NY Islanders – Montreal | 2:6 (kon.) | | | NY Rangers – St. Louis | 1:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 7:3 (kon.) |
Tampa – Boston | 1:2 (kon.) | | | Winnipeg – Buffalo | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – Nashville | 3:1 (kon.) |
Dallas – Edmonton | 1:2 (po pr.) | | | Chicago – Anaheim | 6:2 (kon.) | | | Vegas – New Jersey | 3:0 (kon.) |
San Jose – Toronto | 5:2 (kon.) |
Žďár n/S – Nový Jičín | 7:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 5:1 (kon.) | | | David Servis – Kobra | 1:4 (kon.) |
Jablonec n/N – Nová Paka | 4:1 (kon.) | | | Trutnov – Dvůr Králové n. L. | 4:5 (kon.) | | | Řisuty – Bílina | 0:6 (kon.) |
Děčín – Vrchlabí | 5:10 (kon.) | | | Kolín – Tábor | 7:4 (kon.) | | | Příbram – Klatovy | 5:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Novosibirsk | 0:1 (po pr.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 5:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – N.Novgorod | 3:0 (kon.) |
Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kralupy n. Vltavou | 6:7 (po pr.) |
Skalica – Dubnica | 4:5 (po s.n.) | | | Martin – Žilina | 2:1 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 3:0 (kon.) |
Bratislava Capitals – Levice | 5:2 (kon.) |
Akademici Plzeň – HC UP Olomouc | 5:4 (po pr.) |
konec
SKMB Boskovice z.s.
5:3
(2:2, 0:0, 3:1)
HOKEJ Uherský Ostroh
57:30
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Aleš Nevídal – 2 min., podrážení).
|
|
57:30
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Karel Benýšek – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
|
|
54:53
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Martin Dufek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
33:47
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Pavel Flora – 2 min., podrážení).
|
|
33:47
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Marek Rauš – 2 min., hákování).
|
|
23:59
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Tomáš Beneš – 2 min., podrážení).
|
|
21:11
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Adam Studený.
|
|
18:12
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Lumír Galuška – 2 min., hákování).
|
|
17:48
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Radim Antonovič – 2 min., hrubost).
|
|
17:48
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Patrik Štancl – 2 min., hrubost).
|
|
17:48
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Patrik Štancl – 2 min., krosček). Trest odpyká Lukáš Hnilička.
|
|
11:25
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Adam Studený – 2 min., podrážení).
|
|
6:02
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Lukáš Zalubil – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
5. Hasoň (Šebek, Štancl), 16. Pelikán (Vágner, Šebek), 41. Hnilička (Stehlík, Strýček), 48. Štancl (Šebek, Hasoň), 60. Skácel (Benýšek, Strýček) – 6. Antonovič (Klimovič, Kučera), 12. Zalubil (Klimovič, Mika), 53. Klimovič (Vaněk)
Rozhodčí: Ladislav Netopil, Luděk Vepřek — Tomáš Chramosta, Tomáš Lidák
Diváci: 310
Neproměněná penalta:
SKMB Boskovice z.s.:
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ladislav Netopil, Luděk Vepřek — Tomáš Chramosta, Tomáš Lidák
Diváci: 310