Novosibirsk – Kunlun 0:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Ufa – Vladivostok 3:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jaroslavl 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Jokerit – Čeljabinsk 3:2 (kon.)
Omsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Viťaz – Soči 2:1 (po pr.) | Riga – Minsk 1:2 (kon.)
SKA Petrohrad
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Amur Chabarovsk
Úterý 11.02.2020, 17:30 • Ice Palace • KHL

59:00
    Do konce utkání nám chybí přesně minuta! Domácí mohli rozhodnout, ale střelec trefil z poloviny hřiště jen soupeře před sebou.

58:36
    Chabarovsk to zkouší bez gólmana!
    56:53 Jevgenij KETOV - 3:2

56:53
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté nakonec proměňují svůj tlak znovu ve vedoucí branku a Chabarovsk zase bude muset vrhnout vše do útoku! JEVGENIJ KETOV dostal přihrávku za branku, odkud si vyjel k tyči a bekhendem poslal puk pod horní tyčku! Asistence: Kirill Marčenko a Anton Bělov.

54:44
    Branka nakonec platí! Tomáš Zohorna sice ještě následně projel brankovištěm, ale jako bránění gólmanovi to posouzeno není.

54:44
    V akci máme ale ještě video!
    54:44 Denis GOLUBEV - 2:2

54:44
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Jenže Amur se prosazuje, takže stav máme v současné době srovnaný! Hynek Zohorna našel před brankou volného DENISE GOLUBEVA, který měl jednoduchou pozici, načež srovnal stav utkání. Asistence: Hynek Zohorna.

54:00
    Do konce třetiny zbývá posledních šest minut a my jsme viděli šanci na domácí straně! Hráč SKA ovšem z dobré pozice hodně minul branku!

50:11
    Oba týmy hrají v plném počtu!

48:11
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dinar Chafizullin – 2 min., podrážení).

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Golubev – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

44:16
    Tomáš Zohorna je na ledě!

43:06
    A právě Valerij Vasiljev mohl srovnat stav zápasu po svém odchodu z trestné lavice! Dostal totiž přihrávku do úniku, ale Alexandr Samonov udržel beton na ledě, čímž zachránil svůj tým.

42:52
    Valerij Vasiljev je na ledě!

42:16
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., hákování).

40:52
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valerij Vasiljev – 2 min., sekání).

39:36
    Chabarovsk se ještě dostal dopředu a neměl vůbec špatnou šanci! Anton Lazarev zachytil kotouč, načež našel spoluhráče v druhé vlně. Ten měl dobrou šanci, ale Alexandr Samonov předvedl dobrý zákrok!

39:00
    Minuta do konce třetiny!

37:26
    Vasilij Podkolzin je na ledě!

35:26
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Podkolzin.

33:52
    Petrohrad je usazený v útočném pásmu, kde má velký tlak! Jevgenij Kiseljov se musel v brance hodně ohánět, když nakonec betonem vyrazil puk před sebe. Následně si ho všiml, skočil po něm a schoval o pod sebe.

30:56
    Dinar Chafizullin je na ledě!

29:41
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / střídání po zakázaném uvolnění). Trest odpyká Alexandr Gorškov.

28:56
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dinar Chafizullin – 2 min., hrubost).
    27:37 Vasilij TOKRANOV - 2:1

27:37
    Neuteklo ani osm minut v rámci prostřední periody a domácí obracejí stav ve svůj prospěch! VASILIJ TOKRANOV dostal přihrávku na modrou. Následně předvedl pár kliček a střelou k tyči rozvlnil síť za Kiseljovem. Bez asistence.

24:35
    Domácí nyní mohli dokonat obrat což se jim ale nakonec nepovedlo! Jevgenij Ketov táhl rychlé přečíslení, ale střelou na zadní tyč trefil právě jen zadní tyčku! Velká škoda pro SKA.

24:26
    Kirill Marčenko je na ledě!

22:26
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Kirill Marčenko – 2 min., držení).
    20:45 Alexandr BARABANOV - 1:1

20:45
    A na srovnání nemuseli domácí fanoušci čekat vůbec dlouho! Parádní práci odvedl hlavně Nail Jakupov, jenž celý útok táhl a parádní žabičkou našel u tyče volného ALEXANDRA BARABANOVA, jenž uklízel touš do odkryté části branky. Asistence: Nail Jakupov a Vladimir E. Tkačjov.

19:00

18:41
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Denis Golubev – 2 min., napadení).
    18:34 Ondřej VITÁSEK - 0:1

18:34
    Amur měl k dispozici vhazování v útočné třetině, čehož nakonec využívá k vedoucí brance! ONDŘEJ VITÁSEK se na modré opřel do kotouče, a ten prostřelil naprosto vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Kirill Rasskazov a Anton Lazarev.

16:23
    Toto už ale byla další velká šance SKA, jenže ani tentokrát to není branka! Jarno Koskiranta si sjel na kruh, kam dostal přihrávku, ovšem jeho pokus gólman hostí stihl zastavit!
    13:18 Nail Jakupov ve velké šanci selhal

13:18
    To byla snad první větší šance v zápasu a měli ji domácí hokejisté! Nail Jakupov dostal přihrávku do otevřené obrany, až se dostal do samostatného úniku. Jeho zakončení ale ztroskotalo na betonu brankáře hostí.

06:28
    Hosté hrají v plném počtu!

04:28
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., sekání).

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 21. Barabanov (Jakupov, Tkačjov), 28. Tokranov, 57. Ketov (K. Marčenko, A. Bělov) – 19. Vitásek (Rasskazov, A. Lazarev), 55. Golubev (H. Zohorna)

SKA Petrohrad: Samonov (Hellberg) – Bengtsson, A. Bělov, Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Tkačjov, Kemppainen, Barabanov – Ketov, Karpov, Kukštel – Koskiranta, Jakupov, Kuzmenko – Kablukov, Ivan Morozov, K. Marčenko – Podkolzin.
    Amur Chabarovsk: Kiseljov (Jevgrafov) – Jordán, Vitásek, Ignatovič, V. Vasiljev, Korjagin, Turbin, Alexandrov – Golubev, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, Rasskazov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Železkov, A. Lazarev, A. Kuzněcov.

Rozhodčí: Gamalej, Morozov – Slavikovskij, Stroganov