SHK Mustangové – Studénka Sledge 3:8 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
3:8 (1:2, 1:3, 1:3)
HC Sledge Studénka
Neděle 08.03.2020, 16:20Česká para hokejová liga • Finále

Je konec, vedení 1:0 ve finálové sérii slaví Studénka, která především díky výkonu dvou svých ruských hráčů Panfilova a Lisova vítězí 8:3! (18:00:53)

44:41
    Studénka právě vstřelila branku!
    Další chyba v rozehrávce, kterou trestá opět PANFILOV a i on zapisuje v dnešním utkání hattrick – 3:8.

43:42
    Po chybě v domácí obraně dává sedmou branku hostů PANFILOV.

43:15
    Zápas se stále dohrává v ofenzivním tempu z obou stran, Studénka se však dopředu už nežene tak, jako v předchozí třetině.

41:20
    Dnešnímu utkání přihlíží 251 fandících diváků!

40:36
    Na druhé straně skvělá příležitost pro Lisova, Boček ho ale náramným zákrokem vychytal!

39:32
    Pabst ve skvělé příležitosti přestřeluje!

38:35
    Pardubický kotel ještě domácí hráče podporuje v cestě za obratem, Mustangové to ale budou mít dnes hodně hodně těžké, pokud chtějí pomýšlet za momentálního stavu na zvrat.

36:41
    Pardubice právě vstřelily branku!
    PAVEL KUBEŠ zachytil špatnou rozehrávku hostů a pak to osamocený udělala lišácky – 3:6.

35:18
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Severin – 2 min, sekání).

35:13
    Pabst po vhazování u branky Studénky neváhal a hned střílel, klec ale netrefil.

34:41
    Hosté už zcela jistě rozhodují dnešní zpočátku napínavý mač, další branku přidává z bezprostřední blízkosti PANFILOV – 2:6.

31:49
    Boček na druhé straně musel předvést hodně akrobatický zákrok, aby znovu neinkasoval.

30:58
    Mustangové tlačí a chtějí ještě dramatickou třetinu, Studénka v plné sestavě ovšem nechce za žádnou cenu dopustit překvapení.

30:01

30:00

29:56
    Panfilov nahrál tentokrát před branku na LISOVA, který pravděpodobně už ukončuje veškeré větší domácí naděje – 2:5!

28:56
    LISOV dostal puk do samostatného úniku, a i když ho ještě stíhal Kubeš, nakonec hostující hráč přidává už svůj třetí gól a tedy kompletuje hattrick – 2:4!

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 15. Michalec (Hering, Kubeš), 16. Kubeš (Hering), 37. Kubeš – 2. Kalegaris (Panfilov, Lisov), 8. Lisov (Panfilov), 25. Lisov, 29. Lisov (Panfilov), 30. Lisov (Panfilov, Kudrna), 35. Panfilov (Lisov), 44. Panfilov (Fojtík), 45. Panfilov (Severin)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Kubeš, Pabst, Buhr R., Neuman, Motyčka, Kolek, Štěpják, Michalec, Horníček, Buhr. V., Hering, Doležal, Kořínek.
    HC Sledge Studénka: Lepáček (Kudela M.) – Kudela V., Fojtík, Panfilov, Lisov, Kudrna, Kalegaris, Prostředník, Severin, Mlčák.

Rozhodčí: Mariánus, Špulák, Borovec