Siniaková – Sisková 2:0 (kon.) | Krejčíková – Horáčková 2:0 (kon.)
6 6
Gabriela Horáčková
0
3 1
Pátek 17.07.2020, 14:54 • Kurt č. 1, Prostějov (CZE) • Moravia Open 2020 – dvouhra žen (antuka)

6:1
    Barbora Krejčíková vítězí! Znovu zafungovalo první podání, které ještě Krejčíková podpořila parádním forhendem.

40-15
    Dva mečboly pro Krejčíkovou! Po prvním podání byla Horáčková ihned v defenzivě a nakonec se za míčkem jen ohlédla.

5:1
    A brejkbol je využit. Barbora Krejčíková vede ve druhém dějství už o čtyři gemy a je na nejlepší cestě k vítězství.

40-15
    Další dva brejkboly pro Barboru Krejčíkovou. Tentokrát přišel mizerný úder od Horáčkové.

4:1
    Čistá hra také na druhé straně. Barbora Krejčíková si jistě drží podání a znovu odskakuje do vedení o tři gemy.

3:1
    Ve druhém setu je sníženo. Po prvním podání odpálila Krejčíková return do autu.

3:0
    Brejk je potvrzen čistou hrou. Na závěr gemu už se Horáčková sice dostala do výměny, ale tlaku nakonec podlehla.

2:0
    A nyní už Horáčková ztrácí své podání. Outsiderka dnešního zápasu vyhodila z kurtu lehký bekhend.

A-40
    Na řadu přichází již třetí brejkbol v tomto gemu. Forhendem našla Krejčíková volné místo v rohu kurtu.

40-0
    Gabriela Horáčková měla potíže s nadhozem prvního podání. Nakonec Krejčíková zahrála přesně do protipohybu soupeřky.

1:0
    První gem jde jasně na konto Krejčíkové. Return Horáčkové neměl šanci dostat se do prostoru soupeřčiny poloviny.
    1:0; 6:3 - Barbora Krejčíková

6:3
    A první sada končí! Horáčková zkusila hned po returnu zkrátit hru za síť, ale nebyla přesná.

40-15
    Další dva setboly pro favoritku zápasu. Od základní čáry byla Krejčíková o poznání trpělivější.

5:3
    První sada bude ještě pokračovat. Barbora Krejčíková totiž nezvládla set doservírovat do vítězného konce. Na závěr přišel mizerný kraťas.

40-A
    A nyní už přichází na řadu brejkbol pro Gabrielu Horáčkovou. Úder podél postranní lajny dopadl přesně do dvorce.

A-40
    Ještě jedna setbolová šance. Krejčíková ustála situaci za koncovou čárou.

40-30
    Těsný aut prvního podání. Po druhém servisu přišel parádní forhend k volné čáře a je tu setbol.

5:2
    Barbora Krejčíková proráží i další soupeřčin servis a má nakročeno k zisku první sady. Znovu napálila Horáčková bekhend do sítě.

40-0
    Tři brejkboly. Horáčkové dnes nefunguje bekhend a Krejčíková toho využívá.

4:2
    Velká favoritka zápasu vede opět o dva gemy. Horáčková statečně vzdorovala, ale ani na další kraťas si nesáhla.

3:2
    A Gabriela Horáčková si přece jen drží své podání. Bekhend Krejčíkové skončil až za koncovou čárou.

3:1
    Eso na závěr gemu. Barbora Krejčíková vede v prvním setu znovu o dva gemy.

2:1
    V prvním setu je sníženo. Lehký return Krejčíkové dokázala Horáčková využít k pořádně tvrdému forhendu.