Jon Jones - Dominick Reyes | Vítěz: J. Jones (na body) (kon.) |
SuperG žen, Ga-Pa | Vítěz: C. Suter (SUI) (kon.) | | | Paralelní obří slalom mužů, Chamonix | Vítěz: L. Meillard (SUI) (kon.) |
Muži HS145, Willingen | (zruš.) |
Muži 15 km volně, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) | | | Ženy 10 km volně, Falun | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky HS100, Otepää | (zruš.) | | | Běh 10 km, Otepää | (zruš.) |
konec
SP - paralelní obří slalom mužů, Chamonix
Vítěz: L. Meillard (SUI)
Patrik Czepiec
Finále
W Loïc Meillard (SUI) - Thomas Tumler (SUI) +0,25
O 3. místo
Tommy Ford (USA) - W Alexander Schmid (GER) +0,28
O 5. místo
Thibaut Favrot (FRA) - W Žan Kranjec +0,05
O 7. místo
W Aleksander Aamodt Kilde (NOR) - Simon Maurberger (ITA) DNS
Semifinále
1. Tommy Ford (USA) - Q Thomas Tumler (SUI) DNF
2. Q Loïc Meillard (SUI) - Alexander Schmid (GER) DNF
O 5.-8. místo
1. Simon Maurberger (ITA) - Q Thibaut Favrot (FRA) DNS
2. Q Žan Kranjec (SLO) - Aleksander Aamodt Kilde (NOR) DNF
Čtvrtfinále
1. Thibaut Favrot (FRA) - Q Tommy Ford (USA) +0,15
2. Q Thomas Tumler (SUI) - Simon Maurberger (ITA) DNF
3. Žan Kranjec (SLO) - Q Alexander Schmid (GER) +0,00 (lepší čas v předchozím kole)
4. Q Loïc Meillard (SUI) - Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,53
Osmifinále
1. Q Tommy Ford (USA) - Giovanni Borsotti (ITA) DNF
2. Q Thibaut Favrot (FRA) - Fabio Gstrein (AUT) +0,08
3. Q Simon Maurberger (ITA) - Filip Zubčić (CRO) +0,34
4. Q Thomas Tumler (SUI) - Linus Strasser (GER) DNF
5. Q Alexander Schmid (GER) - Alexis Pinturault (FRA) DNF
6. Q Žan Kranjec (SLO) - Henrik Kristoffersen (NOR) +0,13
7. Q Loïc Meillard (SUI) - Erik Read (CAN) DNF
8. Q Aleksander Aamodt Kilde (NOR) - Luca De Aliprandini (ITA) +0,37
1. kolo po dvou jízdách
1. Q Giovanni Borsotti (ITA) - Tanguy Nef (SUI) DNF
2. Stefan Hadalin (SLO) - Q Tommy Ford (USA) +0,04
3. Kristoffer Jakobsen (SWE) - Q Thibaut Favrot (FRA) +0,06
4. Pavel Trichičev (RUS) - Q Fabio Gstrein (AUT) +0,13
5. Stefan Luitz (GER) - Q Simon Maurberger (ITA) DNF
6. Lucas Braathen (NOR) - Q Filip Zubčić (CRO) +0,01
7. Q Thomas Tumler (SUI) - Q Trevor Philp (CAN) +0,06
8. Fabian Wilkens Solheim (NOR) - Q Linus Strasser (GER) +0,12
9. Mathieu Faivre (FRA) - Q Alexis Pinturault (FRA) +0,74
10. Q Alexander Schmid (GER) - Roland Leitinger (AUT) +0,11
11. Q Žan Kranjec (SLO) - Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,72
12. Marco Schwarz (AUT) - Q Henrik Kristoffersen (NOR) +0,23
13. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) -Q Loïc Meillard (SUI) +0,01
14. Q Erik Read (CAN) - Cyprien Sarrazin (FRA) +0,10
15. Rasmus Windingstad (NOR) - Q Aleksander Aamodt Kilde (NOR) DNF
16. Timon Haugan (NOR) - Q Luca De Aliprandini (ITA) DNF
Startovní listina 1. kola
1. Giovanni Borsotti (ITA) - Tanguy Nef (SUI)
2. Stefan Hadalin (SLO) - Tommy Ford (USA)
3. Kristoffer Jakobsen (SWE) - Thibaut Favrot (FRA)
4. Pavel Trichičev (RUS) - Fabio Gstrein (AUT)
5. Stefan Luitz (GER) - Simon Maurberger (ITA)
6. Lucas Braathen (NOR) - Filip Zubčić (CRO)
7. Thomas Tumler (SUI) - Trevor Philp (CAN)
8. Fabian Wilkens Solheim (NOR) - Linus Strasser (GER)
9. Mathieu Faivre (FRA) - Alexis Pinturault (FRA)
10. Alexander Schmid (GER) - Roland Leitinger (AUT)
11. Žan Kranjec (SLO) - Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Marco Schwarz (AUT) - Henrik Kristoffersen (NOR)
13. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) - Loïc Meillard (SUI)
14. Erik Read (CAN) - Cyprien Sarrazin (FRA)
15. Rasmus Windingstad (NOR) - Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
16. Timon Haugan (NOR) - Luca De Aliprandini (ITA)
Celkové pořadí Světového poháru
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 877 b.
