Real Madrid – Real Sociedad 3:4 (kon.) | Ath. Bilbao – Barcelona 1:0 (kon.)
Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
FC Barcelona
Čtvrtek 06.02.2020, 21:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španělský pohár • Čtvrtfinále

To je ode mě z tohoto zajímavého zápasu vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:58:45)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:13.

Zápas opravdu dlouho směřoval do prodloužení, ale ve třetí minutě nastavení se nakonec prosadilo Bilbao, které vyřadilo Barcelonu z Copa del Rey a prohloubila tak její krizi. O vítězství se luxusní hlavičkou postaral Williams, který teď po dlouhou dobu bude klubovým hrdinou. Katalánci se tak mohou pokusit o celkové prvenství jen v LaLize a Lize mistrů.

90+6

90+5
    Katalánci se ještě tlačí za vyrovnávací brankou, ale moc času už nemají. Semedo navíc svým nákopem nachází jen rukavice Simóna.
    90+3. Sergio BUSQUETS - 1:0

90+3
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Athletic si nejspíš ve třetí minutě nastavení zajišťuje postup do semifinále Copa del Rey! Ibai z pravé strany odcentroval na hranici malého vápna, kde SERGIO BUSQUETS v souboji s Williamsem tečoval balón, čímž ho nešťastně prodloužil na zadní tyč. Ter Stegen to vůbec nečekal, takže nemohl zasáhnout.

90+2
    Dani García se po souboji potřebuje trochu vydýchat, střídat samozřejmě nemůže, takže musí pokračovat.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    V poslední minutě základní hrací době ještě něco zkouší vymyslet Bilbao. Williams se tak díky dobrému centru dostal k zakončení, ale volej z první se mu vůbec nepovedla, takže skončila vedle brány.

89
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Ibai.
    88. Messi mohl rozhodnout, ale nestalo se tak

88
    Messi se zničehonic luxusně uvolnil, díky čemuž byl víceméně sám před Simónem, ale trefil se jen do něj!

87
    De Jong dobře udržel míč na středu hřiště, Semedo však poté zastavuje slibně rozjetou akci.

86
    Athletic to po delší době zkouší směrem dopředu, ale samozřejmě nic neriskuje, takže k ohrožení ter Stegena se nejspíš nedostane.

84
    Katalánci se moc netlačí ke góle v základní hrací době. I když postupně si přibližují k domácímu vápnu, ale vždy si raději přihrají dozadu.

83
    Bilbao nerozehrálo standardku zrovna ideálně, hosté poté okamžitě spěchali do protiútoku, ale ten se kvůli nepřesné přihrávce mění v klasické útočení.