Magnitogorsk – Kunlun 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Čerepovec 2:4 (kon.) | Ufa – Soči 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Chabarovsk 3:5 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Jokerit – Dynamo Moskva 5:0 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 6:0 (kon.) | Riga – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Red Star Kunlun
Pondělí 17.02.2020, 15:00 • Arena Metallurg • KHL

59:58
    Hosté to málem stihli! V samotném závěru trefil Adam Cracknell z levé strany bližší tyčku Košečkinovy branky!

59:17
    Hosté si berou oddechový čas!

58:31
    Hrubec odjel na střídačku, hosté to zkoušejí v šesti!

57:13
    Nahození Loktionova dobruslil Nikolaj Kuljomin a byla z toho dobrá šance. Domácí útočník branku Kunlunu těsně minul!

51:41
    Domácí měli obrovské štěstí! Ryan Murphy vyzval ke skórování Lukea Lockharta, který trefil tyčku prázdné branky! Odražený puk pak zalehl Košečkin.

51:02
    Hned po buly ale zasáhl hokejkou protihráče do tváře Spencer Foo. Síly na ledě se vyrovnají.

50:57
    Roman Ljubimov vysekl hokejku z rukou Fooa a dostává za to dvouminutový trest. Přesilová hra pro Red Star.
    49:07 Ryan SPROUL - 2:1

49:07
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Hosté snižují! RYAN SPROUL vypálil od modré čáry a letící puk, který zřejmě nikdo z clonících hráčů netečoval, zapadl za Košečkina. Ten asi nic neviděl – 2:1. Asistence: Ethan Werek.

47:49
    Přesilovka pro hosty. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká Bogdan Potěchin.
    46:46 Tomáš FILIPPI - 2:0

46:46
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Domácím nakonec kombinační přístup k přesilové hře vyšel! Sergej Mozjakin přenesl parádním pasem hru z levého kruhu na pravý, odkud zamířil z voleje k bližší tyčce TOMÁŠ FILIPPI. Hrubec se k ní nestačil přesunout dostatečně rychle – 2:0. Asistence: Viktor Antipin a Sergej Mozjakin.

45:05
    Victor Bartley vysekl domácímu hráči z rukou hokejku a je za to vyloučen. Přesilovka pro Metallurg.

39:20
    Pavel Dorofejev se dostal za záda hostující obrany a najížděl sám na Hrubce. Ten se vymíchat nenechal a udržel hostům pouze jednogólovou ztrátu!

36:51
    Obrovský závar před domácí brankou! Ten rozpoutala střela Devanteho Smithe-Pellyho z mezikruží, po níž zůstal kotouč ležet vedle Košečkinova betonu. V dorážkách se následně vystřídala snad trojice hokejistů Kunlunu, ale za brankovou čarou kotouč neskončil!

33:14
    Archip Několenko zasáhl soupeře vysokou holí, za což obdržel trest na 2+2 minuty! Velká šance pro Kunlun na vyrovnání!

30:44
    Máme tu oboustranné vyloučení. Za sekání je potrestán hostující Tyler Wong, za krosček pak domácí Jegor Jakovlev. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.
    23:56 Bogdan POTĚCHIN - 1:0

23:56
    Domácí se ujímají vedení! Střelu Jegora Jakovleva od modré čáry ze vzduchu tečoval Eric O'Dell. Puk sice mezi tyče nezamířil, ale zpoza branky si ho pohotově vytáhl BOGDAN POTĚCHIN a zasunul ho do odkryté klece – 1:0. Přesilová hra Magnitogorsku navíc bude pokračovat dalšími dvěma minutami. Asistence: Eric O'Dell a Jegor Jakovlev.

22:05
    Hostující lavička navíc dostala další dvě minuty za nesportovní chování. Kouč Curt Fraser to zřejmě přehnal s protesty. Přesilovka Magnitogorsku tak bude čtyřminutová!

22:05
    Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovku si tedy pro změnu zahraje Magnitka.

19:08
    Eric O'Dell vrazil do brankáře Hrubce, jemuž se snažil clonit a je vyloučen za faul na gólmana hostí!

18:39
    Sergej Mozjakin cpal puk na spoluhráče, který číhal u vzdálenější tyčky. Nakonec z toho mohl být vlastní gól, jelikož kotouč se odrazil na branku od nohou obránce, ale Hrubec ho stačil zasednout!

17:08
    Trevor Murphy najel do vlastní branky, kterou posunul. Rozhodčí to posoudili jako úmyslné počínání hostujícího obránce a poslali ho tedy na dvě minuty na trestnou lavici!

01:14
    Hosté ujeli do přečíslení 2 na 1. Hráči před brankou však přihrávka spoluhráče přeskočila hokejku!

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 24. Potěchin (O'Dell, J. Jakovlev), 47. Filippi (Antipin, Mozjakin) – 50. Sproul (Werek)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – J. Birjukov, Antipin (A), J. Jakovlev (A), Dronov, Minulin, Běreglazov, Matuškin – Kozun, Loktionov, Mozjakin (C) – Potěchin, O'Dell, N. Kuljomin – A. Nestrašil, Filippi, Dorofejev – Ljubimov, Rožkov, Timkin – Několenko.
    Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – D. Osipov, Šustr (A), Chelios, T. Murphy, Sproul, Bartley – Lockhart, Shinkaruk, Yip (C) – Wong, Cracknell (A), Foo – Smith-Pelly, Werek, Kane – Skvorcovs, Magee, Hunt.

Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Sivov, Šalagin