Den 2: Modrý tým (I.ČLTK) – Bílý tým (Prostějov) | 10:15 (kon.) | | | Den 2: Červený tým (Sparta) – Žlutý tým (Spoje) | 16:10 (kon.) |
konec
Den 2: Červený tým (Sparta) – Žlutý tým (Spoje)
16:10
Filip Lefenda
Program 2. hracího dne
Červený tým – Žlutý tým
Barbora Miklová – Miriam Kolodziejová 1:6, 0:6
Aneta Laboutková – Anastasia Detiuc 6:4, 7:6(5)
Tomáš Jiroušek – Petr Nouza 2:6, 3:6
Barbora Palicová – Andrea Nová 6:4, 6:0
Monika Kilnarová – Jekatěrina Alexandrovová (RUS) 5:7, 2:6
Michael Vrbenský – Marek Gengel 6:0, 6:0
Andrew Paulson – Filip Duda 6:7(2), 7:6(3), 1:6
Martin Krumich – Jiří Jeníček 6:1, 6:1
Lukáš Rosol – Pavel Nejedlý 6:0, 6:2
Tadeáš Paroulek – Toby Alex Kodat (USA) 6:3, 6:2
Bolardt, Řeháček – Nouza, Vocel 6:7(5), 0:6
Soupisky obou družstev
Červený tým (kapitán Daniel Vacek)
Muži – Lukáš Rosol, Tomáš Macháč, Michael Vrbenský, Patrik Rikl, Tomáš Jiroušek, Tadeáš Paroulek, Martin Krumich, Ondřej Štyler, Andrew Paulson, Matthew Williams Donald, Jakub Nicod, Vít Kalina, Petr Brunclík
Ženy – Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Kristýna Plíšková, Monika Kilnarová, Barbora Miklová, Nikola Tomanová, Karolína Beránková, Aneta Laboutková, Aneta Lavičková, Dominika Šálková, Lucie Havlíčková, Barbora Palicová
Žlutý tým (kapitán Vojtěch Flégl)
Muži – Pavel Nejedlý, Marek Gengel, Petr Nouza, Michal Konečný, Filip Duda, Matěj Vocel, Alex Kodat, Dominik Kellovský, Jiří Jeníček, Dominik Langmajer, Roman Jebavý, Daniel Lustig, Dominik Rys
Ženy – Jekatěrina Alexandrovová (RUS), Miriam Kolodziejová, Jesika Malečková, Anastasia Detiuc, Johana Marková, Nicole Gadientová (SUI), Karolína Vlčková, Andrea Nová
Červený tým – Žlutý tým
Barbora Miklová – Miriam Kolodziejová 1:6, 0:6
Aneta Laboutková – Anastasia Detiuc 6:4, 7:6(5)
Tomáš Jiroušek – Petr Nouza 2:6, 3:6
Barbora Palicová – Andrea Nová 6:4, 6:0
Monika Kilnarová – Jekatěrina Alexandrovová (RUS) 5:7, 2:6
Michael Vrbenský – Marek Gengel 6:0, 6:0
Andrew Paulson – Filip Duda 6:7(2), 7:6(3), 1:6
Martin Krumich – Jiří Jeníček 6:1, 6:1
Lukáš Rosol – Pavel Nejedlý 6:0, 6:2
Tadeáš Paroulek – Toby Alex Kodat (USA) 6:3, 6:2
Bolardt, Řeháček – Nouza, Vocel 6:7(5), 0:6
Soupisky obou družstev
Červený tým (kapitán Daniel Vacek)
Muži – Lukáš Rosol, Tomáš Macháč, Michael Vrbenský, Patrik Rikl, Tomáš Jiroušek, Tadeáš Paroulek, Martin Krumich, Ondřej Štyler, Andrew Paulson, Matthew Williams Donald, Jakub Nicod, Vít Kalina, Petr Brunclík
Ženy – Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Kristýna Plíšková, Monika Kilnarová, Barbora Miklová, Nikola Tomanová, Karolína Beránková, Aneta Laboutková, Aneta Lavičková, Dominika Šálková, Lucie Havlíčková, Barbora Palicová
Žlutý tým (kapitán Vojtěch Flégl)
Muži – Pavel Nejedlý, Marek Gengel, Petr Nouza, Michal Konečný, Filip Duda, Matěj Vocel, Alex Kodat, Dominik Kellovský, Jiří Jeníček, Dominik Langmajer, Roman Jebavý, Daniel Lustig, Dominik Rys
