Miskolc – Detva 4:3 (po pr.) | Zvolen – Banská Bystrica 5:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:4 (kon.)
Trenčín – HC Slovan 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 3:2 (1:0 po s.n.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
HK Poprad
sk Úterý 18.02.2020, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 51. kolo

V samostatných nájazdoch padol iba jeden jediný gól a strelil ho domáci Obdržálek. Zámky teda získavajú z domáceho duelu dva body, Poprad odchádza pod Tatry so ziskom jedného bodu. (20:31:28)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Mikron Nové Zámky.
    Rozhodujúce trestné strieľanie premenil na začiatku nájazdov PETR OBDRŽÁLEK.

5. série
    1:0
    Michalovi Králikovi nájazd na bekhend celkom vyšiel, ale následne zakončil iba mimo bránky.

4. série
    1:0
    Filip Bajtek to skúsil demitrovským spôsobom, čo mu rozhodne nevyšlo.

4. série
    1:0
    Adam Larkin kľučkou nezaujal Nechvátala, nastrelil priamo do brankára Zámkov.

3. série
    1:0
    Patrik Rogoň to skúsil zaujímavým blafákom na bekhend. Žiaľ, trafil mimo.

3. série
    1:0
    Patrik Nechvátal poriadne vyčkával, čo urobí Patrik Svitana. Položil si ho síce na betón, ale zakončil bekhendom iba do betónu.

2. série
    1:0
    Patrik Števuliak prišiel medzi kruhy, Vošvrda vyštartoval z bránky a hodil sa mu do puku.

2. série
    1:0
    Marek Zagrapan naznačil strelu spomedzi kruhov, prišiel bližšie k bráne, ale trafil iba Nechvátala.

1. série
    1:0
    Za domácich šiel prvý Petr Obdržálek. Namieril spomedzi kruhov a popri vyrážačke prekonal Vošvrdu.

1. série
    0:0
    Ako prvý sa na nájazd postavil hosťujúci Pierre Luc Mercier a strela mu vôbec nevyšla.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme videli viacero zaujímavých momentov, no ani jeden z nich sa gólom neskončil. Aj po odohraných 65 minútach stále nepoznáme víťaza daného duelu. O všetkom rozhodnú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:31
    Popradčania v pásme s pukom na hokejkách a snažia sa vypracovať si pozíciu.

64:00
    Minútu pred koncom predĺženia Róbert Huna spracúval prihrávku v ofsajdovej pozícii.

63:34
    Teraz sa to hrá ako na hojdačke. Po pravom krídle unikol domáci Filip Bajtek. Vošvrda sa hodil pod nohy a úspešne a presne vypichol puk.