Den 1: Červený tým (Sparta) – Žlutý tým (Spoje) | 10:5 (kon.) | | | Den 1: Modrý tým (I.ČLTK) – Bílý tým (Prostějov) | 6:9 (kon.) |
konec
Den 1: Modrý tým (I.ČLTK) – Bílý tým (Prostějov)
6:9
Filip Lefenda
Radek Štohl
Program 1. hracího dne
Modrý tým – Bílý tým (Štvanice)
Markéta Vondroušová (18.) – Linda Fruhvirtová (1100.) 6:0, 6:4
Adam Pavlásek (382.) – Jiří Lehečka (617.) 6:4, 2:6, 2:6
Denisa Hindová (939.) – Brenda Fruhvirtová (-) 0:6, 3:6
Nikola Bartůňková (-) – Linda Nosková (1100.) 7:6, 6:7(5), 2:6
Jan Šátral (378.) – Jiří Veselý (65.) 2:6, 4:6
Karolína Muchová (26.) – Kateřina Siniaková (54.) 7:5, 6:4
Václav Šafránek (322.) – Vít Kopřiva (320.) 1:6, 6:7(5)
Ondřej Štyler (1960.) – Dalibor Svrčina (858.) 7:5, 6:3
Robin Staněk (645.) – Petr Hájek (973.) 4:6, 6:1, 6:0
Jonáš Forejtek (436.) – David Poljak (463.) 7:5, 0:6, 2:6
Staněk, Šátral – Lehečka, Veselý 7:5, 6:7(2), 10:7
Martincová, Vondroušová – Krejčíková, Siniaková 6:7(4), 4:6
Šmejkalová, Viďmanová – L. Fruhvirtová, Smitková 7:5, 2:6, 7:10
Pavlásek, Šafránek – Kopřiva, Siniakov 6:3, 6:0
Štyler, Hindová – Poljak, Krejčíková 2:6, 4:6
Soupisky obou družstev
Modrý tým (kapitán Vladislav Šavrda)
Muži – Václav Šafránek, Jan Šátral, Adam Pavlásek, Jonáš Forejtek, Robin Staněk, Ondřej Krstev, Martin Damm, Jiří Barnat, Vítek Horák, Mathias Musil, Vojtěch Petr, Lukáš Velík
Ženy – Markéta Vondroušová, Karolína Muchová, Tereza Martincová, Lucie Hradecká, Denisa Hindová, Darja Viďmanová, Agáta Černá, Nikola Bartůňková, Amélie Šmejkalová
Bílý tým (kapitán Jaroslav Navrátil)
Muži – Jiří Veselý, Zdeněk Kolář, Vít Kopřiva, David Poljak, Jiří Lehečka, Jaroslav Pospíšil, Dalibor Svrčina, Petr Hájek, Daniel Siniakov, Hynek Bartoň, Ondřej Válek, Adam Jurajda
Ženy – Marie Bouzková, Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková, Tereza Smitková, Anna Sisková, Magdalena Pantůčková, Renata Voráčová, Linda Fruhvirtová, Linda Nosková, Brenda Fruhvirtová, Linda Klimovičová, Kristýna Tomajková, Sára Bejlek
Modrý tým – Bílý tým (Štvanice)
Markéta Vondroušová (18.) – Linda Fruhvirtová (1100.) 6:0, 6:4
Adam Pavlásek (382.) – Jiří Lehečka (617.) 6:4, 2:6, 2:6
Denisa Hindová (939.) – Brenda Fruhvirtová (-) 0:6, 3:6
Nikola Bartůňková (-) – Linda Nosková (1100.) 7:6, 6:7(5), 2:6
Jan Šátral (378.) – Jiří Veselý (65.) 2:6, 4:6
Karolína Muchová (26.) – Kateřina Siniaková (54.) 7:5, 6:4
Václav Šafránek (322.) – Vít Kopřiva (320.) 1:6, 6:7(5)
Ondřej Štyler (1960.) – Dalibor Svrčina (858.) 7:5, 6:3
Robin Staněk (645.) – Petr Hájek (973.) 4:6, 6:1, 6:0
Jonáš Forejtek (436.) – David Poljak (463.) 7:5, 0:6, 2:6
Staněk, Šátral – Lehečka, Veselý 7:5, 6:7(2), 10:7
Martincová, Vondroušová – Krejčíková, Siniaková 6:7(4), 4:6
Šmejkalová, Viďmanová – L. Fruhvirtová, Smitková 7:5, 2:6, 7:10
Pavlásek, Šafránek – Kopřiva, Siniakov 6:3, 6:0
Štyler, Hindová – Poljak, Krejčíková 2:6, 4:6
Soupisky obou družstev
Modrý tým (kapitán Vladislav Šavrda)
Muži – Václav Šafránek, Jan Šátral, Adam Pavlásek, Jonáš Forejtek, Robin Staněk, Ondřej Krstev, Martin Damm, Jiří Barnat, Vítek Horák, Mathias Musil, Vojtěch Petr, Lukáš Velík
Ženy – Markéta Vondroušová, Karolína Muchová, Tereza Martincová, Lucie Hradecká, Denisa Hindová, Darja Viďmanová, Agáta Černá, Nikola Bartůňková, Amélie Šmejkalová
Bílý tým (kapitán Jaroslav Navrátil)
Muži – Jiří Veselý, Zdeněk Kolář, Vít Kopřiva, David Poljak, Jiří Lehečka, Jaroslav Pospíšil, Dalibor Svrčina, Petr Hájek, Daniel Siniakov, Hynek Bartoň, Ondřej Válek, Adam Jurajda
Ženy – Marie Bouzková, Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková, Tereza Smitková, Anna Sisková, Magdalena Pantůčková, Renata Voráčová, Linda Fruhvirtová, Linda Nosková, Brenda Fruhvirtová, Linda Klimovičová, Kristýna Tomajková, Sára Bejlek
Šmejkalová, Viďmanová – L. Fruhvirtová, Smitková 7:5, 2:6, 7:10
Pavlásek, Šafránek – Kopřiva, Siniakov 6:3, 6:0
Štyler, Hindová – Poljak, Krejčíková 2:6, 4:6