Boca Chotěboř – Wizards Praha 1:1 (kon.) | Pampuch Liberec – Kladno 3:5 (kon.)
FK Boca Chotěboř
1:1 (1:1)
Wizards DDM Praha 10
Pátek 07.02.2020, 20:30 • SH Světlá nad Sázavou • 2. Futsal liga západ • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Krásný páteční večer, vítám všechny příznivce futsalu. Druhá liga pokračuje již osmnáctým kolem a my se společně zaměříme na utkání Chotěboře, která před domácím publikem přivítá pražské Wizards.

Domácí Boca zatím v letošním ročníku nepředvádí optimální výkony. Ze šestnácti odehraných zápasů dokázala Chotěboř vytěžil pouhých třináct bodů, což aktuálně stačí až na předposlední pozici před beznadějně poslední Pampuch Liberec. V posledním duelu se dokázala Boca v prvním poločase vyrovnat Jablonci, ale po jednoznačné druhé půli padla na palubovce soupeře 5:10.

To Wizards se pohybují v první části tabulky. Pouze čtyřikrát odešli pražští futsalisté jako poražení z patnácti odehraných kol. Ze čtvrtého místa druholigové tabulky však mají daleko na příčky před sebou, na třetí Jablonec ztrácejí čtyři body, na vedoucí Ústí nad Labem dokonce osmnáct. V minulém zápase dokázal pražský celek urvat cenné vítězství v souboji s Baníkem Chomutov 7:6.

00:01

3:00
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Chotěboř se ujímá vedení. Domácí odskakuje ve skóre po zásahu LUKÁŠE DOČEKALA. Asistenci si připisuje Pavel Novotný.

4:00
    Pavel Novotný je při chuti. Tentokrát to zkoušel z větší vzdálenosti, ale míč pouze prolétl vedle pravé tyče hostující branky.

5:00
    Také Wizards zahrozili. Tomek se ocitl u brankáře Bence, který mu ale vypíchl balon.

7:00
    Lukáš Dočekal nebyl daleko od navýšení vedení Chotěboře. Z úhlu ale napálil míč jen do boční sítě hostující branky.

7:00
    Pražský celek to zkouší v pěti. Brankář zamířil do pole. Uvidíme, jestli se riskantní taktika Wizards vyplatí.

8:00
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    V osmé minutě je vyrovnáno! Po přihrávce Michala Blažka se dostal do stoprocentní šance JIŘÍ TOMEK, který nezaváhal.

10:00
    Koutný mířil z poloviny hřiště na prázdnou branku, ale těsně minul.

12:00
    Domácí mohli opět odskočit do vedení. Pražský tým byl natlačen na polovině Chotěboře, ale míč dokázal vypíchnout Pavel Novotný, který ale k asistenci zatím gól nepřidal.

14:00
    Jiří Tomek zahrál rukou a míč je tak přisouzen znovu domácímu týmu.

19:00
    Jan Bzonek zkoušel překvapit Bence, ale jeho prudká rána skončila pouze vedle branky.

19:30
    Domácí se dostali do náporu. Všechny tři pokusy domácích futsalistů skončili jen na hostující obraně.

20:00

První poločas je za námi. Chotěboř se na domácí palubovce dostala do vedení zásluhou Lukáše Dočekala, který překonal hostujícího gólmana již ve třetí minutě. Následně se ale do tempa dostali i hosté a byli odměněni vyrovnáním, které obstaral Jiří Tomek.

20:01

22:00
    Wizards vstoupili do druhého poločasu aktivněji. Šanci hosté však zmařil zákrokem Benc.

24:00
    Moravec šel sám proti Koudelkovi, který jeho střelu dokázal vyrazit zpět do pole.

26:00
    Rada šancí na obou stranách. Ani jeden z celků se však nemůže prosadit v koncovce a tak skóre zůstává stále nerozhodné 1:1.

29:00
    Hostující brankář se podobně jako v prvním poločase zapojuje do hry v poli.

32:00
    Hosté opět zkoušejí hrát powerplay. Chotěboř ale skvěle brání na vlastní polovině hřiště a nepouští soupeře ke střele.

33:00
    Střela domácího Jiřího Kratochvíla prosvištěla kolem pravé tyče.

35:00
    Fauly: 3-1.

37:00
    Moravcovi nesedl míč při střele dokonale na nohu a tak končí nepřesná rána daleko vedle branky.

37:00

40:00

Druhý poločas je minulostí a zápas končí remízou 1:1. Chotěboř se na domácí palubovce dostala do vedení zásluhou Lukáše Dočekala, který překonal hostujícího gólmana již ve třetí minutě. Následně se ale do tempa dostali i hosté a byli odměněni vyrovnáním, které obstaral Jiří Tomek. Po změně stran si sice oba týmy vytvářely řadu šancí, ale ani jednu neproměnily a skóre se tak už ve druhém poločase nepohnulo ani na jedné straně. (22:00:06)