Tisková konference HC Dukla Jihlava k ukončení sez | (kon.) |
Sprint žen, 7,5 km, Kontiolahti | Vítěz: D. Herrmannová (GER) (kon.) |
Paríž - Nice 2020 6.etapa | víťaz: Tiesj Benoot (Sunweb) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Åre | (zruš.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Åre | (zruš.) |
Kvalifikace lety HS240, Vikersund | (zruš.) |
SP - snowboardcross žen, Veysonnaz | Vítěz: M. Moioliová (ITA) (kon.) |
konec
SP - Sprint žen, 7,5 km, Kontiolahti
Vítěz: D. Herrmannová (GER)
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Denise Herrmannová (GER) 20:00,5 min (1)
2. Franziska Preussová (GER) +20,1 s (1)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +32,3 (2)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +37,1 (1)
5. Markéta Davidová (CZE) +42,5 (1)
6. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +47,3 (0)
7. Larisa Kuklinová (RUS) +47,9 (0)
8. Chloé Chevalierová (FRA) +51,5 (1)
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +52,6 (1)
10. Selina Gasparinová (SUI) +55,2 (2)
11. Julia Simonová (FRA) +56,6 (2)
12. Karolin Horchlerová (GER) +1:00,2 (0)
13. Célia Aymonierová (FRA) +1:03,3 (2)
14. Valj Semerenková (UKR) +1:04,1 (1)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:13,6 (2)
16. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:15,8 (2)
17. Justine Braisazová (FRA) +1:17,6 (3)
18. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:17,7 (3)
19. Dorothea Wiererová (ITA) +1:19,1 (3)
20. Ivona Fialková (SVK) +1:22,0 (1)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:24,1 (2)
22. Aita Gasparinová (SUI) +1:24,2 (1)
23. Lucie Charvátová (CZE) +1:24,7 (3)
24. Irina Starychová (RUS) +1:25,1 (2)
25. Mona Brorssonová (SWE) +1:28,2 (1)
26. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) 1:31,2 (1)
27. Regina Ojaová (EST) +1:35,4 (1)
28. Hanna Öbergová (SWE) +1:37,2 (4)
29. Kinga Zbylutová (POL) +1:39,3 (1)
30. Vita Semerenková (UKR) +1:43,0 (2)
31. Susanna Meinenová (SUI) +1:44,2 (2)
32. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:45,2 (2)
33. Caroline Colombová (FRA) +1:46,1 (2)
34. Christina Riederová (AUT) +1:48,2 (1)
35. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:48,7 (1)
36. Emma Lunderová (CAN) +1:49,2 (2)
37. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:49,6 (2)
38. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:49,8 (2)
39. Federica Sanfilippová (ITA) +1:50,3 (2)
40. Johanna Skottheimová (SWE) +1:50,9 (2)
...
41. Jessica Jislová (CZE) +1:51,3 (2)
58. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:24,3 (3)
77. Paulina Fialková (SVK) +3:26,2 (6)
79. Veronika Machyniaková (SVK) +3:30,4 (2)
Startovní listina
1. Federica Sanfilippová (ITA)
2. Denise Herrmannová (GER)
3. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
4. Vanessa Hinzová (GER)
5. Franziska Preussová (GER)
6. Markéta Davidová (CZE)
7. Emma Lunderová (CAN)
8. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
9. Jelena Kručinkinová (BLR)
10. Anna Frolinová (KOR)
11. Julia Simonová (FRA)
12. Tiril Eckhoffová (NOR)
13. Justine Braisazová (FRA)
14. Ivona Fialková (SVK)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
