Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: M. O. Röiselandová (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Niigata | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Niigata | (zruš.) |
Kombinace žen, 1. kolo, Crans Montana | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Kombinace žen, 2. kolo, Crans Montana | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Stíhačka žen, 15 km klasicky, Trondheim | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 30 km klasicky, Trondheim | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - kombinace žen, 1. kolo, Crans Montana
Vítěz: F. Brignoneová (ITA)
Michal Hladký
Konečné pořadí prvního kola
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Petra Vlhová (SVK) +0,58
3. Nina Ortliebová (AUT) +0,66
4. Ester Ledecká (CZE) +0,79
5. Franziska Gritschová (AUT) +0,81
6. Alice Merryweatherová (USA) +1,03
7. Laura Pirovanová (ITA) +1,04
8. Michelle Gisinová (SUI) +1,10
9. Maruša Ferková (SLO) +1,47
10. Wendy Holdenerová (SUI) +1,50
11. Elena Curtoniová (ITA) +1,59
12. Roni Remmeová (CAN) +1,65
13. Ilka Štuhecová (SLO) +1,68
14. Jasmina Suterová (SUI) +1,81
15. Priska Nuferová (SUI) +1,92
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +1,98
17. Jennifer Piotová (FRA) +2,00
18. Breezy Johnsonová (USA) +2,17
19. Rahel Koppová (SUI) +2,30
20. Nevena Ignjatovićová (SRB) +2,31
21. Michaela Heiderová (AUT) +2,33
22. Patrizia Dorschová (GER) +2,43
22. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,43
24. Laura Gaucheová (FRA) +2,44
25. Romane Miradoliová (FRA) +2,54
26. Tifany Rouxová (FRA) +2,56
27. Nadia Delagová (ITA) +2,65
28. Julija Pleškovová (RUS) +2,79
29. Alice McKennisová (USA) +3,31
30. Mirjam Puchnerová (AUT) +3,40
Průběžně pořadí (20 z 37 závodnic)
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Petra Vlhová (SVK) +0,58
3. Nina Ortliebová (AUT) +0,66
4. Ester Ledecká (CZE) +0,79
5. Franziska Gritschová (AUT) +0,81
Průběžně pořadí (10 z 37 závodnic)
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Wendy Holdenerová (SUI) +1,50
3. Elena Curtoniová (ITA) +1,59
4. Roni Remmeová (CAN) +1,65
5. Ilka Štuhecová (SLO) +1,68
Startovní listina 1. kola - Super-G
1. Ramona Siebenhoferová (AUT)
2. Ilka Štuhecová (SLO)
3. Roni Remmeová (CAN)
4. Priska Nuferová (SUI)
5. Federica Brignoneová (ITA)
6. Tifany Rouxová (FRA)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
9. Marta Bassinová (ITA)
10. Elena Curtoniová (ITA)
11. Romane Miradoliová (FRA)
12. Nevena Ignjatovićová (SRB)
13. Petra Vlhová (SVK)
14. Nicol Delagová (ITA)
15. Ester Ledecká (CZE)
16. Nina Ortliebová (AUT)
17. Rahel Koppová (SUI)
18. Patrizia Dorschová (GER)
19. Michelle Gisinová (SUI)
20. Franziska Gritschová (AUT)
21. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
22. Julija Pleškovová (RUS)
23. Michaela Heiderová (AUT)
24. Nadia Delagová (ITA)
25. Lisa Grillová (AUT)
26. Alice Merryweatherová (USA)
27. Angélica María Simariová Birknerová (ARG)
28. Laura Gaucheová (FRA)
29. Maruša Ferková (SLO)
30. Jasmina Suterová (SUI)
31. Mirjam Puchnerová (AUT)
32. Laura Pirovanová (ITA)
33. Candace Crawfordová (CAN)
34. Sabrina Simaderová (KEN)
35. Jennifer Piotová (FRA)
36. Alice McKennisová (USA)
37. Breezy Johnsonová (USA)
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Petra Vlhová (SVK) +0,58
3. Nina Ortliebová (AUT) +0,66
4. Ester Ledecká (CZE) +0,79
5. Franziska Gritschová (AUT) +0,81
6. Alice Merryweatherová (USA) +1,03
7. Laura Pirovanová (ITA) +1,04
8. Michelle Gisinová (SUI) +1,10
9. Maruša Ferková (SLO) +1,47
10. Wendy Holdenerová (SUI) +1,50
11. Elena Curtoniová (ITA) +1,59
12. Roni Remmeová (CAN) +1,65
13. Ilka Štuhecová (SLO) +1,68
14. Jasmina Suterová (SUI) +1,81
15. Priska Nuferová (SUI) +1,92
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +1,98
17. Jennifer Piotová (FRA) +2,00
18. Breezy Johnsonová (USA) +2,17
19. Rahel Koppová (SUI) +2,30
20. Nevena Ignjatovićová (SRB) +2,31
21. Michaela Heiderová (AUT) +2,33
22. Patrizia Dorschová (GER) +2,43
22. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,43
24. Laura Gaucheová (FRA) +2,44
25. Romane Miradoliová (FRA) +2,54
26. Tifany Rouxová (FRA) +2,56
27. Nadia Delagová (ITA) +2,65
28. Julija Pleškovová (RUS) +2,79
29. Alice McKennisová (USA) +3,31
30. Mirjam Puchnerová (AUT) +3,40
Průběžně pořadí (20 z 37 závodnic)
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Petra Vlhová (SVK) +0,58
