tak jeden z posledních – ne-li poslední – útoků v zápase. (26:35)
    59
    Frýdek byl již v těžké pasivitě, opět to byl ale Hrachovec, kdo se na sílu natlačil na šestku a nekompromisně zavěsil. (26:34)

58
    Garba dostává zcela oprávněné dvě minuty, držel Zemana ve vzduchu zepředu, což je proti pravidlům. (25:34)
    57
    Na domácí straně ale hraje prim Unger, z levého křídla se zase a znovu prosazuje. (25:34)
    57
    Jakub Zelenka efektivně z levého křídla zavěsil. Hosté si stále drží vedení o deset a zcela suverénně dohrávají tento zápas. (24:34)

56
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (24:33)
    56
    Hrachovec to přes pravou spojku vyloženě na sílu urval. Dnes se jedná o jeho pátý zásah. (24:33)
    55
    Unger je střelcem posledních minut, tentokrát úspěšně proměnil náskok z levého křídla. (23:33)
    54
    A už i Adam Zeman je zapsán ve střelecké listině. Dukla vede o jedenáct a posledních pár minut zápasu se vyloženě dohrává. (22:33)
    52
    Zelenka následně z protiútoku skóruje a k tomu, aby se do listiny střelců zapsali všichni hráči hostí, musí ještě skórovat Šimůnek, Harabiš a Zeman, nepočítáme-li oba gólmany. (22:32)

52
    Pomichálek sice ze záběhu úspěšně zakončil, ale s přešlapem! (22:31)
    52
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel). (22:31)
    51
    Jakub Brožek z pravého křídla zapisuje svůj první zásah v zápase a kdoví, možná i v extralize. (22:30)
    50
    Jubilejní 30. gól Dukly má na starosti Jonáš Patzel a čeká ho jistě v hostující kabině tučné zápisné. (21:30)
    49
    Unger nařízenou sedmičku proměňuje, zatímco do konce zápasu zbývá ještě jedenáct minut. (21:29)
    49
    Ale hostům to moc nevadí. Vojtěch Patzel přidává další hřebíček do rakve domácích a navyšuje na průběžných 29:20. (20:29)
    47
    Grištšuk se dostal do hry a z levé spojky hned při prvním útoku poprvé v dnešním utkání skóruje. (20:28)
    46
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel). (20:27)

45
    ...mnohem zajímavější momenty se však udály ihned poté! Frýdecká střídačka vehementně protestovala proti výrokům dvojice sudích, až delegát jednoho z funkcionářů domácích vykazuje na tribunu. (20:26)
    45
    Unger ze střední spojky prostřelil Votavu... (20:26)
    44
    Křístek obešel rusákem obránce na levé spojce a šlajsem překonal Pyška podél stojné nohy. (19:26)
    44
    Šůstek na hraně průrazu přešel přes Lefana a zavěsil. Zápas postrádá větší náboj, stále se hraje nějak tak v klidovém režimu. (19:25)
    43
    Strack přeběhl z levé spojky na osu hřiště a přesnou střelou přidává svůj sedmý gól v zápase. (19:24)
    42
    Šůstek se na 10 metrech zvedl a propálil to všechno před sebou. Dukla si bere zpět vedení o šest branek. (18:24)

41
    Sedmička pro Duklu, navíc je na dvě minuty vyloučen Martin Hrachovec, pro něhož se jedná o druhou dvojku. (18:23)
    41
    Krásnou individuální akci nyní předvedl Sebastian Strack, který obešel na devítce vysunutého obránce, na šestce pivota a elegantně přehodil Votavu, který vyběhl na čtyři metry. (18:23)
    41
    Adam Gřešek tentokrát využil své fyzické proporce a snižuje na šestibrankový rozdíl. (17:23)
    40
    Takovou UNO reverse card nyní ale vlastní hosté, kteří dokázali z dalšího protiútoku vsítit 23. trefu v zápase. Úspěšným zakončovatelem byl Jan Blecha. (16:23)
    38
    Šůstek se na svůj šestý gól moc nenadřel, zkrátka to pustil ze střední spojky a ze země překonal Pyška, který padl na zem moc brzo. (16:22)
    38
    Hrachovec to z velké vzdálenosti opět prostřelil. Gólů nám skutečně v první osmiminutovce padá mnoho... (16:21)

