21. turnaj TTSTAR SERIES Vítěz: D. Prokopcov (CZE) (kon.)
21. turnaj TTSTAR SERIES

Vítěz: D. Prokopcov (CZE)

Pátek 17.04.2020, 08:00 • UNYP ARENA – Sparta Podvinný mlýn, Praha • Stolní tenis

15:29
    Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (15:29:30)

15:28
    Konec turnaje.

15:28
    Gavlasův úder končí v sítí a Dmitrij Prokopcov vítězí na 21. turnaji TTSTAR SERIES! Dramatický čtvrtý set vyhrál 14:12.

15:18
    Prokopcov podává ve finále skvělý výkon. Teď bude moct dvakrát rozhodnout, důležitý třetí set totiž ovládl 11:7.

15:12
    S Gavlasem to nevypadalo nejlépe. Ze začátku druhého setu prohrával, přesto se však dokázal zvednout a otočit skóre na konečných 11:9.

15:06
    Antonín Galvas prohrál první set finálového zápasu s Dmitrijem Prokopcovovem 6:11.

15:05
    Finále začalo.

14:59
    David Reitšpies utkání otočil ve svůj prospěch, když v rozhodujícím setu zvítězil 11:9, na turnaji tedy bere třetí místo.

14:50
    Vypadalo to, že si Reitšpies pohlídá čtvrtý set. Opak byl pravdou, bylo z toho ještě pořádné drama! Nakonec měl v koncovce více štěstí a vyhrál 14:12.

14:39
    Reitšpies se zmohl k výhře alespoň ve třetím setu. Soupeře donutil více chybovat, pokud takhle bude hrát i ve zbytku utkání, mohl by mít šanci na zdramatizování duelu.

14:33
    Reitšpies nestačil na Vráblíka ani ve druhém setu, který jeho soupeř získal v poměru 11:6.

14:27
    Vráblík se prezentoval kvalitní obranou. Na tu nenašel soupeř odpověď, a tak zkušenější ze dvojice vyhrál 11:8.

14:22
    Zápas o třetí místo začal.

14:17
    Prokopcov vítězí ve druhém semifinále a zahraje si o titul. Ve čtvrtém setu měl jasně navrch, což bylo zapříčiněno i špatnou hrou soupeře, a tak vyhrál 11:8.

14:11
    Po celou dobu třetího setu se Prokopcov na svého soka dotahoval, jenže v koncovce nedal Reitšpiesovi šanci na úspěch a zvítězil 12:10.

14:05
    V tom druhém Reitšpies daleko více chyboval, jeho soupeř k tomu dobře bránil a vybojoval si výhru 11:8.

13:59
    Reitšpies v prvním setu působil dosti jistě, většina útočných úderů mu vycházela, a tak si dokráčel pro výhru 11:6.

13:52
    1. semifinále ovládl po bitvě Antonín Gavlas. Obzvlášť zajímavý byl poslední set, kdy Vráblík mohl srovnat na 2:2, nakonec ale v dramatické koncovce podlehl 11:13.

13:19
    V poslední zápase základní části uspěl Vráblík. Do utkání nešel v pozici favorita, ale prokázal, že má dnes skvělou formu a porazil Treglera ve třech setech.

12:58
    Seibert dokázal držet krok s Gavlasem jen ve třetím setu, který prohrál 9:11. Ostatní skončily v poměru 3:11 a 2:11.