Bayern – RB Lipsko 0:0 (kon.)
Bayern Mnichov
0:0 (0:0)
RB Lipsko
Neděle 09.02.2020, 18:00 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 21. kolo

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera. (20:05:32)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 2:5. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:8. Fauly: 8:12.
    Bayern se po bezbrankové remíze s druhým Lipskem udržel na čele Bundesligy

Šlágr 21. kola německé Bundesligy je u konce, diváci se v něm i přes mnoho vyložených možností nedočkali kýženého gólu. Lipsko mohlo rozhodnout hlavně v úvodních dvaceti minutách druhého poločasu, jenomže své obrovské příležitosti neproměnili Sabitzer s Wernerem. Na druhé straně chtěl v 80. minutě zařídit výhru Bayernu Goretzka, nicméně toho famózním způsobem vychytal brankář Gulácsi. Bayern se tak udržel na čele německé nejvyšší soutěže s třiačtyřiceti body, Lipsko zůstává na druhé pozici s dvačtyřiceti body. V hostujícím dresu se nakonec podíval na trávník český útočník Patrik Schick, který nastoupil v 69. minutě.