16. Lisa Vittozziová (ITA)
17. Kamila Żuková (POL)
18. Dorothea Wiererová (ITA)
19. Fujuko Tačizakiová (JPN)
20. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
21. Paulina Fialková (SVK)
22. Anais Bescondová (FRA)
23. Aita Gasparinová (SUI)
24. Synnøve Solemdalová (NOR)
25. Julija Džimová (UKR)
26. Ťia-lin Tchang (CHN)
27. Katharina Innerhoferová (AUT)
28. Elvira Öbergová (SWE)
29. Galina Višněvská (KAZ)
30. Irina Starychová (RUS)
31. Lena Häckiová (SUI)
32. Baiba Bendiková (LAT)
33. Regina Ojaová (EST)
34. Lucie Charvátová (CZE)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Mari Ederová (FIN)
37. Selina Gasparinová (SUI)
38. Světlana Mironovová (RUS)
39. Karolin Horchlerová (GER)
40. Christina Riederová (AUT)
41. Linn Perssonová (SWE)
42. Johanna Talihärmová (EST)
43. Hanna Solaová (BLR)
44. Larisa Kuklinová (RUS)
45. Kinga Zbylutová (POL)
46. Lea Einfaltová (SLO)
47. Mona Brorssonová (SWE)
48. Hanna Öbergová (SWE)
49. Célia Aymonierová (FRA)
50. Jüan-meng Čchu (CHN)
51. Anastasija Merkušinová (UKR)
52. Elisa Gasparinová (SUI)
53. Julia Schwaigerová (AUT)
54. Natalja Kočerginová (LTU)
55. Dzinara Alimbekavová (BLR)
56. Veronika Machyniaková (SVK)
57. Suvi Minkkinenová (FIN)
58. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
59. Janina Hettichová (GER)
60. Polona Klemenčičová (SLO)
61. Michela Carraraová (ITA)
62. Nika Blaženićová (CRO)
63. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
64. Johanna Skottheimová (SWE)
65. Daniela Kadevová (BUL)
66. Chloé Chevalierová (FRA)
67. Tuuli Tomingasová (EST)
68. Jessica Jislová (CZE)
69. Ida Lienová (NOR)
70. Vita Semerenková (UKR)
71. Nadia Moserová (CAN)
72. Un-čung Ko (KOR)
73. Fan-čchi Meng (CHN)
74. Amanda Lightfootová (GBR)
75. Sari Maedaová (JPN)
76. Eniko Martonová (ROU)
77. Lotte Lieová (BEL)
78. Dunja Zdoucová (AUT)
79. Olena Pidhrušná (UKR)
80. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
81. Emily Dicksonová (CAN)
82. Caroline Colombová (FRA)
83. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
84. Andrea Mezdreaová (ROM)
85. Erika Jänkäová (FIN)
86. Stefanie Schererová (GER)
87. Mariya Abeová (KOR)
88. Kristina Rezcovová (RUS)
89. Valj Semerenková (UKR)
90. Susanna Meinenová (SUI)
91. Irina Kručinkinová (BLR)
92. Jurie Tanakaová (JPN)
93. Dafinka Koevová (BUL)
94. Nina Zadravecová (SLO)
95. Kadri Lehtlaová (EST)
96. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
97. Anna Magnussonová (SWE)
Průběžné pořadí SP ve sprintu
1. Dorothea Wiererová (ITA) 283 bodů
2. Denise Herrmannová (GER) 254
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 248
4. Tiril Eckhoffová (NOR) 235
5. Hanna Öbergová (SWE) 232
6. Paulina Fialková (SVK) 191
...
8. Markéta Davidová (CZE) 172
12. Lucie Charvátová (CZE) 145
34. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 72
40. Paulina Fialková (SVK) 56
54. Jessica Jislová (CZE) 30
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Dorothea Wiererová (ITA) 776 bodů
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 707
3. Hanna Öbergová (SWE) 705
4. Denise Herrmannová (GER) 660
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 597
...
