Detroit – Tampa 5:4 (2:1 po s.n.) | Calgary – Vegas 3:5 (kon.) | Chicago – St. Louis 0:2 (kon.)
Anaheim – Minnesota 4:5 (po pr.) | Vancouver – Columbus 1:2 (kon.) | San Jose – Colorado 3:4 (kon.)
HC Trutnov
3:6 (1:4, 2:1, 0:1) Stav série: 0:2
Mostečtí Lvi
Pondělí 09.03.2020, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Sever • Předkolo

Děkuji vám za pozornost, přeji vám příjemný zbytek týdne a u dalších onlajnů se budu těšit na počtenou. (20:37:06)

Je dobojováno. Domácí se v poslední třetině hnali za vyrovnáním, Mostečtí však s chladnou hlavou dokázali útočné výpady domácích úspěšně bránit a v závěru je už do ničeho nepustili. Sami navíc sekundu před koncem přidali pojišťovací gól do prázdné brány. Už ve středu na domácím ledě tak mají Lvi první mečbol. Uvidíme, zda ho Draci dokáží odvrátit.

59:59
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Hosté přece jen potvrzují svou výhru trefou do prázdné brány pouhou sekundu před koncem. Úspěšným střelcem je ALEŠ HAVLŮJ. Asistence: Martin Mical.

59:48
    Po zakázaném uvolnění Lvů následuje vhazování před Hosnedlem.

59:35
    Domácí už znovu hrají v šesti, Krofta je na střídačce.

59:10
    Trutnovský gólman se váhavě snaží odjet zpět na střídačku, stále se ale hraje v jeho blízkosti, tak setrvává v brankovišti.

58:55
    Michal Krofta je ale zpátky v brance. Po hře vysokou holí se hra totiž přesunula před jeho svatyni.

58:50
    Trutnovští to v závěru zkusí ještě bez brankáře.

58:34
    Hosté skvěle brání střední pásmo, ani Višňákovi se tak útočnou modrou přejít nepodařilo.

57:45

57:43
    Jakub Tatar to vzal na sebe a rychle nabruslil až před hostující branku. Bekhendem se snažil zastihnout Hosnedla nepřipraveného u bližší tyčky, ale mostecký gólman puk za svá záda nepustil.

56:54
    Lvi dlouho kombinovali v útočné třetině až vlastní chybou na modré čáře pásmo ztratili.

56:18
    Domácím se podařilo kotouč poslat až k Hosnedlovi, pokud v dnešním zápase chtějí uspět, měli by se pokusit skórovat i ve svém oslabení.

55:55
    Domácí se ihned po vhazování pokoušeli vyhodit puk ze své třetiny, hosté ho však drží u hrazení a úspěšně bojují o útočné pásmo.

55:45
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Vácha – 2 min., nedovolené bránění).

55:34
    Na druhé straně podobně zakončoval Martin Mical. Ten měl na střelu více prostoru, i on ale pálil pouze do připraveného gólmana.

55:25
    Jakub Planý se rychle hnal do útočného pásma, kvůli dotíravým obráncům ale nezakončil příliš dobře a svou střelu nasměroval pouze do výstroje Lukáše Hosnedla.

54:50
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Poul – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Krsek – 2 min., hrubost).

54:50
    Máme tu další melu na brankovišti Mostu. Filip Krsek se příliš horlivě natahoval k dorážce, mostečtí obránci se tak do domácího útočníka pustili. Oba kapitáni ještě se sudími probírají možné tresty. Uvidíme, jestli se bude vylučovat.

54:06
    Hraje se znovu v Hosnedlově blízkosti, domácím pomalu ale jistě ubíhá čas na případné vyrovnání.

53:32
    Trutnovskou rozehrávku zastavili hosté už ve středním pásmu a kotouč znovu klouže až za domácí klec.

52:43
    Stále se hraje u trutnovské svatyně, domácí stále nepouštejí soupeře do výraznějších šancí.

52:18
    Mostečtí svírají Trutnov kolem Krofty a v žádném případě ho nechtějí pustit ke své brance. Jejich střely ale už nemají gólové parametry a trutnovský brankář s nimi nemá větší problémy.

