Trenčín – Pohronie 4:0 (kon.) | Senica – Sereď 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Ružomberok 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Michalovce 5:0 (kon.)
FK Senica
1:1 (1:1)
ŠKF Sereď
Sobota 13.06.2020, 17:00 • OMS ARENA Senica • Niké liga • 1. kolo

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek soboty! (18:55:11)

V jednom z úvodních zápasů slovenské Fortuna ligy po koronavirové pauze remizovala Senica se Seredí 1:1. Toto skóre se zrodilo už v prvním poločase. Hosté začali lépe a už ve 14. minutě je po rohu poslal do vedení Matej Vuk. Poté se hrálo za územní převahy Senice, hosté hrozili hlavně z brejků. Vyrovnat se domácím podařilo až v nastavení úvodního dějství, když se z dorážky prosadil Peter Moses Eneji. Po změně stran začala Senica tlakem, který přinesl i několik nadějných příležitostí, jež však zůstaly neproměněny. Poté se osmělila i Sereď, která zahrozila Vukem či Ivánem. V samotném závěru pak mohl trefit domácím výhru Černák, který nepropálil brankáře Kanuriće.
    90+2. Adnan Kanurić (SER)

90+2

90+1
    Domácí mohli rozhodnout! Eneji posílal míč do malého vápna, kde se k zakončení těsně nedostal Akinyoola. Odražený balón však z hranice šestnáctky napálil Filip Černák a jen vynikající zákrok brankáře Kanuriće hosty ochránil od pohromy!

90+1
    Rozhodčí ale nastaví jen dvě minuty, což není, vzhledem k níže řečenému, zase tolik.

89
    Závěr zápasu je hodně kouskován. Vidíme řadu faulů ve středu hřiště.

87
    Opět tu máme přerušení hry. Tentokrát je ošetřován hostující Mečiar.

85
    Hra je přerušena kvůli ošetřování domácího Petera Mosese Enejiho. Ten zřejmě bude moci pokračovat.

84
    Utkání pomalu spěje k remíze. Domácí se těžce dostávají do šancí. Ty neproměněné z úvodu poločasu je teď mohou o to více mrzet.

82
    Z pravé strany odcentroval Filip Buchel jen do bránícího Mečiara. Domácí budou vhazovat.

81
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Dominik Duda, přichází Filip Černák.

79
    Marko Totka se ocitl v péči lékařů. S jejich pomocí kulhá za postranní čáru, kde bude ošetření pokračovat.

77
    V Senici začalo poměrně hustě pršet. I namoknutý trávník by ještě mohl do osudu zápasu promluvit.
    76. Alex Iván (SER)

76
    Hosté zahrozili! Vuk dostal přihrávku na levé křídlo a dobře odcentroval. Alex Iván zakončoval netypicky hrudí a balón poslal vedle levé tyče.
    74. Peter Moses Eneji (SEN)

74
    Eneji se na levé straně vyhnul Morongovi a z úhlu se pokusil zakončit. Bránu netrefil a následně musel čelit vyčítavému pohledu spoluhráče Sulleye, který si myslí, že mohl dostat přihrávku.

72
    Hostující brankář Kanurić si vybíhal pro míč, ale asi nekřikl na stopera Hučka. Ten totiž také hrál, pro hosty to však dobře dopadlo i proto, že se v blízkosti nenacházel žádný z ofenzivních hráčů Senice.