Lovosice – Nové Veselí 30:28 (kon.) | Zubří – Jičín 30:24 (kon.) | Kopřivnice – Královo Pole 32:27 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
30:28 (16:15)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 08.02.2020, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 17. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:50:59)

HK FCC Město Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí 30:28 (16:15)
    Nejvíce branek: Motl 15/7, Holubec 4, Jelínek 3 – Sekulić 7, Turčenko 5/3, Ptáčník 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 8/7 – 4/3. Vyloučení: 2:5.

I ve druhém poločase nebylo o nervy nouze. Hosté se dostali ve 42. minutě sérií 3 branek po dlouhých 28 minutách hry do jednobrankového vedení a o chvíli později přidali dokonce branku na rozdíl 2 branek. Tento nadějný výsledek se ovšem nepovedlo hostům udržet příliš dlouho. Už ve 49. minutě proměnil Motl sedmimetrový hod, kterým překlopil vedení zpět na stranu Lovosic. Domácí celek už toto vedení nepustil a dokráčel si pro vítězství 30:28. Největší hvězdou zápasu je bezesporu Jiří Motl, který si v zápase připsal přesně polovinu lovosických branek.

Konec zápasu. (30:28)
    60
    Geniální nápad z hlavy Boučka. Zatímco Malý zůstal po celou dobu útoku a signalizované pasivitě postaven v rohu hrací plochy, jeho spoluhráči mířili na půlící čáru a společně s nimi i všichni bránící hráči. V tu chvíli přišla přihrávka přes půl hřiště na zcela osamoceného Malého, který vteřinu před koncem rozvlnil síť Nového Veselí a přidal poslední, třicátou branku, svého celku. (30:28)

60
    Oddechový čas pro Lovosice 14 sekund před koncem zápasu. (29:28)

60
    Turčenko se pokusil o technické zakončení přes prsty, ale Hrdlička jeho záměr přečetl a bez problémů chytá! (29:28)

60
    Nové Veselí má přesně půl minutu před koncem zápasu k dispozici sedmimetrový hod. Hodně důležitá situace pro hosty. (29:28)
    59
    Přesně minutu před koncem zápasu předvedl Bouček několik technicky vyspělých kroků s míčem. Tělem si odstavil hned dva protihráče a poté zakončil milimetrově k pravé tyči. (29:28)
    59
    A znovu ta stejná pohádka. Sekulić se obtočí kolem svého strážce a zakončí do spodní části brány, zatímco Hrdlička se snaží pokrýt horní prostor. (28:28)
    58
    Pasivní hra byla signalizována, přesto se Lovosice propracovaly ke střele v podání Kupy, který technickým zakončením na vzdálenější tyč udělal velkou radost domácím příznivcům. (28:27)
    58
    Sekulić se po další trefě osamostatňuje v počtu vstřelených branek svého celku. Momentálně má na kontě už šest branek. (27:27)

57
    Domácí přichází zásluhou technické chyby o míč a Nové Veselí má rázem možnost vyrovnat. (27:26)
    56
    Melichar měl hodně štěstí, neboť při zakončení poslal míč do horní tyče, od které se míč odrazil těsně za brankovou čáru. (27:26)
    55
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
    (27:25)

55
    Kupovu první střelu vyrazil Studený, k dorážce se dostal ten stejný hráč domácích, kterého ale nepustil ke střele nedovoleným způsobem Štohanzl (NVE), za což bude 2 minuty pykat. (26:25)

55
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (26:25)

55
    Oddechový čas pro Lovosice. (26:25)
    54
    V době, kdy se na palubovku vrátil vyloučený Voika, proměnil Sekulić jednu ze svých dalších příležitostí ke skórování. (26:25)