Maďarsko – Rumunsko 3:2 (po pr.) | Estonsko – Velká Británie 1:7 (kon.)
Maďarsko
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
Rumunsko
Sobota 08.02.2020, 15:00 • Motorpoint Arena, Nottingham, Velká Británie • Kvalifikace mužů na OH • Skupina J
    60:15 Csanad ERDELY - 3:2

60:15
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    CSANAD ERDELY po pouhých patnácti sekundách prodloužení rozhoduje o maďarském vítězství, je konec! Hári svému spoluhráči nabil puk na pravý kruh, odkud jej Erdely pohřbil za bezmocného Polce! Asistence: János Hári, Bence Stipsicz.
    55:10 Anton BUTOČNOV - 2:2

55:10
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Nádherná akce vede k vyrovnávací brance, čtyři minuty a padesát sekund před koncem základní hrací doby začínáme zase od začátku! Borisenko našel dlouhou přihrávkou na modré volného ANTONA BUTOČNOVA, který unikl maďarské obraně a uklidil puk mezi pravou tyč a Aranyho beton – 2:2! Asistence: Pavel Borisenko.
    44:24 Kristóf PAPP - 2:1

44:24
    Dlouhé čekání na gól je u konce, KRISTÓF PAPP posílá Maďarsko v polovině pětačtyřicáté minuty poprvé v utkání do vedení! Mladý útočník skóroval z bezprostřední blízkosti brankoviště poté, co zachytil Sofronovu přihrávku a položil si dosud výborného rumunského brankáře – 2:1! Asistence: István Sofron.
    01:56 Andrew SARAUER - 1:1

01:56
    Odpověď favoritů na sebe nenechala dlouho čekat, Maďarsko využívá zaváhání soupeřovy obrany a rázem je znovu vyrovnáno! Zakončení Galanisze Polc jen vyrazil před brankoviště, odkud kotouč do klece dorazil ANDREW SARAUER – 1:1! Asistence: Nikandrosz Galanisz.
    00:47 Dániel TRANCA - 0:1

00:47
    Pro Rumuny je tohle pohádkový start, svěřenci Jarma Tolvanena využívají přesilovku a necelých padesát sekund po úvodním buly jdou do vedení! Molnár našel na pravém kruhu DÁNIELA TRANCU, který jednoduchou střelou překonal Aranyho!
    Asistence: Zsombor Molnár.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 2. Sarauer (Galanisz), 45. Papp (Sofron), 61. Erdely (Hári, Stipsicz) – 1. Tranca (Molnár), 56. Butočnov (Borisenko)

Maďarsko: Arany (Rajna) – Pozsgai (A), Stipsicz (A), Macaulay, Szirányi, Kiss, Garát, Szabó – Hári, Terbócs, Erdély – Nagy (C), Sofron, Papp – Galanisz, Sarauer, Csányi – Benk, Szita, Tóth.
    Rumunsko: Polc (Töke) – Góga (A), Flinta, Gesce, Salló, Borisenko, Jemelianenko, Györfy, Farkas – Fodor, Gliga (C), Rokaly S. – Tranca (A), Péter B., Molnár – Butočnov, Bíró, Kiričenko – Péter Z., Rokaly N., Constantin.

Rozhodčí: Dipietro (SUI), Hladčenko (UKR) – Beresford (GBR), Monnaie (BEL).

Diváci: 1 998