3. Nina Ortliebová (AUT) +0,66
4. Ester Ledecká (CZE) +0,79
5. Franziska Gritschová (AUT) +0,81
Průběžně pořadí (10 z 37 závodnic)
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Wendy Holdenerová (SUI) +1,50
3. Elena Curtoniová (ITA) +1,59
4. Roni Remmeová (CAN) +1,65
5. Ilka Štuhecová (SLO) +1,68
Startovní listina 1. kola - Super-G
1. Ramona Siebenhoferová (AUT)
2. Ilka Štuhecová (SLO)
3. Roni Remmeová (CAN)
4. Priska Nuferová (SUI)
5. Federica Brignoneová (ITA)
6. Tifany Rouxová (FRA)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
9. Marta Bassinová (ITA)
10. Elena Curtoniová (ITA)
11. Romane Miradoliová (FRA)
12. Nevena Ignjatovićová (SRB)
13. Petra Vlhová (SVK)
14. Nicol Delagová (ITA)
15. Ester Ledecká (CZE)
16. Nina Ortliebová (AUT)
17. Rahel Koppová (SUI)
18. Patrizia Dorschová (GER)
19. Michelle Gisinová (SUI)
20. Franziska Gritschová (AUT)
21. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
22. Julija Pleškovová (RUS)
23. Michaela Heiderová (AUT)
24. Nadia Delagová (ITA)
25. Lisa Grillová (AUT)
26. Alice Merryweatherová (USA)
27. Angélica María Simariová Birknerová (ARG)
28. Laura Gaucheová (FRA)
29. Maruša Ferková (SLO)
30. Jasmina Suterová (SUI)
31. Mirjam Puchnerová (AUT)
32. Laura Pirovanová (ITA)
33. Candace Crawfordová (CAN)
34. Sabrina Simaderová (KEN)
35. Jennifer Piotová (FRA)
36. Alice McKennisová (USA)
37. Breezy Johnsonová (USA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) – 1225 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) – 1198 bodů
3. Petra Vlhová (SVK) – 1139 bodů
4. Corinne Suterová (SUI) – 777 bodů
5. Marta Bassinová (ITA) – 772 bodů
6. Wendy Holdenerová (SUI) – 717 bodů
...
13. Ester Ledecká (CZE) – 403 bodů
82. Martina Dubovská (CZE) – 35 bodů
93. Gabriela Capová (CZE) – 21 bodů
1. Ramona Siebenhoferová (AUT)
2. Ilka Štuhecová (SLO)
3. Roni Remmeová (CAN)
4. Priska Nuferová (SUI)
5. Federica Brignoneová (ITA)
6. Tifany Rouxová (FRA)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
9. Marta Bassinová (ITA)
10. Elena Curtoniová (ITA)
11. Romane Miradoliová (FRA)
12. Nevena Ignjatovićová (SRB)
13. Petra Vlhová (SVK)
14. Nicol Delagová (ITA)
15. Ester Ledecká (CZE)
16. Nina Ortliebová (AUT)
17. Rahel Koppová (SUI)
18. Patrizia Dorschová (GER)
19. Michelle Gisinová (SUI)
20. Franziska Gritschová (AUT)
21. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
22. Julija Pleškovová (RUS)
23. Michaela Heiderová (AUT)
24. Nadia Delagová (ITA)
25. Lisa Grillová (AUT)
26. Alice Merryweatherová (USA)
27. Angélica María Simariová Birknerová (ARG)
28. Laura Gaucheová (FRA)
29. Maruša Ferková (SLO)
30. Jasmina Suterová (SUI)
31. Mirjam Puchnerová (AUT)
32. Laura Pirovanová (ITA)
33. Candace Crawfordová (CAN)
34. Sabrina Simaderová (KEN)
35. Jennifer Piotová (FRA)
36. Alice McKennisová (USA)
37. Breezy Johnsonová (USA)
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Wendy Holdenerová (SUI) +1,50
3. Elena Curtoniová (ITA) +1,59
4. Roni Remmeová (CAN) +1,65
5. Ilka Štuhecová (SLO) +1,68
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Petra Vlhová (SVK) +0,58
3. Nina Ortliebová (AUT) +0,66
4. Ester Ledecká (CZE) +0,79
5. Franziska Gritschová (AUT) +0,81
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:15,62
2. Petra Vlhová (SVK) +0,58
3. Nina Ortliebová (AUT) +0,66
4. Ester Ledecká (CZE) +0,79
5. Franziska Gritschová (AUT) +0,81
6. Alice Merryweatherová (USA) +1,03
7. Laura Pirovanová (ITA) +1,04
8. Michelle Gisinová (SUI) +1,10
9. Maruša Ferková (SLO) +1,47
10. Wendy Holdenerová (SUI) +1,50
11. Elena Curtoniová (ITA) +1,59
12. Roni Remmeová (CAN) +1,65
13. Ilka Štuhecová (SLO) +1,68
14. Jasmina Suterová (SUI) +1,81
15. Priska Nuferová (SUI) +1,92
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +1,98
17. Jennifer Piotová (FRA) +2,00
18. Breezy Johnsonová (USA) +2,17
19. Rahel Koppová (SUI) +2,30
20. Nevena Ignjatovićová (SRB) +2,31
21. Michaela Heiderová (AUT) +2,33
22. Patrizia Dorschová (GER) +2,43
22. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,43
24. Laura Gaucheová (FRA) +2,44
25. Romane Miradoliová (FRA) +2,54
26. Tifany Rouxová (FRA) +2,56
27. Nadia Delagová (ITA) +2,65
28. Julija Pleškovová (RUS) +2,79
29. Alice McKennisová (USA) +3,31
30. Mirjam Puchnerová (AUT) +3,40
Dařilo se i Ester Ledecké, která zajela čtvrtý nejlepší čas a dnes bude útočit na nejlepší desítku.