SHC Maloměřice – Jičín 24:36 (kon.) | Královo Pole – Dukla 19:40 (kon.) | Zubří – Nové Veselí 26:20 (kon.)
Kopřivnice – Hranice 33:29 (kon.)
HC ROBE Zubří
26:20 (14:8)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 07.03.2020, 18:00 • Sportovní hala Zubří • Chance Extraliga mužů • 21. kolo
    60
    Přesně minutu před koncem se po rychlé kličce prosadil Bassomben. Míč nasměroval do spodní části branky. (26:20)
    58
    Krčál se prosadil i přes faul Hybnera. Sokol se tak přiblížil dvacetigólové metě. (26:19)
    58
    Střelba branek se v posledních minutách malinko zasekla. Až Novému Veselí se povedlo přerušit poměrně dlouhé čekání. (26:18)
    54
    Lukáš Mořkovský se taktéž nemýlí. Zubří si drží konstantní náskok devíti přesných zásahů. (26:17)
    54
    Gólová radost i na hostující straně. Už popáté se dokázal prosadit Kristo Voika. (25:17)
    53
    V poměrně uvolněné pasáži skóruje také Hybner, pro kterého je to třetí zásah. (25:16)
    52
    Další dalekonosná trefa, o kterou se za Sokol postaral Adam Ptáčník. (24:16)
    51
    Řezníček napřáhl z dálky a z osy hřiště prostřelil vše, co mu stálo v cestě. (24:15)
    49
    Další sedmička pro hosty. Malina si na míč nohou sáhl, ale trefě Dodicy přesto nezabránil. (23:15)
    48
    Tak to byla paráda od Lukáše Hybnera, který se prosadil střelou zády brance! Míč zapadl k pravé tyči. (23:14)
    47
    Hosté kosmeticky snižují díky nechytatelné pumelici Ptáčníka. (22:14)
    46
    Jurkovi se otevřela cesta k dalšímu gólu díky pádu bránícího Bassombena. (22:13)
    44
    Před polovinou druhé půle už je zřejmě rozhodnuto. Mičkal v úniku trefil ze svého pohledu pravý horní roh. (21:13)
    43
    Domácím se zatím daří proměňovat všechny sedmičky. Jurka přidal jubilejní dvacátý gól svého týmu. (20:13)
    42
    Po více než pěti minutách se mohou radovat i fanoušci Zubří. Zprava dostal míč do sítě Miroslav Jurka. (19:13)
    39
    Jen co se domácí vrátili do plného počtu, tak Kristo Voika snížil na rozdíl pěti gólů. (18:13)
    37
    Malinovi proletěla nad pravým ramenem střela Romana Dodicy. (18:12)

37
    Další vyloučení na straně Zubří, jehož fanoušci už jsou na dvojici sudích hodně rozezlení. Odpočinout si jde Hlinka. (18:11)
    36
    O gólové situace nyní není nouze, Miroslav Jurka vrací Zubří sedmigólový náskok. (18:11)
    35
    Další trefa Voiky po asistenci s desítkou hrajícího Dodicy. (17:11)
    35
    Domácí nic neponechávají náhodě. Martin Hrstka s velkou jistotou proměnil sedmimetrový hod. (17:10)
    35
    Voika se uvolnil seběhnutím na osu hřiště, odkud zmírnil hostující manko na 10:16. (16:10)

34
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Pamphile Bassomben). (16:9)
    33
    Marek Hlinka se prosadil z levé spojky, zatímco na palubovce zůstal ležet jeden z hráčů Nového Veselí. (16:9)
    33
    Flajsar využil sehrávky na levé křídlo a zaznamenal teprve devátý gól hostujícího oddílu. (15:9)

33
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka). (15:8)
    32
    Jiří Dokoupil otevřel střelecký účet druhého poločasu. Nové Veselí začíná být v kritické situaci. (15:8)
    29
    Mořkovský zvyšuje na rozdíl šesti branek. To už startuje poslední minuta prvního poločasu. (14:8)

29
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (13:8)

28
    Zubří jde k velké nevoli publika podruhé v utkání do dvojnásobného oslabení. Na vině je faul Hrstky. (13:8)
    27
    Šustáček krásně nadhodil míč pro Jurku, který se odrazil z pravého křídla a ze vzduchu zavěsil. (13:8)

27
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Radomír Válek). (12:8)

24
    Zároveň s dalším domácím gólem je vyloučen Adam Ptáčník. Přesilovka pro Zubří! (12:8)
    24
    Hybner dostal míč od Řezníčka a z hranice brankoviště skóroval i přes velmi těsnou obranou dvou soupeřů. (12:8)
    23
    K radosti hostujících fanoušků skóruje Kocich. (11:8)
    22
    Hosté vyrobili lacinou chybu v kombinaci a posléze inkasovali z levého křídla od Filipa Dořičáka. (11:7)
    20
    V obraně si domácí tak dobře nevedli, Turčenko znovu snižuje na rozdíl tří branek. (10:7)
    20
    Pěkný podstřel Šustáčka k pravé tyči hostující branky. (10:6)
    19
    Proti čtyřem se poměrně záhy prosazuje Krčál. (9:6)

19
    Hned dvojnásobné vyloučení na straně Zubří. Hosté mají dobrou šanci na snížení. (9:5)
    18
    Díky dobrému bloku obrany se do úniku dostal Jurka a sám před gólmanem nezaváhal. (9:5)
    17
    Dořičák zleva dorazil střelu ze signalizované pasivity. (8:5)
    16
    Řezníček nezkrotil krátkou přihrávku, což spustilo rychlý brejk zakončený gólem Voiky. (7:5)
    15
    Hned vzápětí byla k vidění sedmička i na druhé straně, kde ji tentokrát proměnil Martin Kocich. (7:4)
    14
    Domácí se při první sedmičce nezmýlili. Na 7:3 zvýšil Martin Hrstka. (7:3)
    12
    Teď už se Sokol třetího gólu dočkal. V přesilovce se prosadil Melichar. (6:3)

11
    Malina se blýskl dvěma zákroky. Po tom druhém však bude čelit sedmičce za dvouminutový faul Řezníčka. (6:2)
    9
    Marek Hlinka z akrobatické dorážky zvyšuje už na rozdíl čtyř gólů! (6:2)
    8
    Rychlá rozehrávka po nepřesné střele Nového Veselí způsobila další brejkový gól pro Mičkala. (5:2)
    7
    Hosté se ani nestihli doradovat a už znovu inkasovali. Rychlou akci zakončoval Hlinka. (4:2)
    7
    Melichar našel na středu volného Sekuliće a ten jednoduše zavěsil. (3:2)
    6
    Tomáš Mičkal skóruje z levé spojky, domácí vedou 3:1! (3:1)

5
    Veselý se netrefil do prostoru branky i kvůli žlutému faulu Marka Hlinky. (2:1)

4
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Pamphile Bassomben). (2:1)
    4
    Tomáš Říha okamžitě odpovídá. Navíc se bude už podruhé vylučovat na straně Nového Veselí. (2:1)
    4
    Také Nové Veselí se dočkalo své první trefy, o kterou se zasloužil Kocich. (1:1)
    3
    Hosté ztratili míč při hře bez gólmana a Marek Hlinka neměl problém z vlastní poloviny trefit prázdnou branku. (1:0)