2. Alexis Pinturault (FRA) 822 b.
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 820 b.
4. Matthias Mayer (AUT) 692 b.
5. Beat Feuz (SUI) 617 b.
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 588 b.
7. Dominik Paris (ITA) 556 b.
8. Clement Noël (FRA) 550 b.
9. Daniel Yule (SUI) 495 b.
10. Kjetil Jansrud (NOR) 466 b.
...
132. Adam Žampa (SVK) 12 b.
132. Jan Zabystřan (CZE) 12 b.
W Loïc Meillard (SUI) - Thomas Tumler (SUI) +0,25
O 3. místo
Tommy Ford (USA) - W Alexander Schmid (GER) +0,28
O 5. místo
Thibaut Favrot (FRA) - W Žan Kranjec +0,05
O 7. místo
W Aleksander Aamodt Kilde (NOR) - Simon Maurberger (ITA) DNS
Semifinále
1. Tommy Ford (USA) - Q Thomas Tumler (SUI) DNF
2. Q Loïc Meillard (SUI) - Alexander Schmid (GER) DNF
O 5.-8. místo
1. Simon Maurberger (ITA) - Q Thibaut Favrot (FRA) DNS
2. Q Žan Kranjec (SLO) - Aleksander Aamodt Kilde (NOR) DNF
Čtvrtfinále
1. Thibaut Favrot (FRA) - Q Tommy Ford (USA) +0,15
2. Q Thomas Tumler (SUI) - Simon Maurberger (ITA) DNF
3. Žan Kranjec (SLO) - Q Alexander Schmid (GER) +0,00 (lepší čas v předchozím kole)
4. Q Loïc Meillard (SUI) - Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,53
Osmifinále
1. Q Tommy Ford (USA) - Giovanni Borsotti (ITA) DNF
2. Q Thibaut Favrot (FRA) - Fabio Gstrein (AUT) +0,08
3. Q Simon Maurberger (ITA) - Filip Zubčić (CRO) +0,34
4. Q Thomas Tumler (SUI) - Linus Strasser (GER) DNF
5. Q Alexander Schmid (GER) - Alexis Pinturault (FRA) DNF
6. Q Žan Kranjec (SLO) - Henrik Kristoffersen (NOR) +0,13
7. Q Loïc Meillard (SUI) - Erik Read (CAN) DNF
8. Q Aleksander Aamodt Kilde (NOR) - Luca De Aliprandini (ITA) +0,37
1. kolo po dvou jízdách
1. Q Giovanni Borsotti (ITA) - Tanguy Nef (SUI) DNF
2. Stefan Hadalin (SLO) - Q Tommy Ford (USA) +0,04
3. Kristoffer Jakobsen (SWE) - Q Thibaut Favrot (FRA) +0,06
4. Pavel Trichičev (RUS) - Q Fabio Gstrein (AUT) +0,13
5. Stefan Luitz (GER) - Q Simon Maurberger (ITA) DNF
6. Lucas Braathen (NOR) - Q Filip Zubčić (CRO) +0,01
7. Q Thomas Tumler (SUI) - Q Trevor Philp (CAN) +0,06
8. Fabian Wilkens Solheim (NOR) - Q Linus Strasser (GER) +0,12
9. Mathieu Faivre (FRA) - Q Alexis Pinturault (FRA) +0,74
10. Q Alexander Schmid (GER) - Roland Leitinger (AUT) +0,11
11. Q Žan Kranjec (SLO) - Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,72
12. Marco Schwarz (AUT) - Q Henrik Kristoffersen (NOR) +0,23
13. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) -Q Loïc Meillard (SUI) +0,01
14. Q Erik Read (CAN) - Cyprien Sarrazin (FRA) +0,10
15. Rasmus Windingstad (NOR) - Q Aleksander Aamodt Kilde (NOR) DNF
16. Timon Haugan (NOR) - Q Luca De Aliprandini (ITA) DNF