51:45
    Hosté pouze nahodili kotouč do útočné třetiny, kde však byli dříve Lvi, kteří ho znovu vyhodili na druhou stranu.

Dnešní utkání sleduje 587 diváků.

51:16
    Hosté to ještě zkouší do útoku. Vítězslav Nedrda si najel až na pravý kruh, jeho střelu však Krofta ukryl ve své náruči.

51:05
    Vlastní rozehrávka se Mostu nepovedla, je pískáno zakázané uvolnění.

50:41
    Lvi přesunuli hru až za domácí svatyni a snaží se zastavit Trutnov v jakýchkoliv snahách přejít střední pásmo.

50:16
    Ačkoliv jsou hosté na ledě už v pěti, Trutnovští pokračují v tlaku před Hosnedlovou brankou.

49:56

49:38
    Nahození Trutnova do útočného pásma hosté znovu posílají až ke Kroftovi.

49:07
    Hosté konečně vyhazují kotouč až za trutnovskou branku a aktivně napadají. Domácím se nedaří založit nový útok.

48:59
    Vojtěch Kubinčák to nakonec vzal na sebe, z levého kruhu se ale trefil přesně do výstroje připraveného Lukáše Hosnedla.

48:37
    Mosteckým se nedaří vyhodit kotouč a domácí nadále kombinují.

48:06
    Střelu Višňáka tečoval Planý vysoko nad mosteckou branku, Trutnovští ale stále drží útočné pásmo.

47:56
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mical – 2 min., nedovolené bránění).

47:29
    Obrana Mostu je zatím neprostupná, domácí se přesto dostali do útočného pásma, odkud Lukáš Vácha střílel mimo mosteckou branku.

46:41
    Domácí sázejí na dlouhá nahození, což se jim ne vždy vyplatí. Tentokrát v útočném pásmu pobyli pouze chvilku, hra se znovu přesunula do střední části hřiště.

46:12
    Martin Mical nebezpečně vypálil od hrazení, jeho střela šla rovnoběžně s brankou, Krofta puk zachytil do své lapačky.

45:41
    Hosté napadají rozehrávku Draků za Kroftou, což se jim zatím poměrně daří.

45:19
    Lvi se snažili Trutnov překvapit rychlou protiakci, ta ale skončila bez většího úspěchu a Trutnovští už znovu pospíchají směrem na mosteckou branku.

44:42
    Hosté se snaží zdržovat hru ve středním pásmu, měli by ale dávat pozor, aby se jim to nevymstilo.

44:15
    Tlak domácích lehce povolil a Lvům se daří odrážet jejich útočné výpady. Tentokrát ale znovu kotouč klouže až na zakázané uvolnění Mostu.

43:31
    Planý vypálil prudce od modré čáry, kotouč se od Hosnedla ale odrazil pouze do rohu, odkud ho Mostečtí konečně úspěšně vyhazují mimo své pásmo.

42:58
    Hosté mají problémy s aktivní hrou Draků, kotouč znovu vyhodili pouze na icing.

42:30
    Trutnovští se drží v útočném pásmu a zkouší to na branku ze všech stran. Jejich chuť na vyrovnání je hodně patrná.

42:13
    Zakázaným uvolněním se tentokrát provinili hosté, vhazování před Hosnedlem.

41:40
    Bohdan Višňák dostal zajímavou přihrávku na vrchol levého kruhu, se svou střelou ale dlouze váhala a jeden z bránících hráčů se mu stihl postavit do cesty.

41:18
    Teď chvíli Mostečtí hrozili před Kroftou, ani jedna z jejich střel se ale neujala.

40:45
    Domácí znovu začínají až ze své třetiny, Lvi se jim všemožně snaží zabránit v přechodu středního pásma.

40:33
    Draci se snažili rychle rozehrát, to se jim ale vůbec nepovedlo a je jim odpískáno zakázané uvolnění.

40:10
    Domácí se hned po vhazování ujali kotouče a nahodili do útočné třetiny, tam se však vůbec neudrželi a hra se přesunula na druhou stranu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:53.

Divoké utkání pokračuje. Během druhé třetiny sice padlo méně branek, zápas se však začal vyostřovat a dvě minuty před sirénou došlo k hromadné bitce. Na góly stále vedou hosté, poslední dvě úspěšné trefy si však připsal Trutnov. Uvidíme, zda se na Mostecké v poslední třetině ještě zvládne dotáhnout.