8. Paulina Fialková (SVK) 489
15. Markéta Davidová (CZE) 404
29. Lucie Charvátová (CZE) 215
31. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 215
43. Ivona Fialková (SVK) 107
66. Jessica Jislová (CZE) 40
1. Denise Herrmannová (GER) 20:00,5 min (1)
2. Franziska Preussová (GER) +20,1 s (1)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +32,3 (2)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +37,1 (1)
5. Markéta Davidová (CZE) +42,5 (1)
6. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +47,3 (0)
7. Larisa Kuklinová (RUS) +47,9 (0)
8. Chloé Chevalierová (FRA) +51,5 (1)
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +52,6 (1)
10. Selina Gasparinová (SUI) +55,2 (2)
11. Julia Simonová (FRA) +56,6 (2)
12. Karolin Horchlerová (GER) +1:00,2 (0)
13. Célia Aymonierová (FRA) +1:03,3 (2)
14. Valj Semerenková (UKR) +1:04,1 (1)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:13,6 (2)
16. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:15,8 (2)
17. Justine Braisazová (FRA) +1:17,6 (3)
18. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:17,7 (3)
19. Dorothea Wiererová (ITA) +1:19,1 (3)
20. Ivona Fialková (SVK) +1:22,0 (1)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:24,1 (2)
22. Aita Gasparinová (SUI) +1:24,2 (1)
23. Lucie Charvátová (CZE) +1:24,7 (3)
24. Irina Starychová (RUS) +1:25,1 (2)
25. Mona Brorssonová (SWE) +1:28,2 (1)
26. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) 1:31,2 (1)
27. Regina Ojaová (EST) +1:35,4 (1)
28. Hanna Öbergová (SWE) +1:37,2 (4)
29. Kinga Zbylutová (POL) +1:39,3 (1)
30. Vita Semerenková (UKR) +1:43,0 (2)
31. Susanna Meinenová (SUI) +1:44,2 (2)
32. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:45,2 (2)
33. Caroline Colombová (FRA) +1:46,1 (2)
34. Christina Riederová (AUT) +1:48,2 (1)
35. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:48,7 (1)
36. Emma Lunderová (CAN) +1:49,2 (2)
37. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:49,6 (2)
38. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:49,8 (2)
39. Federica Sanfilippová (ITA) +1:50,3 (2)
40. Johanna Skottheimová (SWE) +1:50,9 (2)
...
41. Jessica Jislová (CZE) +1:51,3 (2)
58. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:24,3 (3)
77. Paulina Fialková (SVK) +3:26,2 (6)
79. Veronika Machyniaková (SVK) +3:30,4 (2)
Startovní listina
1. Federica Sanfilippová (ITA)
2. Denise Herrmannová (GER)
3. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
4. Vanessa Hinzová (GER)
5. Franziska Preussová (GER)
6. Markéta Davidová (CZE)
7. Emma Lunderová (CAN)
8. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
9. Jelena Kručinkinová (BLR)
10. Anna Frolinová (KOR)
11. Julia Simonová (FRA)
12. Tiril Eckhoffová (NOR)
13. Justine Braisazová (FRA)
14. Ivona Fialková (SVK)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
16. Lisa Vittozziová (ITA)
17. Kamila Żuková (POL)
18. Dorothea Wiererová (ITA)
19. Fujuko Tačizakiová (JPN)
20. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
21. Paulina Fialková (SVK)
22. Anais Bescondová (FRA)
23. Aita Gasparinová (SUI)
24. Synnøve Solemdalová (NOR)
25. Julija Džimová (UKR)
26. Ťia-lin Tchang (CHN)
27. Katharina Innerhoferová (AUT)
28. Elvira Öbergová (SWE)
29. Galina Višněvská (KAZ)
30. Irina Starychová (RUS)
31. Lena Häckiová (SUI)
32. Baiba Bendiková (LAT)
33. Regina Ojaová (EST)
34. Lucie Charvátová (CZE)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Mari Ederová (FIN)
