Otrokovice – Česká Lípa 3:4 (po pr.)
PSG Panthers Otrokovice
3:4 (1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Neděle 09.02.2020, 18:00 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga • 22. kolo

Nejlepší hráči utkání:
    Za domácí vyhlášen Lukáš Petřík (1+1) a za hosty pak střelec rozhodující branky Jaromír Ekl (1+0). (20:02:37)

Česká Lípa nakonec vítězí po prodloužení a celkově se dá říct, že zaslouženě bere dva body. Otrokovicím se zápas příliš nevydařil. Sice se jako první dostaly do vedení, ale od té doby se nedokázaly dostat pořádně do hry. Až třetí třetina byla od nich o něco lepší, avšak stačilo to jen na jeden bod.

61:15 Jaromír EKL - 3:4

61:15
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Hosté už tuto nabídnutou možnost rychle využívají a JAROMÍR EKL osamocený před brankou dokázal přesně zacílit. Asistence: Radek Krajcigr.

60:01
    V samotném závěru třetí třetiny se Kvapil dopustil faulu a Česká Lípa započne prodloužení přesilovkou.

60:01
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Kvapil – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

60:01

Ve třetí třetině dokázali domácí vstřelit brzkou branku a rázem ožili! Dá se říci, že po celou třetinu byly Otrokovice lepším týmem a zaslouženě dokázaly vyrovnat. Před koncem třetiny měli velkou příležitost hosté, ale přesilovkou pohrdli a o vítězí rozhodně prodloužení, případně nájezdy.

60:00

59:48
    Domácí v plném počtu a zápas bude muset nejspíše rozhodnout prodloužení.

59:27
    Tomáš Novák dostal nabito, ale Radovan Michaljovič dokázal míček zkrotit.

58:53
    Domácí úspěšně vyhazují míček až k brance České Lípy a zatím se přesilovka hostům tuze nedaří.

58:01
    Česká Lípa má před koncem třetí třetiny velkou možnost si vrátit vedení zpět.

57:39
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 min., Nedovolené vrážení).

56:43
    Matěj Kostka nyní z levé strany mířil k pravé tyčce, ale nenašel ten prostor a míček šel mimo.

56:00
    Přesně čtyři minuty mají oba celky na to, aby rozsekly tento zápas. Nebo se dočkáme prodloužení?

54:22
    Otrokovičtí jsou značně povzbuzeni, další střela jednoho z hráčů byla sražená mimo tři tyče.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 7. Petřík (Szweda), 42. Kvapil (Gál), 54. Koláčný (Petřík) – 14. Spilka (Karel), 16. Štěrba (Krajcigr), 27. Novotný (TS), 62. Ekl (Krajcigr)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Jurčík, Hrabal – Koláčný, Gál, Pešat – Haša, Vykopal, Petřík.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Mlejnek, Kadlec, Novák, Slaný, Štěrba – Dzierža, Spilka, Hřebřina – Karel, Novotný, Kněžour – Jirsa, Jireček, Krajcigr – Ekl.

Rozhodčí: Filip Drápal a Jakub Pospíšil