Chicago – NY Rangers 3:6 (kon.) | Dallas – Arizona 3:2 (kon.) | Edmonton – Boston 1:2 (po pr.)
Anaheim – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 3:1 (kon.) | Vancouver – Minnesota 3:4 (2:3 po s.n.)
HC Sparta Praha
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 20.02.2020, 17:30 • Malá sportovní hala, Praha 7 (Bubeneč) • DHL Superpohár • Skupina A

58:38
    Čtvrtá sparťanská přesilovka končí předčasně, trest za pozdní dohrání totiž odstává Ondřej Havlín (SPA).

57:31
    Teď, nebo nikdy. Dvě a půl minuty před sirénou je za sekání vykázán Martin Bláha (KLA).

50:31
    Na Konečného zívala prázdná branka, domácí útočník ale nezvládl odražený kotouč zachytit!

50:04
    Pražany nyní čekají dvě minuty hry ve čtyřech, jen krátce po konci přesilovky je za podrážení vyloučen Marek Chvátal (SPA). Uvidíme další gól Kladna?

47:41
    Petr Hašek (KLA) dostává menší trest za podrážení, přetaví Sparta svou třetí přesilovku v branku?

30:18
    Hosty nyní zachránila tyč, Pražany od první branky dělily pouhé milimetry!

28:20
    Matyáš Filip (KLA) je vyloučen za krosček, Žemličkovy svěřence tak čeká druhá přesilovka.

22:14
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté ovšem početní výhodu nakonec přeci jen využívají, a v úvodu třetí části tak odskakují do tříbrankového náskoku! Na střeleckou se listinu zapsal FILIP ŠIMEK – 0:3! Bez asistence.

20:31
    Davida Routu (SPA) na ledě dlouho neuvidíme. To vyloučení za sekání totiž trefil holí plexisklo, za což dostal "osobák". Menší trest za něj odpyká Kuracina.

06:51
    Sparta sice měla v posledních chvílích na ledě převahu, i pod druhou branku dnešního střetnutí se ovšem nakonec podepisuje host! Z rychlého protiútoku se prosadil TOMÁŠ BERNAT, na jehož ránu z hranice brankoviště Cichoň nedosáhl! Asistence: Petr Hašek.

04:05
    Ledovou plochu s trestem za napadení opouští Matěj Čermák (KLA), uvidíme domácí přesilovku.

01:32
    Domácí hráli v šesti, čeká je oslabení. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká Tomáš Krchňák (SPA).

00:44
    Ta domácí však nyní poprvé zaváhala a hned je z toho gól, Rytíři hned v úvodní minutě střetnutí otevírají skóre! Z bezprostřední blízkosti svatyně Cichoně překonal PETR HAŠEK – 0:1! Asistence: Tomáš Bernat.