37. Selina Gasparinová (SUI)
38. Světlana Mironovová (RUS)
39. Karolin Horchlerová (GER)
40. Christina Riederová (AUT)
41. Linn Perssonová (SWE)
42. Johanna Talihärmová (EST)
43. Hanna Solaová (BLR)
44. Larisa Kuklinová (RUS)
45. Kinga Zbylutová (POL)
46. Lea Einfaltová (SLO)
47. Mona Brorssonová (SWE)
48. Hanna Öbergová (SWE)
49. Célia Aymonierová (FRA)
50. Jüan-meng Čchu (CHN)
51. Anastasija Merkušinová (UKR)
52. Elisa Gasparinová (SUI)
53. Julia Schwaigerová (AUT)
54. Natalja Kočerginová (LTU)
55. Dzinara Alimbekavová (BLR)
56. Veronika Machyniaková (SVK)
57. Suvi Minkkinenová (FIN)
58. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
59. Janina Hettichová (GER)
60. Polona Klemenčičová (SLO)
61. Michela Carraraová (ITA)
62. Nika Blaženićová (CRO)
63. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
64. Johanna Skottheimová (SWE)
65. Daniela Kadevová (BUL)
66. Chloé Chevalierová (FRA)
67. Tuuli Tomingasová (EST)
68. Jessica Jislová (CZE)
69. Ida Lienová (NOR)
70. Vita Semerenková (UKR)
71. Nadia Moserová (CAN)
72. Un-čung Ko (KOR)
73. Fan-čchi Meng (CHN)
74. Amanda Lightfootová (GBR)
75. Sari Maedaová (JPN)
76. Eniko Martonová (ROU)
77. Lotte Lieová (BEL)
78. Dunja Zdoucová (AUT)
79. Olena Pidhrušná (UKR)
80. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
81. Emily Dicksonová (CAN)
82. Caroline Colombová (FRA)
83. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
84. Andrea Mezdreaová (ROM)
85. Erika Jänkäová (FIN)
86. Stefanie Schererová (GER)
87. Mariya Abeová (KOR)
88. Kristina Rezcovová (RUS)
89. Valj Semerenková (UKR)
90. Susanna Meinenová (SUI)
91. Irina Kručinkinová (BLR)
92. Jurie Tanakaová (JPN)
93. Dafinka Koevová (BUL)
94. Nina Zadravecová (SLO)
95. Kadri Lehtlaová (EST)
96. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
97. Anna Magnussonová (SWE)
Průběžné pořadí SP ve sprintu
1. Dorothea Wiererová (ITA) 283 bodů
2. Denise Herrmannová (GER) 254
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 248
4. Tiril Eckhoffová (NOR) 235
5. Hanna Öbergová (SWE) 232
6. Paulina Fialková (SVK) 191
...
8. Markéta Davidová (CZE) 172
12. Lucie Charvátová (CZE) 145
34. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 72
40. Paulina Fialková (SVK) 56
54. Jessica Jislová (CZE) 30
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Dorothea Wiererová (ITA) 776 bodů
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 707
3. Hanna Öbergová (SWE) 705
4. Denise Herrmannová (GER) 660
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 597
...
8. Paulina Fialková (SVK) 489
15. Markéta Davidová (CZE) 404
29. Lucie Charvátová (CZE) 215
31. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 215
43. Ivona Fialková (SVK) 107
66. Jessica Jislová (CZE) 40
1. Dorothea Wiererová (ITA) 776 bodů
2. Tiril Eckhoffová (NOR) 707
3. Hanna Öbergová (SWE) 705
4. Denise Herrmannová (GER) 660
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 597
...
8. Paulina Fialková (SVK) 489
15. Markéta Davidová (CZE) 404
29. Lucie Charvátová (CZE) 215
31. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 215
43. Ivona Fialková (SVK) 107
66. Jessica Jislová (CZE) 40
1. Dorothea Wiererová (ITA) 283 bodů
2. Denise Herrmannová (GER) 254
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 248
4. Tiril Eckhoffová (NOR) 235
5. Hanna Öbergová (SWE) 232
6. Paulina Fialková (SVK) 191
...