Ženy – Jekatěrina Alexandrovová (RUS), Miriam Kolodziejová, Jesika Malečková, Anastasia Detiuc, Johana Marková, Nicole Gadientová (SUI), Karolína Vlčková, Andrea Nová
Červený tým – Žlutý tým
Barbora Miklová (603.) – Jesika Malečková (318.) 2:6, 3:6
Martin Krumich (1089.) – Toby Alex Kodat (USA, 1226.) 3:6, 6:3, 6:3
Barbora Palicová (-) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.) 6:3, 3:6, 6:4
Tadeáš Paroulek (861.) – Jiří Jeníček (1497) 6:3, 6:1
Lukáš Rosol (180.) – Marek Gengel (486.) 6:1, 6:3
Monika Kilnarová (491.) – Johana Marková (408.) 2:6, 6:7(3)
Andrew Paulson (822.) – Petr Nouza (609.) 6:1, 5:7, 7:5
Aneta Laboutková (739.) – Karolína Vlčková (-) 6:3, 6:3
Kvitová, Strýcová – Kolodziejová, Malečková 5:7, 0:6
Michael Vrbenský (405.) – Pavel Nejedlý (468.) 6:4, 6:3
Tomáš Jiroušek (816.) – Michal Konečný (666.) 6:4, 5:7, 7:5
Laboutková, Miklová – Detiuc, Marková 3:6, 1:6
Rosol, Paulson – Gengel, Kodat 6:4, 1:6, 11:9
Paroulek, Kilnarová – Nouza, Alexandrovová 6:7(5), 6:4, 2:10
Krumich, Vrbenský – Jeníček, Nejedlý 7:6, 6:4
Každé utkání se bude skládat z 29 zápasů. Utkání se hraje dvoudenní.
První den se odehraje 6 mužských dvouher, 4 ženské dvouhry, 2 mužské čtyřhry, 2 ženské čtyřhry a 1 mix. Druhý den se hraje stejná porce zápasů, vyjma mixu.
Tým, který získá 15 bodů vyhrává utkání. Za rozhodnutého stavu se dohrávají dvouhry, pokud se kapitáni nedomluví jinak.
Kapitáni nominují dvouhry dle soupisky hráče a hráčky na pozice 1-6, resp. 1-4. První den se odehrají dvouhry takto: 5 vs 6, 3 vs 4, 2 vs 1. Druhý den 6 vs 6, 5 vs 5, atd. Čtyřhry se nominují do 30 minut po skončeních dvouher, na nominaci čtyřher mají kapitáni „volnou
ruku.“ Mixa první den nominují kapitáni nejpozději do 15 minut po skončení čtyřher.
10:00 Barbora Miklová – Miriam Kolodziejová
10:00 Aneta Laboutková – Anastasia Detiuc
10:00 Tomáš Jiroušek – Petr Nouza
10:00 Barbora Palicová – Andrea Nová
11:30 Monika Kilnarová – Jekatěrina Alexandrovová (RUS)
11:30 Michael Vrbenský – Marek Gengel
11:30 Andrew Paulson – Filip Duda
11:30 Martin Krumich – Jiří Jeníček
13:00 Lukáš Rosol – Pavel Nejedlý
13:00 Tadeáš Paroulek – Toby Alex Kodat (USA)
Aktuálně je znám pouze debl Bolardt, Řeháček – Nouza, Vocel, který začal před několika minutami.
Červený tým – Žlutý tým
Barbora Miklová – Miriam Kolodziejová 1:6, 0:6
Aneta Laboutková – Anastasia Detiuc 6:4, 7:6(5)
Tomáš Jiroušek – Petr Nouza 2:6, 3:6
Barbora Palicová – Andrea Nová 6:4, 6:0
Monika Kilnarová – Jekatěrina Alexandrovová (RUS) 5:7, 2:6
Michael Vrbenský – Marek Gengel 6:0, 6:0
Andrew Paulson – Filip Duda 6:7(2), 7:6(3), 1:6
Martin Krumich – Jiří Jeníček 6:1, 6:1
Lukáš Rosol – Pavel Nejedlý 6:0, 6:2
Tadeáš Paroulek – Toby Alex Kodat (USA) 6:3, 6:2
Bolardt, Řeháček – Nouza, Vocel 6:7(5), 0:6