40:00

37:54
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2+2 min + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Böhm – 2+2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Poul – 2+2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Vácha – 2+2 min, hrubost).

37:54
    Po Hosnedlově zákroku tu máme hromadnou bitku před jeho brankou. Kolem létají helmy, hokejky i rukavice. Uvidíme, kolik trestů se rozhodčí rozhodnou udělit.

37:35
    David Drašar chtěl svému týmu vrátit ztracené vedení, jeho střelu z levého kruhu ale Krofta zvládl vyrazit mimo ohrožení své branky.

36:57
    Dlouhá rozehrávka hostů nebyla posouzena jako icing, při snaze Trutnova proniknout do útočné třetiny však zakázané uvolnění pískáno je.

36:15
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Draci jsou odměněni za zlepšenou hru a pomalu se na Most začínají dotahovat. David Jirásek zachránil kotouč na modré čáře a prudce vystřelil na branku. JAN STARÝ byl ve správný čas na správném místě a šikovně tečoval puk až za Hosnedlova záda. Asistence: David Jirásek.

35:53
    Suk to po vhazování v útočném pásmu zkoušel hned od modré, jeho střela však proletěla poměrně daleko od mostecké branky.

35:16
    Draky vstřelená branky nakopla a derou se do útoku, Mostečtí však poměrně v klidu vyvážejí kotouč do středního pásma.

34:14
    Přece jen se domácí znovu prosazují a snižují na rozdíl tří gólů. MIKULÁŠ POHL si připisuje druhý gól večera poté, co střelou z levé strany k bližší tyčce překonal Hosnedla. Bez asistence.

34:00
    Milan Böhm obkroužil branku, Krofta však zvládl přitisknout beton k tyčce a puk za svá záda nepustil.

33:35
    Domácí si sice vynutili vhazování před mosteckou brankou, tam však nic nepořídili a rychle míří na druhou stranu.

33:00
    Hraje se stále kolem trutnovského brankáře, po zmatcích před brankou kotouč míří do středního pásma.

32:40
    Lvi se drží v útočné třetině, František Bakrlík se krásně uvolnil v mezikruží, jeho mírnou střelu vyrazil Krofta mimo branku.

32:10
    Hraje se už ve stejném počtu na obou stranách, do útoku se znovu ženou hosté.

29:50
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Kozák – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Planý.

29:50
    Ve středním pásmu se strhla mela mezi Urbánkem a Kozákem. Bude se vylučovat, už předtím ale byla signalizována výhoda pro hosty. Trestů bude pravděpodobně víc.

29:02
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlík – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Böhm.
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Poul – 2 min., hrubost).

28:20
    Draci se protečovali až do útočeného pásma, mostecká obrana je ale do pořádných střeleckých pozic nepouští.

27:58
    Domácím gól sebral vítr z plachet a více ze hry mají stále Lvi, kteří pokračují s náporem na trutnovskou brankou.

26:41
    Mostečtí využívají trestné střílení a přidávají pátý gól do trutnovské sítě. PAVEL SMOLKA se pomalu rozjel na branku, pomíchal si s kotoučem a hbitou střelou pod lapačku překonal Michala Kroftu.

26:41
    David Jirásek fauloval jednoho z hráčů Mostu při samostatném úniku a je nařízeno trestné střílení.

26:00
    O podobně rychlou akci se pokoušeli Mostečtí, Milan Böhm ale nedokázal dobruslit dlouhou rozehrávku a píská se icing.

25:30

25:06
    Jan Starý nabíral rychlost, po obdržení přihrávky to tak na mosteckou branku zkoušel z pravého kruhu. Do střely mu však včas zasáhl jeden z hostujících hráčů a kotouč doklouzal pouze k mantinelům.

24:53
    Ani tahle přesilovka se domácím nedaří, svou rozehrávku totiž poslali pouze na zakázané uvolnění.

24:40
    Draci se znovu vydali do útoku, opět je ale odrazila mostecká obrana až do pásma před Kroftou.

24:15
    Domácí byli vyhnáni až za svou branku, odkud se jim nedaří rozehrát další útočnou akci. Lvi dobře napadají.