8. Markéta Davidová (CZE) 172
12. Lucie Charvátová (CZE) 145
34. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) 72
40. Paulina Fialková (SVK) 56
54. Jessica Jislová (CZE) 30
1. Federica Sanfilippová (ITA)
2. Denise Herrmannová (GER)
3. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
4. Vanessa Hinzová (GER)
5. Franziska Preussová (GER)
6. Markéta Davidová (CZE)
7. Emma Lunderová (CAN)
8. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
9. Jelena Kručinkinová (BLR)
10. Anna Frolinová (KOR)
11. Julia Simonová (FRA)
12. Tiril Eckhoffová (NOR)
13. Justine Braisazová (FRA)
14. Ivona Fialková (SVK)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
16. Lisa Vittozziová (ITA)
17. Kamila Żuková (POL)
18. Dorothea Wiererová (ITA)
19. Fujuko Tačizakiová (JPN)
20. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
21. Paulina Fialková (SVK)
22. Anais Bescondová (FRA)
23. Aita Gasparinová (SUI)
24. Synnøve Solemdalová (NOR)
25. Julija Džimová (UKR)
26. Ťia-lin Tchang (CHN)
27. Katharina Innerhoferová (AUT)
28. Elvira Öbergová (SWE)
29. Galina Višněvská (KAZ)
30. Irina Starychová (RUS)
31. Lena Häckiová (SUI)
32. Baiba Bendiková (LAT)
33. Regina Ojaová (EST)
34. Lucie Charvátová (CZE)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Mari Ederová (FIN)
37. Selina Gasparinová (SUI)
38. Světlana Mironovová (RUS)
39. Karolin Horchlerová (GER)
40. Christina Riederová (AUT)
41. Linn Perssonová (SWE)
42. Johanna Talihärmová (EST)
43. Hanna Solaová (BLR)
44. Larisa Kuklinová (RUS)
45. Kinga Zbylutová (POL)
46. Lea Einfaltová (SLO)
47. Mona Brorssonová (SWE)
48. Hanna Öbergová (SWE)
49. Célia Aymonierová (FRA)
50. Jüan-meng Čchu (CHN)
51. Anastasija Merkušinová (UKR)
52. Elisa Gasparinová (SUI)
53. Julia Schwaigerová (AUT)
54. Natalja Kočerginová (LTU)
55. Dzinara Alimbekavová (BLR)
56. Veronika Machyniaková (SVK)
57. Suvi Minkkinenová (FIN)
58. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
59. Janina Hettichová (GER)
60. Polona Klemenčičová (SLO)
61. Michela Carraraová (ITA)
62. Nika Blaženićová (CRO)
63. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
64. Johanna Skottheimová (SWE)
65. Daniela Kadevová (BUL)
66. Chloé Chevalierová (FRA)
67. Tuuli Tomingasová (EST)
68. Jessica Jislová (CZE)
69. Ida Lienová (NOR)
70. Vita Semerenková (UKR)
71. Nadia Moserová (CAN)
72. Un-čung Ko (KOR)
73. Fan-čchi Meng (CHN)
74. Amanda Lightfootová (GBR)
75. Sari Maedaová (JPN)
76. Eniko Martonová (ROU)
77. Lotte Lieová (BEL)
78. Dunja Zdoucová (AUT)
79. Olena Pidhrušná (UKR)
80. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
81. Emily Dicksonová (CAN)
82. Caroline Colombová (FRA)
83. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
84. Andrea Mezdreaová (ROM)
85. Erika Jänkäová (FIN)
86. Stefanie Schererová (GER)
87. Mariya Abeová (KOR)
88. Kristina Rezcovová (RUS)
89. Valj Semerenková (UKR)
90. Susanna Meinenová (SUI)
91. Irina Kručinkinová (BLR)
92. Jurie Tanakaová (JPN)
93. Dafinka Koevová (BUL)
94. Nina Zadravecová (SLO)
95. Kadri Lehtlaová (EST)
96. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
97. Anna Magnussonová (SWE)
1. Denise Herrmannová (GER) 6:30,7 min
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +12,9 s
3. Markéta Davidová (CZE) +31,2
4. Lisa Vittozziová (ITA) +18,9
5. Célia Aymonierová (FRA) +19,1
6. Larisa Kuklinová (RUS) +20,4
7. Baiba Bendiková (LAT) +21,8
8. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +24,7
9. Synnøve Solemdalová (NOR) +26,9
10. Federica Sanfilippová (ITA) +27,7
...