37
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (15:21)
    37
    Reichl si v pádu dokázal zpracovat balon a ještě jej poslat do odkryté části branky. (15:21)
    36
    Strack z levé spojky úspěšně překonal dvojblok hostů a prostřelil Votavu. (15:20)
    36
    Jistota je však jedno, že z každého protiútoku Dukly, který je rychlý, padne gól. Jako to nyní ukázal Křístek. (14:20)
    35
    Domácí se opět prosazují, nyní to na sebe vzal David Lefan a z pravé spojky vyslal střelu, která končí až ve vrchní části pražské kasy. (14:19)

34
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec). (13:19)
    34
    V úvodu druhé poloviny se hraje pěkně zostra, na jedné straně připsal další zákrok Votava a urodil se další brejk, který úspěšně zakončil – i přes faul – Daniel Křístek. (13:19)
    33
    Unger z levé spojky s velkým štěstím překonal Votavu a může se radovat z prvního zásahu v dnešním zápase. (13:18)
    33
    Dočkali se však i domácí, rychlé prosmýknutí obranou úspěšně zakončuje Hrachovec. (12:18)
    32
    Jan Blecha přidává v krátkém časovém sledu druhý gól Dukly, která už odskakuje hned v úvodu na sedm branek. (11:18)
    31
    A na druhé straně z brejkové situace připisuje další čárku na dukelské konto Šůstek. (11:17)

30
    Hosté zahrávali ještě devítku po čase, Vojtěch Patzel vyslal na branku pokus, který blok srazil do protipohybu Fritze, ten jen tak tak zabránil gólu! (11:16)

30
    Domácí bojují v samotném závěru a pokouší se snížit, Pomichálek ale v nabídnutém protiútoku nechal z pravého křídla vyniknout Votavu! (11:16)
    30
    Strack otevřel poslední minutu první půle přesným zásahem po střele z přetahu na protější vingl. (11:16)

29
    A hned to mohlo být 11:16, Strack ale v takovém polorychlém brejku trefil ze šestky jenom nohu Votavy v brance Dukly! (10:16)
    28
    Strack po delší době úspěšně zakončuje frýdeckomísteckou kombinaci z levé spojky a přidává 10. gól svého týmu. (10:16)
    28
    Reichl zakončil ukázkově další brejk, tentokrát 2 na 1. Hosté mají zápas naprosto jednoznačně pod kontrolou. (9:16)

27
    Fritz zabránil elegantně tomu, aby podstřel od Vojty Patzela prošel do branky! Další pěkný zákrok nadějného brankáře frýdecké školy. (9:15)

26
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (David Lefan). (9:15)

25
    Krušberský bokem nabral naskakujícího hráče z křídla a dostává za tento faul dvě minuty. (9:15)
    25
    Vojtěch Patzel provedl míč hřištěm od půlky a z devíti metrů prostřelil Fritze ve frýdecké bráně! (9:15)
    24
    Frýdek to nakonec po devíti minutách prolomil, ze sedmičky skóruje Pavel Musálek! (9:14)
    24
    Krušberský tak stál u zakončení další brejkové situace, která vzešla z neproměněného útoku. Přesně jej i zakončil a posílá Duklu do šestibrankového trháku. (8:14)

23
    Vojtěch Patzel trefil z devítky ostrou střelou jenom břevno! (8:13)

20
    Strack dobře sklepával na pravé křídlo pro Pomichálka, který ale trefil jenom postaveného Votavu v brance Dukly! (8:13)
    19
    Strack ze střední spojky zcela nepochopitelně přes hlavu vrchem nahrával na obsazeného hráče na levé spojce. Tím vznikl další smrtící útok, který zakončil Reichl a je to už 13:8. (8:13)