23:40
    Domácí se ihned po buly snažili zaskočit Hosnedla střelou, Jakub Planý ale pálil z levého kruhu pouze mimo.

23:30
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., podrážení).

23:14
    Hra je soustředěna kolem trutnovské branky, Michal Krofta po střele jednoho z hostů znovu přerušuje hru.

23:09
    Domácí gólman se proti střele Bakrlíka z mezikruží vytáhl zákrokem svou lapačkou.

22:34
    Hosté prohánějí Trutnovské a už jsou zase v útočné třetině. Zatím krouží kolem branky a snaží se ze všech stran překvapit Kroftu.

21:53
    Teprve díky vhazování po Hosnedlově boku se domácí zvládli usadit v útočném pásmu, po několika sekundách hry u mantinelu ale kotouč znovu míří do střední třetiny.

21:29
    Domácí se dokázali osvobodit z hostujícího tlaku a zamířili do útoku, odtamtud je ale Lvi hned rychle vyhánějí. Je však pískáno zakázané uvolnění Mostu.

21:05
    František Bakrlík využil zaváhání trutnovské defenzivu a s kotoučem se rozjel na branku, se střelou na bližší tyč neuspěl.

20:35
    Hra se rychle přesunula na druhou stranu, Drakům se ale nedaří dostat se před pevnou obranu hostů do střeleckých příležitostí.

20:06
    Hosté získali kotouč z úvodního buly třetiny a hned se ženou na Kroftovu branku. Böhm se tlačil do brankoviště, ale trutnovský gólman si prostor mezi betony pohlídal.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:53.

Poměrně divokou první třetinu máme za sebou. Lvi ve třetí minutě vedli už o dva góly, domácí ale dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Následně však Mostečtí navyšovali, jeden gól dokonce vsítili ve vlastním oslabení. Utkání se tak zatím vyvíjí lépe pro hostující celek, domácí ale mají ještě docela dost času na to, se zápasem něco udělat.

20:00

19:50
    Po vhazování v útočném pásmu domácí ztratili kotouč, Lvi ještě nahazují za trutnovskou branku.

19:48
    Miroslav Polák odjíždí na střídačku bez pomoci spoluhráčů, vyučovat se nebude.

19:42
    Domácí nahodili kotouč do útočné třetiny, kde byl u hrazení prudce sražen Miroslav Polák. Kolem otřeseného hráče se teď strhla ještě menší potyčka. Oba kapitáni diskutují s hlavním arbitrem.

19:06

18:58
    Hosté se snaží být nebezpeční i v oslabení, díky několika defenzivním zákrokům domácích ale tentokrát neprošli přes střední pásmo.

18:20
    Hosté znovu vyhazuj až k Michalu Kroftovi, který rozehrává na hokejky svých spoluhráčů a posílá je do akce.

17:52
    O navázání na předchozí úspěch v oslabení se teď pokoušeli Mostečtí, na modré čáře je však pískán ofsajd.

17:16
    Hned po vhazování vyhazují Lvi kotouč až za trutnovskou branku, domácí tak musí založit útok od svého gólmana.

17:06
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., hákování).

16:50
    Domácím to do útoku moc nejde, další ofenzivní pokus zastavuje postavení mimo hru.

16:32
    Nyní se Lvi už usadili před brankou Michala Krofty, po několik odrazech se puk dostal až k Bečvářovi, ten ale z pravého kruhu trefil pouze trutnovského gólmana.

16:00
    Trutnovští teď několikrát buk před brankou tečovali vysoko nad brankovou konstrukcí, je tak přirozeně pískána vysoká hůl a následuje vhazování ve střední třetině.

15:38
    Hosté se prodrali až do útočného pásma, nikam však nespěchají a po chvíli je kotouč znovu na hokejkách Draků.

15:11
    Marek Škvrně si zajímavě najížděl po levé straně před branku a střílel. Lukáš Hosnedl jeho pokus vyrazil nad sebe, neposedný kotouč ale zvládl zkrotit do své lapačky.

14:46
    Po vhazování před Kroftou se hosté drží v útočné třetině, hraje se však převážně u mantinelů.

