konec
SK Interobal Plzeň
1:7 (1:3)
FK ERA-PACK Chrudim
Čtvrtek 27.02.2020, 18:30 • SH Lokomotiva Plzeň • VARTA futsal liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Díky za pozornost, futsalu zdar. (20:05:37)
   
  Takže Chrudim vede VARTA futsal ligu. V případě rovnosti bodů skončí po základní částí před Plzní a vypadá to, že by celou základní část i mohla vyhrát. Má totiž i lepší vzájemné zápasy se Spartou.
   
  Max si podal ruku s Lukášem Rešetárem, se kterým se samozřejmě potkal v Chrudimi. Slováček se ještě baví s trenérem Kopeckým.
   
  Plzeň – Chrudim 1:7. Chrudim byla lepší v prvním poločase, zaslouženě jej otočila. Proměnila správně nařízenou krátkou penaltu po ruce Havla. Plzni ani nenahrála žlutá karta pro Vnuka z 10. minuty.

  Interobal na startu druhého poločasu vyrovnal hru. Jenže v 27. minutě chyboval Kozár a Slováček se ze samostatného úniku nemýlil. Vstřelil hodně důležitou branku. Plzni poté nepomohlo ani vyloučení Vnuka druhou žlutou kartou za faul na Évertona u střídačky.To znamená, že Vnuk má nyní oficiálně červenou kartu, pro kterou nebude hrát na Helasu a zároveň tři žluté karty.

  Utkání už se v závěru de facto dohrávalo. Chrudim ukázala, že má zkušenost s podobnými zápasy, trestala víceméně jakoukoliv větší chybu Plzně.
   
  Trenér Kopecký ještě něco Kozárovi vysvětluje po zápase.
   
  Konec zápasu.
   
  39:26
  Chrudim právě vstřelila branku!
  1:7. Plzeňská udělala velkou chybu v rozehře. Marek Kopecký se hned vztekal na Kozára. TOMÁŠ KOUDELKA si seběhl pro míč, strčil si ho zleva na střed. Lecjaks máchl pravou rukou, ale v cestě balónu do levé poloviny brány z pohledu střelce už nezabránil.

  Vzhledem k tomu, že se Marek Kopecký zlobil na Kozára, tak by to měl být on, kdo chyboval v rozehrávce. Bez asistence.
   
  39:07
  Koudelka hledal Došu ve vápně, ale Plzeň získala míč. Kozár mířil mezi nohy brankáře, Štrajt poté dorážkou do pravé nohy Rennana.
   
  38:58
  Pavel Drozd si vyměnil míč s Rennanem, seběhl na levou stranu, ale v rohu hřiště neprošel z těžké pozice přes Holého.
   
  38:10
  Jenže ten se nesetkal s přesností a Chrudim nezakončila, jen držela balón až Pavel Drozd měl k míči daleko na levé straně.
   
  37:56
  "Dva, dva!" Koudelka chystá signál při rohu zleva.
   
  37:52
  Schovaná střela Štrajta končí zleva vedle přední tyče.
   
  37:47
  Lecjaks nakopl míč na levou stranu Holému, ten měl hned u sebe Yuriho, i tak roh pro Interobal, konkrétně Kozára.
   
  36:43
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Slováček vypíchl nahrávku na Künstnera. Šel tak po levé straně do brejku dva na jednoho a mezi nohama Kovácse adresoval balón na zadní tyč, kde YURI uklízel ve skluzu do prázdné branky. Asistence: Matěj Slováček.
   
  36:24
  Felipe a Yuri pozlobili obranu Plzně, Yuri střílel křížem k levé tyči, ale Lecjaks se dobře položil na palubovku.
   
  36:00
  Künstner zkazil křižnou nahrávku z levé strany z prvního doteku, rozehrávat by měl Rennan.
   
  35:38
  Felipe byl zdvojený při rozehře, i tak přihrál po pravé straně, ale Pavel Drozd narazil na zákrok Lecjakse pravou rukou na hranici vápna.
   
  35:16
  Zdráhal se nedohodl s Kozárem a Yuri rozehraje aut z poloviny hřiště.

  Vít Muzikář

  Branky: 12. Zdráhal (Vnuk) – 14. Éverton (D. Drozd), 15. D. Drozd (Koudelka), 17. Éverton (pen.), 27. Slováček, 29. Kovács (vla.), 37. Yuri (Slováček), 40. Koudelka

  Karty:   10. Vnuk (PLZ), 28. Zdráhal (PLZ) – 18. Slováček (CHR), 25. Éverton (CHR), 25. Rennan (CHR)   32. Vnuk (PLZ)


  SK Interobal Plzeň: Lecjaks (Němec, Luhový) – Holý, Kovács (C), Kozár, Vnuk – Štrajt, Zdráhal, Havel, Künstner, Rozboud, Maur Trenér: Marek Kopecký.
  FK ERA-PACK Chrudim: Rennan (Žďánský) – Yuri, Duio, Slováček (C), Felipe – D. Drozd, Éverton, Koudelka, Doša – P. Drozd, M. Mareš Trenér: Felipe Conde.

  Rozhodčí: O. Černý, Nešněra – Lafek

  Diváci: 474