27. Lucie Charvátová (CZE) +40,4
28. Ivona Fialková (SVK) +40,9
43. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +1:07,0
48. Paulina Fialková (SVK) +1:18,5
1. Denise Herrmannová (GER) 14:01,9 min
2. Franziska Preussová (GER) +14,0 s
2. Larisa Kuklinová (RUS) +14,0
4. Markéta Davidová (CZE) +24,6
5. Lisa Vittozziová (ITA) +27,1
6. Karolin Horchlerová (GER) +27,4
7. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +29,1
8. Tiril Eckhoffová (NOR) +32,9
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +46,0
10. Selina Gasparinová (SUI) +46,9
...
17. Lucie Charvátová (CZE) 1:00,6
18. Ivona Fialková (SVK) +1:03,6
48. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +1:56,4
56. Paulina Fialková (SVK) +2:59,7
1. Denise Herrmannová (GER) 20:00,5 min
2. Franziska Preussová (GER) +20,1 s
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +32,3
4. Lisa Vittozziová (ITA) +37,1
5. Markéta Davidová (CZE) +42,5
6. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +47,3
7. Larisa Kuklinová (RUS) +47,9
8. Chloé Chevalierová (FRA) +51,5
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +52,6
10. Selina Gasparinová (SUI)
...
19. Ivona Fialková (SVK) +1:22,0
22. Lucie Charvátová (CZE) +1:24,7
37. Jessica Jislová (CZE) +1:51,3
50. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:24,3
59. Paulina Fialková (SVK) +3:26,2
1. Denise Herrmannová (GER) 20:00,5 min (1)
2. Franziska Preussová (GER) +20,1 s (1)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +32,3 (2)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +37,1 (1)
5. Markéta Davidová (CZE) +42,5 (1)
6. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +47,3 (0)
7. Larisa Kuklinová (RUS) +47,9 (0)
8. Chloé Chevalierová (FRA) +51,5 (1)
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +52,6 (1)
10. Selina Gasparinová (SUI) +55,2 (2)
11. Julia Simonová (FRA) +56,6 (2)
12. Karolin Horchlerová (GER) +1:00,2 (0)
13. Célia Aymonierová (FRA) +1:03,3 (2)
14. Valj Semerenková (UKR) +1:04,1 (1)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:13,6 (2)
16. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:15,8 (2)
17. Justine Braisazová (FRA) +1:17,6 (3)
18. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:17,7 (3)
19. Dorothea Wiererová (ITA) +1:19,1 (3)
20. Ivona Fialková (SVK) +1:22,0 (1)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:24,1 (2)
22. Aita Gasparinová (SUI) +1:24,2 (1)
23. Lucie Charvátová (CZE) +1:24,7 (3)
24. Irina Starychová (RUS) +1:25,1 (2)
25. Mona Brorssonová (SWE) +1:28,2 (1)
26. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) 1:31,2 (1)
27. Regina Ojaová (EST) +1:35,4 (1)
28. Hanna Öbergová (SWE) +1:37,2 (4)
29. Kinga Zbylutová (POL) +1:39,3 (1)
30. Vita Semerenková (UKR) +1:43,0 (2)
31. Susanna Meinenová (SUI) +1:44,2 (2)
32. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:45,2 (2)
33. Caroline Colombová (FRA) +1:46,1 (2)
34. Christina Riederová (AUT) +1:48,2 (1)
35. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:48,7 (1)
36. Emma Lunderová (CAN) +1:49,2 (2)
37. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:49,6 (2)
38. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:49,8 (2)
39. Federica Sanfilippová (ITA) +1:50,3 (2)
40. Johanna Skottheimová (SWE) +1:50,9 (2)
...
41. Jessica Jislová (CZE) +1:51,3 (2)
58. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:24,3 (3)
77. Paulina Fialková (SVK) +3:26,2 (6)
79. Veronika Machyniaková (SVK) +3:30,4 (2)