Startovní listina 1. kola
1. Giovanni Borsotti (ITA) - Tanguy Nef (SUI)
2. Stefan Hadalin (SLO) - Tommy Ford (USA)
3. Kristoffer Jakobsen (SWE) - Thibaut Favrot (FRA)
4. Pavel Trichičev (RUS) - Fabio Gstrein (AUT)
5. Stefan Luitz (GER) - Simon Maurberger (ITA)
6. Lucas Braathen (NOR) - Filip Zubčić (CRO)
7. Thomas Tumler (SUI) - Trevor Philp (CAN)
8. Fabian Wilkens Solheim (NOR) - Linus Strasser (GER)
9. Mathieu Faivre (FRA) - Alexis Pinturault (FRA)
10. Alexander Schmid (GER) - Roland Leitinger (AUT)
11. Žan Kranjec (SLO) - Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Marco Schwarz (AUT) - Henrik Kristoffersen (NOR)
13. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) - Loïc Meillard (SUI)
14. Erik Read (CAN) - Cyprien Sarrazin (FRA)
15. Rasmus Windingstad (NOR) - Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
16. Timon Haugan (NOR) - Luca De Aliprandini (ITA)
Celkové pořadí Světového poháru
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 877 b.
2. Alexis Pinturault (FRA) 822 b.
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 820 b.
4. Matthias Mayer (AUT) 692 b.
5. Beat Feuz (SUI) 617 b.
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 588 b.
7. Dominik Paris (ITA) 556 b.
8. Clement Noël (FRA) 550 b.
9. Daniel Yule (SUI) 495 b.
10. Kjetil Jansrud (NOR) 466 b.
...
132. Adam Žampa (SVK) 12 b.
132. Jan Zabystřan (CZE) 12 b.
Finále
W Loïc Meillard (SUI) – Thomas Tumler (SUI) +0,25
O 3. místo
Tommy Ford (USA) – W Alexander Schmid (GER) +0,28
O 5. místo
Thibaut Favrot (FRA) – W Žan Kranjec +0,05
O 7. místo
W Aleksander Aamodt Kilde (NOR) – Simon Maurberger (ITA) DNS
Semifinále
1. Tommy Ford (USA) – Q Thomas Tumler (SUI) DNF
2. Q Loïc Meillard (SUI) – Alexander Schmid (GER) DNF
O 5.-8. místo
1. Simon Maurberger (ITA) – Q Thibaut Favrot (FRA) DNS
2. Q Žan Kranjec (SLO) – Aleksander Aamodt Kilde (NOR) DNF
1. Thibaut Favrot (FRA) – Q Tommy Ford (USA) +0,15
2. Q Thomas Tumler (SUI) – Simon Maurberger (ITA) DNF
3. Žan Kranjec (SLO) – Q Alexander Schmid (GER) +0,00 (lepší čas v předchozím kole)
4. Q Loïc Meillard (SUI) – Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,53
1. Q Tommy Ford (USA) – Giovanni Borsotti (ITA) DNF
2. Q Thibaut Favrot (FRA) – Fabio Gstrein (AUT) +0,08
3. Q Simon Maurberger (ITA) – Filip Zubčić (CRO) +0,34
4. Q Thomas Tumler (SUI) – Linus Strasser (GER) DNF
5. Q Alexander Schmid (GER) – Alexis Pinturault (FRA) DNF
6. Q Žan Kranjec (SLO) – Henrik Kristoffersen (NOR) +0,13
7. Q Loïc Meillard (SUI) – Erik Read (CAN) DNF
8. Q Aleksander Aamodt Kilde (NOR) – Luca De Aliprandini (ITA) +0,37