14:43
    Ani jednomu z týmů se teď nedaří pořádně se usadit před soupeřovou brankou, domácí navíc chybně rozehrávají až na zakázané uvolnění.

13:35

12:43
    Lvi využili zaváhání domácích na útočné modré a ve vlastním oslabení navyšují své vedení. MARTIN MICAL dostal krásnou přihrávku do jízdy a úplně sám se hnal na domácího gólmana. Kotuč mu však v závěru ujel od hokejky, i přesto ho ale zázrakem dokázal doklepnout až do sítě. Asistence: Pavel Smolka.

12:00
    Hosté se osvobodili vyhozením přes všechny čáry.

11:39
    Planý si hned po vhazování stáhl kotouč na modrou a vystřelil, jeho pokus ale projel několik čísel kolem mostecké branky.

11:35
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Mála.

11:00
    Hosté se tlačí na branku i po vstřeleném gólu, Bakrlík to zkoušel z pomezí kruhů, Krofta jeho ránu však vyrazil před sebe. Za dorážkou se hostující útočník už natáhnout nedokázal.

09:42
    Střídání v týmu HC BAK Trutnov: ze hřiště odchází Ašenbrenner, přichází Krofta.

09:42
    Hosté rychle využívají přesilovku a vyhánějí Ašenbrennera z branky. ALEŠ HAVLŮJ napřáhl na modré čáře a svou prudkou střelou prostřelil trutnovského gólmana. Asistence: Pavel Smolka, Vladimír Kýhos.

09:27
    Hosté byli po vhazování před Ašenbrennerem úspěšnější, kombinují kolem trutnovské branky.

09:19
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Škvrně – 2 min., podrážení).

09:06
    Hosté se snaží rozehrát ze své třetiny, Trutnovští ale dobře forčekují před Hosnedlem.

08:49
    Lukáš Vácha nahodil ze středního pásma na branku. Lukáš Hosnedl nechal přerušit hru, Draci tak alespoň získali vhazování v útočném pásmu.

08:21
    Hosté jsou v útočné třetině rozhodně nebezpečnější než jejich soupeř, domácí jejich tlaku ale zatím odolávají.

07:41
    Lvi znovu nakoukli do útočné třetiny, domácí je ale rychle vyhnali zpět. Následně se bekhendem pokoušel Kuběna, ale neuspěl.

07:20
    Teprve teď domácí vyhodili kotouč ze svého pásma a střídají.

06:43
    Bakrlík nahazoval na branku od modré, žádný z jeho spoluhráčů se ale nenabídl k teči a kotouč odklouzal do rohu. Hosté však pokračují v tlaku.

06:11
    Hosté dokázali získat vhazování v útočném pásmu a už kombinují před Ašenbrennerem.

05:58

05:15
    Domácí po nenápadné akci snižují na 1:2. MIKULÁŠ POHL sebral kotouč ve středním pásmu a po pravé straně nabruslil až na pravý kruh. Tam napřáhl a zamířil na vzdálenější tyč. Mostecký gólman do střely sice lehce zasáhl, nedokázal však změnit její trajektorii a puk doklouzal až za brankovou čáru. Asistence: Jakub Planý.

05:02

04:29
    Tentokrát se kotouč dostal až za hostující branku, ale podél matinelů ze třetiny znovu vyklouzal pryč.

03:59
    Další pokus Trutnova o přechod útočné modré, další mostecké vyhození kotouče přes všechny čáry.

03:30
    Domácím se nedaří rozestavět přesilovkovou formaci a již podruhé jsou vyhnáni až za svého gólmana.

03:02
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlík – 2 min., vysoká hůl).

02:10
    Domácí si berou oddechový čas.

02:10
    Pozor, hosté se bleskurychle ujímají již dvoubrankového vedení. Krátce po vhazování v útočné třetině na branku nahazoval David Šesták, úspěšnou teč až do branky si následně připsal FRANTIŠEK BAKRLÍK. Asistence: David Šesták, František Mála.

01:38
    Rychlá protiakce a gól. Jan Bečvář rychle přebruslil celé hřiště a z mezikruží hbitě nahrál DAVIDU DRAŠAROVI na levou stranu. Mostecký obránce pálil z první a střelou na bližší tyčku překonal Ašenbrennera. Asistence: Jan Bečvář, Pavel Kuběna.

