Janov – Lazio 2:3 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 0:0 (odl.) | Turín – Parma 0:0 (odl.)
Hellas Verona – Cagliari 0:0 (odl.) | AS Řím – Lecce 4:0 (kon.) | Inter – Sampdoria 0:0 (odl.)
odloženo
Hellas Verona
0:0 (-:-)
Cagliari Calcio
Neděle 23.02.2020, 15:00 • Verona, Marc'Antonio Bentegodi • Italská Serie A • 25. kolo
Videopřenos

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:41:50)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:9. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 4:19.

Je konec. Hellas Verona FC zvítězila na domácí půdě nad Cagliari Calcio 2:1.
    Do utkání domácí vstoupili skvěle a už ve 13. minutě je poslal do vedení Samuel Di Carmine. Posléze Hellas dál pokračoval ve velmi dobré hře a ve 27. minutě se podruhé trefil Samuel Di Carmine. Ve 35. minutě ovšem uviděl domácí hráč Borini červenou kartu, což ve 43. minutě potrestal Giovanni Simeone a snížil na 1:2.
    Druhá polovina utkání bohužel nebyla tak atraktivní a jediná důležitá událost se stala v 70. minutě, když uviděl červenou kartu také hostující hráč Cigarini a počet hráčů na hrací ploše se tak srovnal. Cagliari se následně snažilo srovnat, ale domácí soupeře nepustili do žádné šance.

90+4

90+3
    Ovšem posléze Cagliari nedokázalo nic moc velkého vymyslet a Verona získala autové vhazování.

90+3
    Mattia Zaccagni dokázal dostat balón do zámezí a hostující mužstvo získalo autové vhazování.

90+2
    Tlak Cagliari je obrovský, ovšem domácí jsou všichni zatáhnutí před svou svatyní a další střela hostujícího hráče skončila v zámezí.

90+1
    Opět přiletěl nákop do domácího vápna, ale hlavička útočníka Cagliari nic nepřinesla.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Přízemní centr hostů z levé strany odvrátila obrana do soupeře a následuje autové vhazování pro Cagliari.

88
    Další střela hostujícího hráče, která ale skončila pouze nad bránou Verony.

87
    Nakonec sice přišel rohový kop hostů, po kterém se snažil zakončit Fabio Pisacane, ale míč nedokázal trefit podle představ.

86
    Hostující celek už opět obléhá šestnáctku soupeře, ovšem Verona stále skvěle brání a ve druhé půli nenechala svého soupeře se dostat do nějaké šance.

85
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Federico Dimarco.

84
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Pellegrini, přichází Babis Lykogiannis.

84
    Valter Birsa se snažil z levé strany poslat centr do vápna, což se mu sice povedlo, ale Marco Silvestri chytil balón do rukou.

83
    Luca Ceppitelli tentokrát hodně zariskoval, když se snažil hlavičkou poslat míč ke svému brankáři, ovšem za ním číhal Mattia Zaccagni, ale pro Cagliari vše dobře dopadlo.

82
    Cagliari znovu získalo míč ve středu hrací plochy, ovšem následná střela skončila vedle brány.

81
    Zbývá nám posledních deset minut plus nějaké to nastavení a můžeme se těšit na velmi dramatický konec zápasu.