Watford – Leicester 1:1 (kon.) | Brighton – Arsenal 2:1 (kon.) | West Ham – Wolverhampton 0:2 (kon.)
Bournemouth – Crystal Palace 0:2 (kon.)
West Ham United
0:2 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 20.06.2020, 18:30 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 30. kolo
    84. Pedro NETO - 0:2

84
    Wolves právě vstřelili branku!
    S West Hamem je zle. Londýnský klub prohrává pár minut před koncem už o dva góly! I v této trefě měl prsty Traoré, který posunul míč do strany Dohertymu. Jeho nadýchaný centr putoval na PEDRA NETA a Fabiański byl proti parádní ráně z voleje bez šance.
    73. Raúl JIMÉNEZ - 0:1

73
    Vlci jdou nějakých dvacet minut před koncem do vedení! Noble prohrál osobní souboj s Dohertym, který dostal míč na pravou stranu k Traorému. Tomu se centr tentokrát vydařil na jedničku s hvězdičkou a špatně bráněný RAÚL JIMÉNEZ už to měl při hlavičce zblízka poměrně jednoduché.