1. Q Giovanni Borsotti (ITA) – Tanguy Nef (SUI) DNF
2. Stefan Hadalin (SLO) – Q Tommy Ford (USA) +0,04
3. Kristoffer Jakobsen (SWE) – Q Thibaut Favrot (FRA) +0,06
4. Pavel Trichičev (RUS) – Q Fabio Gstrein (AUT) +0,13
5. Stefan Luitz (GER) – Q Simon Maurberger (ITA) DNF
6. Lucas Braathen (NOR) – Q Filip Zubčić (CRO) +0,01
7. Q Thomas Tumler (SUI) – Q Trevor Philp (CAN) +0,06
8. Fabian Wilkens Solheim (NOR) – Q Linus Strasser (GER) +0,12
9. Mathieu Faivre (FRA) – Q Alexis Pinturault (FRA) +0,74
10. Q Alexander Schmid (GER) – Roland Leitinger (AUT) +0,11
11. Q Žan Kranjec (SLO) – Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,72
12. Marco Schwarz (AUT) – Q Henrik Kristoffersen (NOR) +0,23
13. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) -Q Loïc Meillard (SUI) +0,01
14. Q Erik Read (CAN) – Cyprien Sarrazin (FRA) +0,10
15. Rasmus Windingstad (NOR) – Q Aleksander Aamodt Kilde (NOR) DNF
16. Timon Haugan (NOR) – Q Luca De Aliprandini (ITA) DNF
1. Giovanni Borsotti (ITA) – Tanguy Nef (SUI)
2. Stefan Hadalin (SLO) – Tommy Ford (USA)
3. Kristoffer Jakobsen (SWE) – Thibaut Favrot (FRA)
4. Pavel Trichičev (RUS) – Fabio Gstrein (AUT)
5. Stefan Luitz (GER) – Simon Maurberger (ITA)
6. Lucas Braathen (NOR) – Filip Zubčić (CRO)
7. Thomas Tumler (SUI) – Trevor Philp (CAN)
8. Fabian Wilkens Solheim (NOR) – Linus Strasser (GER)
9. Mathieu Faivre (FRA) – Alexis Pinturault (FRA)
10. Alexander Schmid (GER) – Roland Leitinger (AUT)
11. Žan Kranjec (SLO) – Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Marco Schwarz (AUT) – Henrik Kristoffersen (NOR)
13. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) – Loïc Meillard (SUI)
14. Erik Read (CAN) – Cyprien Sarrazin (FRA)
15. Rasmus Windingstad (NOR) – Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
16. Timon Haugan (NOR) – Luca De Aliprandini (ITA)
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 877 b.
2. Alexis Pinturault (FRA) 822 b.
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 820 b.
4. Matthias Mayer (AUT) 692 b.
5. Beat Feuz (SUI) 617 b.
6. Vincent Kriechmayr (AUT) 588 b.
7. Dominik Paris (ITA) 556 b.
8. Clement Noël (FRA) 550 b.
9. Daniel Yule (SUI) 495 b.
10. Kjetil Jansrud (NOR) 466 b.
...
132. Adam Žampa (SVK) 12 b.
132. Jan Zabystřan (CZE) 12 b.
V této sezoně viděli fanoušci populární souboje mužských dvojic pouze v italském středisku Alta Badia. Vedení si v této disciplíně zařídil Nor Rasmus Windingstad, kterého dnes ale trápí zdravotní potíže a jeho start je nejistý. Celkovému pořadí Světového poháru pak kraluje jeho krajan Henrik Kristoffersen, který má na čele 55bodový náskok.