Žižkov – Táborsko 3:6 (kon.) | Slovácko – Třinec 1:0 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Slavia – Jihlava 0:0 (zruš.) | Vyšehrad – Písek 5:0 (kon.) | Líšeň – Chrudim 1:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:0 (0:0)
MFK Chrudim
Úterý 19.05.2020, 17:00 • Líšeň • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:41:01)

Je konec. Líšeň v tomto přípravném zápase porazila Chrudim 1:0. V prvním poločase se domácí mužstvo dostávalo do šancí, ale Mrázek chytal velice dobře. Ve druhém poločase se hra srovnala, ale nakonec se v 73. minutě trefil domácí hráč a postaral se tak o jedinou branku utkání. Těsně před koncem mohla Líšeň upravit skóre na 2:0, ale hlavička skončila na tyči.

90
    90. Hlavička domácího útočníka skončila na brankové konstrukci!

90
    Málem to bylo už 2:0 pro Líšeň, ale hlavička domácího hráče orazítkovala tyč a s následnou dorážkou si gólman Zíma poradil!

89
    Líšeň se dostala do zakončení po centru z pravé strany, ale to bylo zblokováno.

88
    Hosté se momentálně nemohou dostat do nějaké větší šance a po nepřesné přihrávce bude mít Líšeň autové vhazování.

87
    Fofana tentokrát předvedl velice dobrý obranný zákrok proti útočníkovi soupeře a nenechal jej vystřelit.

86
    Domácí mužstvo si hlídá konec tohoto utkání a nepouští soupeře k míči.

84
    Ovšem centr ze standardní situace odvrátil obránce Chrudimi do bezpečí.

83
    Nakonec se domácí mužstvo dostalo dopředu a získalo další rohový kop, se kterým dvakrát nespěchá.

82
    Tentokrát faul ze strany hostů přerušil hru a u balónu bude Líšeň.

81
    Chrudim drží balón na svých kopačkách a pomalou kombinací se snaží najít skulinku v obraně soupeře.

79
    Líšeň získala rohový kop z pravé strany a může tak zvýšit svoje vedení na dva góly.

77
    Domácí hráč se dopustil nedovoleného zákroku a Chrudim tak pokračuje v nátlaku.

76
    Ovšem Líšeň se dokázala ubránit bez nějakých problémů a zkoušela rychlým nákopem vyslat útočníka dopředu.

75
    Hostující mužstvo tentokrát získalo rohový kop z pravé strany a může tak srovnat stav utkání.
    73. Patrik Demeter (LIS) - 1:0

73
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Fofana se dopustil velké chyby při rozehrávce Chrudimi a přišel tak o míč. Následně se domácí hráč dostal před bránu, kde posunul balón pod sebe a jeho spoluhráč PATRIK DEMETER zakončil mezi nohy brankáře Zímy.