Miskolc – Detva 4:3 (po pr.) | Zvolen – Banská Bystrica 5:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:4 (kon.)
Trenčín – HC Slovan 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 3:2 (1:0 po s.n.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Úterý 18.02.2020, 18:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • Tipos Extraliga (SR) • 51. kolo

S konštatovaním, že Liptovský Mikuláš sa s Tipsportilogovou sezónou na domácom ľade rozlúčil prehrou 1:4 s Michalovcami sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:18:07)

59:45
    V samom závere ešte nápor domácich, tí však prichádzajú o útočné pásmo.

59:37
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Lalancette – 2 min., sekanie).

59:35
    Hostia v plnom počte.

59:31
    Andrej Lištiak ešte skúsil strelu z ľavej strany, puk však končí na ochrannej sieti.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:44
    Hostia sa v tomto oslabení výborne bránia.

58:25
    Dnešné stretnutie sleduje 1132 divákov.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:35
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Zekucia – 2 min., držanie).

56:55
    V samom závere zápasu ešte domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme, ani bekhend Alexa Tamášiho v ťažkej pozícii si cestu do siete hostí nenašiel.

56:16

55:59
    Huna a ani Mezovský svojimi jedovkami Suráka neprekvapili.

55:34
    Domáci hokejisti sa v poslednom domácom vystúpení v tejto sezóne ešte snažia pridať aspoň jeden gól, Surák však odoláva.

55:01
    Máme pred sebou posledných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:4.

54:16
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Zekucia – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

54:09
    Ďalšia obrovská šanca hostí, Lalancette našiel pred bránkou domácich Spilára, ktorý však tesne minul!