01:27
    Domácí na chvíli ještě pobyli v útočné třetině, teď se na trutnovskou branku ale již ženou Mostečtí.

01:09
    Hra se okamžitě přesunula na druhou stranu. David Jirásek vypálil lehkou střelu od modré čáry, s ní neměl hostující gólman žádné problémy a rozehrává svým spoluhráčům.

00:29
    Teď už se ale Lvi prohnali středním pásmem až před Patrika Ašenbrennera, Pavel Smolka byl však u mantinelů odstaven jedním z domácích.

00:10
    Úvodní buly zápasu sice získali hosté, Draci je však zatlačili až před Lukáše Hosnedla, kde napadají jejich rozehrávku.

00:01

HC BAK Trutnov: Ašenbrenner (Krofta) – Vácha (A), Junek, Suk, Jirásek, Leder, Pohl, Višňák – Poul, Planý, Tatar, Fedulov (C), Kubinčák (A), Faltys, Chytráček, Krsek, Starý, Janoušek, Škvrně, Kozák.

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kopýtko) – Šesták, Havlůj (C), Urbánek, Havlík, Fučík, Polák – Bakrlík, Smolka, Nedrda (A), Kýhos (A), Kuběna, Mical, Bečvář, Mála, Böhm, Drašar.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Řezníček.

Předkolo – série 0:1

Sérii rozehrál Most s Trutnovem na severu Čech. Draci byli domácímu celku rovnocenným soupeřem, v druhé třetině však mostecký útok udeřil dvěma góly a ve třetí ještě navyšoval. Skvěle chytající Lukáš Hosnedl za svá záda nepustil ani jednu střelu, zápas tak jednoznačně ovládli Mostečtí 3:0. V sérii se ujali vedení, dnes je však na Trutnovu, zda zvládne vyrovnat, nebo jestli ve středu pojede do Mostu odvracet mečbol Lvů.

MOSTEČTÍ LVI

Lvi po základní části skončili třetí a v předkole si tak zajistili výhodu domácího prostředí. Mostečtí navíc skvěle odehráli několik posledních utkání a do 1. kola play off tak vstoupili lépe naladěni než jejich soupeř, který naopak v závěru základní části dvakrát padl. I to možná hrálo roli v úvodním duelu série, který Most opanoval. V loňské sezóně se Lvi probojovali až do semifinále, od postupu mezi nejlepší čtyřku je letos dělí už jen dvě vítězství.

HC BAK Trutnov

Domácí neměli cestu do vyřazovací části soutěže vůbec jednoduchou. Ačkoliv se nejdříve drželi na příčkách zajišťujících účast v play off, v jednu chvíli se propadli a ocitli se až na předposledním místě tabulky. Sérií dobrých výkonů si však vydobyli postup do předkola z šestého místa. Oproti loňskému roku, kdy nepostoupili, tak Draci určitě zaznamenali zlepšení, uvidíme, kam to letos v play off dotáhnou. Prvním krokem však musí být vyrovnání série proti Mostu.

Krásný pondělní podvečer přeji z trutnovského zimního stadionu, kde dnes dojde k druhému duelu předkola mezi týmy HC BAK Trutnov a MOSTEČTÍ LVI.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 6. Pohl (Planý), 35. Pohl, 37. Starý (Jirásek) – 2. Drašar (Bečvár, Kuběna), 3. Bakrlík (Šesták, Mála), 10. Havlůj (Smolka, Kýhos), 13. Mical (Smolka), 27. Smolka (TS), 60. Havlůj (Mical)

HC Trutnov: Ašenbrenner (10. Krofta) – Vácha (A), Junek, Suk, Jirásek, Leder, Pohl, Višňák – Poul, Planý, Tatar, Fedulov (C), Kubinčák (A), Faltys, Chytráček, Krsek, Starý, Janoušek, Škvrně, Kozák.
    Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kopýtko) – Šesták, Havlůj (C), Urbánek, Havlík, Fučík, Polák – Bakrlík, Smolka, Nedrda (A), Kýhos (A), Kuběna, Mical, Bečvář, Mála, Böhm, Drašar.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Řezníček