Granada – Getafe 2:1 (kon.) | Valencia – Levante 1:1 (kon.)
Granada CF
2:1 (0:1)
Getafe CF
Pátek 12.06.2020, 19:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga • 28. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:55:41)
    Carlos Fernández dal poprvé v kariéře dva góly v utkání LaLigy. Getafe poprvé od září 2017 ztratilo zápas když vedlo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:16.

Utkání je u konce a domácí se nakonec radují z výhry a tří bodů. Ve druhé půli byli tím aktivnějším týmem a dočkali se obranu. O obě branky se postaral Carlos Fernández, když nejprve s trochou štěstí v 70. minutě srovnal z přímého kopu a o devět minut později nadvakrát překonal gólmana Soriu. Getafe se nedokázalo dostat do tempa, nevypracovalo si žádnou šanci na srovnání a tak odjíždí s prázdnou.

90+6

90+6
    Ještě jeden centr před Silvu, obětavě hrající obrana domácích ale zvládla šanci Getafe odvrátit.

90+5
    Carlos Fernández, hrdina domácích vyváží míč z vlastní poloviny, tohle Granadě maximálně vyhovuje.

90+4
    Mezi hned třemi protivníky se pokoušel protáhnout Antoñín, o míč ale u hranice pokutového území přišel.

90+3
    Tak ani tohle neklaplo, po centru od rohového praporku se prakticky ihned pískal útočný faul v pokutovém území.

90+2
    Zkusit to teď mohou z rohového kopu.

90+1
    Getafe sice ztrácí, ale nepředvádí teď zrovna velkou snahu, která by vedla k případnému srovnání.

90
    Ještě jedna žlutá karta na straně Getafe, potrestán byl Damián Suárez.

90
    Bude se nastavovat plných šest minut.

89
    Hostující Hugo Duro doslova vlétl do gólmana, který si vybíhal na vysoký centr a za faul dostal žlutou kartu.

88
    Až příliš prudký pas na Kenedyho, ten dělal, co jen mohl, míč ale na hrací ploše nezastihl.

87
    Etebo pospíchá s rozehrávkou Getafe, neměl ale komu a musel přihrávat do šířky.

Domácí gólman se chystá k rozehrávce a nikam nepospíchá. Sudí má zatím trpělivost.

85
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Jesús Vallejo.