19
    A mohlo to být už o pět, ale Vojtěch Patzel v dalším tažení na brankovišti přešlápl, tím pádem jeho střela není uznána! (8:12)
    18
    Křístek si tento brejk trochu užil a ze šestky střelou přes záda na dlouhou ruku zakončuje. (8:12)
    17
    Skřehotovi ale v další fázi míč vylétl z ruky a Vojtěch Patzel vyslal do brejku Křístka, který další protiútok bezpečně proměňuje. (8:11)

16
    Gřešek se stává prvním vyloučeným v zápase. I přes velkou nelibost domácích tribun míří za stažení Patzela na střídačku. (8:10)

15
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (8:10)
    15
    Jenže domácí nestíhají návrat do obrany a bylo to dost podobné, jako při gólu Reichla. Tentokrát ale zakončil úspěšně Šůstek. (8:10)
    15
    Musálek se opět ze spojky prosadil a drží prapor domácích stále vysoko. (8:9)
    14
    Reichl ale využil toho, že obrana SKP se vracela na svoji půlku výklusem, po rozehrávce hned přesprintoval soupeře a zakončil. (7:9)
    14
    Hrachovec se úspěšně prosadil z pravé spojky a stále se Frýdek drží ve hře, Dukla nedokáže odskočit na větší rozdíl. (7:8)
    13
    Reichl zachytil míč letící k jeho postu a ze šesti metrů překonal podél stojné nohy Fritze. (6:8)
    12
    Strack využil toho, že v obranném souboji spadl na zem Křístek, čímž se otevřela cesta ke střele. Mladá spojka SKP nekompromisně poslala míč do branky a snižuje na rozdíl jedné branky. (6:7)
    11
    Po jednoduchém překřížení střílí ze střední spojky Vojtěch Patzel svůj druhý gól v tomto zápase. (5:7)
    11
    Musálek úspěšně proměňuje, i když si na střelu do levého vinglu Votava sáhl. (5:6)

10
    Jan Blecha zatáhl za záchrannou brzdu, na šesti metrech fauloval už střílejícího Musálka, za což vidí žlutou kartu. Dukla se tak bude bránit další sedmičce. (4:6)
    10
    David Šůstek se dostal do otevřeného prostoru v obraně a střelou přetahem dává hostům dvougólový polštářek na uklidnění. (4:6)

10
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (4:5)
    8
    Vedení ale domácím dlouho nevydrželo. Další technická chyba, Vojtěch Patzel se vydal do brejku, který úspěšně ze šesti metrů zakončil. (4:5)
    8
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (4:4)
    7
    Velký nedůraz v obraně Dukly, Musálek se na šestce dostal ke zdánlivě ztracenému míči a posílá domácí po delší době zase o gól napřed. (4:3)
    6
    Pavel Musálek sedmičku proměňuje, Votava šel na zem velmi brzy. (3:3)

6
    V polovině šesté minuty má Frýdek sedmičku po faulu Reichla na levé spojce. Reichl dostává žlutou kartu. (2:3)

5
    Křístek, ostravský odchovanec, nyní na zem strhl Stracka a dostává tak žlutou kartu. (2:3)
    5
    Šůstek úspěšně zakončil dlouhý kříž, tedy jeden ze signálů hostí a přesnou střelou do Fritzova protipohybu stále drží Duklu ve vedení. (2:3)
    4
    Za domácí barvy ale v dlouhém útoku srovnává střelou přes blok Hrachovec. (2:2)
    3
    Jakub Krušberský dostává na pravém křídle skutečně mnoho prostoru, trenér Čurda jej zapojuje a Krušberskému se opravdu daří. Nyní toho byl proměněný náskok z křídla důkazem. (1:2)
    3
    Tento stav ale nevydržel dlouho, Blecha využil technické chyby Frýdku a nekompromisně zakončil brejkovou situaci. (1:1)
    2
    Strack dalekonosnou střelou z levé spojky prostřelil Jakuba Votavu v brance Dukly a posílá tak domácí do vedení. (1:0)

2
    Šimon Fritz zapisuje první zákrok v utkání, dokázal vytěsnit střelu Vojtěcha Patzela mimo tři tyče! (0:0)